sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Właściciele psów...

Zima uświadomiła wielu ludziom , gdzie tak naprawdę żyjemy....nie w mieście ale w załatwialni dla piesków! Jak pięknym tłem dla psich odchodów okazał się śnieg , który na gęsto upstrzony zdobi wszystkie chodniki .Swoboda właścicieli psów jest wprost żenująca.Aż słabość ogarnia gdy widzi się wymalowaną , pachnącą damulkę z pieskiem na smyczy , który z ulgą pozostawia pod czyimś oknem obrzydