środa, 02 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

szanowni przyszli adepci kursów na instruktorów nauki jazdy..!przystepujac do tego rodzaju szkolenia,ostanio bardzo modnego na terenie lomzy gleboko sie zastanowcie..i niech nie zwodza was 100% zapewnienia pana kaminskiego o natychmiastowym zatrudnieniu po zdaniu panstwowego egzaminu,co swoja droga w niektorych przypadkach to swoista droga przez meke.z osobistego doswiadczenia wiem ze aby zdac taki egzamin trzeba naprawde solidnie sie napracowac..lub poprostu miec szczescie.to ze niektorzy temu szczesciu potrafia pomoc to juz inna kwestia.ale wracajac do mysli przewodniej.jesli juz jestescie szczesliwymi posiadaczami legitymacji instruktora nauki jazdy to gratuluje..tylko ze wlasnie w tej chwili zaczyna sie problem..z tego co wiem to na terenie lomzy nie ma pracy dla nowych instruktorow..odwiedzilem wszystkie mi znane osrodki szkolenia i jesli chodzi o kategorie b.nie ma szans znalezc jakiiejkolwiek roboty.mimo ze w lomzy a takze okolicach tego typu osrodki powstaja ostatnimi czy jak grzyby po deszczu to zwyczajnie nikt nie chce rozmawiac z 'nowym'.podobnie sytuacja ma sie z innymi kategoriami a oraz c..takze dobra rada z mojej strony zastanowcie sie solidnie zanim zdecydujecie sie na 'zrobienie'kursu na instruktora.wedlug mnie te 2,5 tys ktore w sumie kosztuje cale szkolenie czyli kurs+badania+zaswiadczenia+oplaty za egzamin to pieniadze wyrzucone w bloto.inna kwestia to smieszne stawki godzinowe dla swiezo upieczonego instruktora..8,50 netto!!moim zdaniem to szkolenia na instruktorow nauki jazdy prowadzone u kaminiaka zwlaszcza ale tez i w wordzie w lomzy to wylacznie maszynka do robienia pieniedzy dla tych ktorzy to organizuja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

Ale sporo osob robi uprawnienia na instruktora po to zeby otworzyc swoja wlasna szkole nauki jazdy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

Dziwi mnie to podejście piszesz że nie ma pracy, ale najpierw zrobiłeś kurs. Trzeba się było przejść, rozeznać przed kursem. Masz pretensje do kogoś, czy do siebie? Może zrób sobie kurs na instruktora spadochroniarstwa, czy górnika dołowego, a później szukaj pracy w Łomży. Zresztą nie od dziś wiadomo jak w Łomży zdobywa się pracę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

Zgadza się z małymi poprawkami. Roboty nie ma, nie tylko dla nowych ale i dla starych. Taka sytuacja na rynku nastała. Z drugiej strony widzę pozytywne aspekty powyższego: mniej zawalidróg mknących 20km/h będzie na ulicach. 2 lata jeździłem nauką jazdy i szczerze mialem i mam dość. Jako jedyne źródło zarobku jest to zajęcie dla masochistów. To, że WORD albo p. Kamiński zapewniają o zatrudnieniu to mnie nie dziwi :) Zwykłe działanie marketingowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

widze ze nie orientujesz sie w temacie sz.p..president jakson+black pirat..wiec wytlumacze ci..szkola nauki jazdy dziala jak kazda inna dzialalnosc gospodarcza i poddana jest tak jak kazdy wlasny biznes prawom rynku..najwazniejsi sa w tym przypadku klienci czyli kursanci chcacy uzyskac prawo jazdy..jesli dany osrodek szkolenia nie ma odpowiedniej liczby kursantow..a mianowicie oplat za ich nauczanie dzialalnosc takowa jest nieoplacalna.aby klienci zglaszali sie do danego osrodka potrzebna jest dobra opinia o nim samym a zwlaszcza o instruktorach w nim pracujacych to podstawa..a jaka renome moze miec swierzo upieczony instruktor nauki jazdy ktory nie jest znany w srodowisku..ktory co dopiero zalozyl wlasna szkole jazdy..???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

opinia sama się nie wyrobi! Każdy biznes na początku jest ciężki, jeśli chodzi o kwestie finansowe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

z kad takie zdziwienie jest duze bezrobocie .. konczac szkole i kursy nikt nie daje Ci pewnosci ze dostaniesz prace.....

no moze jedynie seminarium duchowne ...

nie ma wolnych etatow nie zatrudnia ...chyba jasne

zrobiles kurs i albo zakladasz swoja szkole albo czekasz az gdzies beda potrzebowali instruktora

ja kiedys tez zaczelem ten kurs ale mialem wolny etat ktory czekal na mnie..

jednak trafila sie lepsza opcja :-))

a co do tego ze zeby miec kursantow musi byc dobra opinia to sie nie zgadzam... wystarcza dobre ceny ;-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

szanowny panie marku 12..caly watek ktory tu poruszylem mial skupic sie na fakcie wykorzystywania naiwnosci mlodych zazwyczaj ludzi ktorzy przystepuja do tego rodzaju szkolenia..wykorzystywania przez osrodki ktore to organizuja..tak jak pan wspomnial moje szkolenie jak najbardziej poprzedzil maly rekonesans w tej branzy i jak najbardziej wypadl on pozytywnie..zwlaszcza w osrodkach oferujacych tego typu kursy.innaczej sytuacja przedstawiala sie gdy juz dochodzilo do negocjacji o konkretnym zatrudnieniu..i tu powinienem zacytowac ostatnie zdanie z pana wypowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

....wykorzystywania naiwnosci mlodych zazwyczaj ludzi....


no właśnie naiwności a po Afrobiznesie będziesz Agrobiznesmenem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

ale ja Ciebie wcale nie rozumiem to po co zdawałeś ten egzamin skoro Ci sie teraz nie podoba dopiero teraz zauwazyles ze nie ma pracy ?? i wogole nie rozumiem w jakim celu załozyles swoj post ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

ja wcale nie twierdze ze mi sie nie podoba ta praca a wrecz przeciwnie gdby tak bylo to nie zdecydowalbym sie na taki kurs..a posta zalozylem w celu przestrzezenia takich jak ja przed marnowaniem czasu i peiniedzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

widzisz ja tez zdaje taki kurs, teraz moze i nie ma pracy ale nie wiesz co bedzie za jakis czas, moze akurat poprawi sie sytuacja i wtedy na pewno opłaci sie to ze poswięciles kiedys troche swojego czasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

ja wciaz na to licze ze sytuacja sie zmieni..i licze tak juz od poltora roku..i nie zebym byl przesadnym pesymista ale w takim miescie jak lomza nie ma szans bez znajomosci .wiec na chwile obecna traktuje cala moja przygode instruktorska jak inwestycje w przyszlosc..zapomnialem dodac ze ja zrobilem sobie instruktora na c.. pol roku temu..po wczesniejszych wskazowkach znajomego wlasciciela osrodka..coz tylko ze w miedzy czasie juz zabraklo miejsca..kolega z ktorym wczesniej chodzilem na kurs poszedl jeszcze dalej o krok a nawet dwa..i w tej chwili jest szczesliwym posiadaczem legitymacji instruktorskich kat.a , b , c , c+e ..bezrobotnym posiadaczem..takze zycze powodzenia na egzaminie panstwowym.pozdrowienia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

Panie instruktor 2010 żaden pracownik ani ja nie zapewniamy nikomu zatrudnienia.Stwierdzamy tylko że istnieje taka możliwość.Logicznie myślący wie że ośrodek szkolący nie zatrudni dwudziestu uczestników ani nie będzie czekał na niego aż się wykształci gdyż pracownik potrzebny jest już. Słabo szukana jest ta praca bo właśnie zatrudniliśmy absolwenta kursu na staż.Proponuje czytać łomżyńskie ogłoszenia .Pozatym jeśli nieodpowiada wynagrodzenie to proponuje otworzyć własną działalność.Jeśli chodzi o egzamin na instruktora to każdy zgodzi się ze mną ze instruktor powinien mieć więcej wiadomości niż opanowanie zwykłych testów na prawo jazdy.Zapraszam w kwietniu będą planowane zatrudnienia,a gdyby miał pan uprawnienia kat A,B,T,C,C+E,D zatrudnilibysmy Pana od dziś . Pozatym jest Pan zuch że wreszcie otrzymał upragniony zawód.Niech się Pan niezałamuje my dinozaury mieliśmy gorsze czasy. Z poważaniem Kamiński

ryszard

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

Takie życie,raz jest pod górkę a raz z górki ale warto czekać,żyć z czasem,kiedyś na pewno tytuł instruktora ci się przyda,może być też taki moment że pieniądze i czas poświęcony na ten kurs wcale nie pójdą w błoto.Warto iść w górę,robić różne kursy,uczyć się,szkolić,robić to co sprawia nam przyjemność lub to co przynosi dobre zyski,będąc dobrej myśli i osobą pracowitą kiedyś w dłuższym,krótszym czasie do czegoś można dojść.Ja sam będę myślał nad zrobieniem kursu na instruktora jak będzie luźna gotówka i będzie odpowiedni do tego moment,zawsze kiedyś może się przydać.Łatwo nigdzie nie jest ale trzeba działać, kręcić się, zdobywać znajomości,kombinować,przykładać się,nie tracić chęci,a taka gadanina że coś się nie opłaca to teraz norma,wiele rzeczy się nie opłaca,takie czasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

ooo prosze:)uderz w stol a nozyce sie odezwa?i o to mi chodzilo wlasnie..pozdrowienia panie ryszardzie..mimo ze nie mialem nigdy przyjemnosci z panem..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

Ha ha ,Kamiński Twoję lepsze czasy pamiętam ,jak żes po pijaku mnie egzaminował ,a ośrodek był wtedy w okolicy ul.Poligonowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

Nie zgodzę się z tym, że świeżo upieczony instruktor nie znajdzie pracy dlatego, że nie ma renomy, stażu. Jak już wspomniałem, pracowałem w tym fachu. Szefa obchodzi tylko tyle, żebyś miał uprawnienia i jeździł (najlepiej jak najmniej to oszczędności w paliwie będą). Jak są kursanci to i jest robota. Pieniądz jest pieniądz a o jakość w tym fachu (przynajmniej w Łomży) nie dba chyba nikt a już na pewno nie właściciele OSK. Teraz wiem, że bryndza nastała na rynku i zapewne niejeden "stary" też może mieć problem ze znalezieniem/utrzymaniem tej pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

jacy instruktorzy to i tacy kierowcy czyli tragedie na drogach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

Dziwne "maly" niemiałem nigdy uprawnień egzaminatora.

ryszard

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

widze ze kolega sura obraca sie w ty fachu juz nie od dzis i niestety w wielu spostrzezeniach na temat tej branzy musze ci przyznac racje...no niestety bo potem roznie to bywa na drodze jaknp. ostatni przyklad z zycia..wyjazd z wiejskiej w piekna w lewo wiadomo jednokierunkowa od lewj krawedzi jezdni..a 'L' przedemna niedosc ze z kierunkowskazem w prawo to i wykonuje manewr od prawej strony..a mlodziak instruktor..ktory na moje oko sam za kolkiem jeszcze 10 tys nie zrobil..siedzi szczesliwy usmiechniety od ucha do ucha i wciska bajer jeszcze mlodszej kursantce..z ciekawosci zwrocilem uwage z jakiego to osrodka i oczywiscie kaminiak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

Instruktor 2010 .Najpierw rozpocznij pracę instruktora a póżniej oceniaj innych.To nie jast chop siup trzeba mieć oczy w głowie i w du.Życze Ci samych prawidłowo jeżdżących kursantów a Ty chłopie abyś zdążył reagować na ich błędy.Jeśli masz takie rozumowanie że nienależy wytłumaczyć błędu na luzaka i z uśmiechem to nie zaczynaj tego zawodu.

ryszard

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

A .Instruktor 2010 sądząc poTwych wywodach to słabym jesteś kierowco bo żaden kierowca czy instruktor o jakiejś praktyce nie będzie opowiadał takich głupot .

ryszard

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

panie ryszardzie z calym szacunkiem jak najbardziej mysle ze mam prawo do oceniania..co prawda krotko jeszcze ale juz zaczalem prace w zawodzie(i nie za 8,50 jak to u was proponujecie) a poza tym jestem jak kazdy uzytkownikiem drog

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

kierowcą



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

Panie instruktor 2010 takie są realia w tym zawodzie to i tak dużo względem cen kursów.Trzeba podwyższać kwalifikacje.Życze powodzenia i sukcesów w zawodzie jaki Pan wykonuje.

ryszard

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

Skonczylem kurs instruktora u pana Kaminskiego 3 lata temu. Zdalem za pierwszym podejsciem B,C.
Pan K.Kaminski wspominal, ze dla kilku osob MOZE bedzie praca, ale na pewno nie dla wszystkich i tylko jezeli bedzie zapotrzebowanie, co uwazam za jak najbardziej fair !!!
Ze znalezieniem pracy nie bylo latwo, jednak nie bylem w zlej sytuacji, gdyz pracowalem na caly etat jako kierowca. Po licznych probach zalapalem sie w pewnym OSK poza Łomza.
Poczatkowo tylko w wekendy. Nie chce robc z siebie bohatera, ale podejsciem do kursanta i sposobem prowadzenia zajec, pomimo iz bylem swiezakiem, zdobylem spora popularnosc. Ludzie zapisywali sie na wekendy, czasem nawet sie klocili kto ma ze mna jechac :D
Mowie to po to aby udowodnic, ze nie wazne jaki masz staz, wazne co masz w glowie i jak to wykorzystujesz.
Placa nie byla nadzwyczajna 8/h za osobowki 10/h na kat.C. Jednak bylem szczesliwy, ze robie to co kocham. Nie liczylo sie ile zarabiam, lubie pracowac z ludzmi i kocham jezdzic.
Po roku pracy w zawodzie instuktora, zaznaczam na pol etatu, zmuszony zostalem do drastycznych zmian w moim zyciu. To zupelnie inna bajka, wiec nawet nie bede o tym wspominal.
Uprawnienia instruktora traktuje bardziej jako hobby, jako pasje, do ktorej wierze ze kiedys jeszcze wroce. Tymczasem pozostaje wierny mojej milosci i krece km za kolkiem po drogach europy.
Co do pomylek to wszyscy bez wyjatku, wiec nie ma sie z czego cieszyc, ze "L" odstawilo jakis numer, po to ma te "L" zeby na nia uwazac.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

życzę instruktorowi nigdy żadnej stłuczki i prywatnie i zawodowo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

8,5 to na Lomze spora kasa, ja na stolarni u Bereta mam 5 i 15 minut przerwy masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

Tak jest Panie"radeusz" wszyscy chcą dużo zarabiać ale ten zawód trzeba kochać inaczej nic z tego.I etyka zawodowa po stokrć.

ryszard

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

Zatrudnię instruktora nauki jazdy.

telefon: 605036725 e-mail: osk.kaminski@op.pl
ogłoszenie dodane 2010-02-14



no zobacz instruktor, jednak zatrudniają:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

panie rysio spora kase to zarabia moja sasiadka ma 10 na godzine i sprzata biura na lomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

tak tak panie ryszardzie a najwyzszych lotow etyka wykazywal sie gruszfeld swego czasu w pana osrodku gdy go kursanci podwozili pod czarnego kota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

hehe frustracja cie ogarnia ?

w zyciu ci nie wyszlo i wszyscy sa temu winni ?

bo kiedys bo cos bo ktos ?

puste slowa koles jaki ty masz dowod na cos? a po za tym co chcesz wywalczyc ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

instruktor2010
Ty naprawdę masz jakiś problem osobowościowy. Podobno założyłeś ten temat po to, aby ostrzec innych ( tylko nie wiadomo przed czym, chyba przed tym, żeby Tobie konkurencji nie robili w znalezieniu pracy). Teraz temat kończysz oczerniając innych. Zastanów się o co Tobie chłopie chodzi. Miło jest pozostać anonimowym, a kogoś z nazwiska wymieniać. Jeżeli jesteś super chłop to podziel się z nami swoimi personaliami.

Pozdrawiam
Marcin


www.emstudio.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

Autor: instruktor2010 (212.45.121.---)
Data: 21-02-10 08:42

panie rysio spora kase to zarabia moja sasiadka ma 10 na godzine i sprzata biura na lomzy




to idz razem z nia do pracy.. bedziesz pracowal za stawke ktora ci odpowiada ... wolny rynek mozesz robic co chcesz gdzie chcesz i za ile chcesz.... nikt nie zmusi cie do podjecia okreslonej pracy ... sam sie na nia decydujesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

panie Marcinie L ja bynajmniej nikogo nie staram sie oczerniac..w zadnym wypadku..wszystko to sa fakty z zycia wziete.jednak jest cos w tym...media 5 wladza..wloz tylko kij w mrowisko..i..??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

zaloz dzialalnosc gospodarcza. kup punciaka. zamow napis "jazdy doszkalajace". naklej napis na punciaka.
jak cie ZUS i US nie zjedza juz na poczatku, to powoli zarobisz troche kasy.
powodzenia.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

wiekszego buraka niz pana instruktora 2010 nie czytałam chłopie z twoim podejsciem do pracy to nie przyjma cie nawet i do sprzatania bo beda sie bali ze wyniesiesz jakies wiadomosci poza biuro zalatuje troche u ciebie kapusiem ,współczuje temu kto cie zatrudnił bo z twoja osobowoscia niedługo bedziesz i jemu dupe obrabiał widocznie z geby ci jedzie sierota i kapusiem i dlatego kaminski cie nie chciał do roboty a skoroci nie pasuje stawka 8,50 to po jakiego wała robiłes ten kurs myslałes ze dadza ci 20 zł przy kursie za 1000 zł palant z ciebie zajmij sie projektowaniem ubrań moze staniesz sie sławnym i bedziesz zarabiał 10000 dziennie. męda zawsze pozostanie męda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

zatrudnij sie na stacji paliw prima,to bedziesz instruktorem u kaminiaka,tam prawie każdy koleś jezdzi za instruktora a mało tego nawet żony co niektórych ich jezdża, to maja farta buraki z prymy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor nauki jazdy-"nowy zawod'

HA HA gadałem z nimi jak ty to mówisz burakami ale to raczej ty jestes cham i burak no ale dalej do tematu jak oni dojda kto ty jestes a uwież mi ze pewnie dojdą to wspułczuje ci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org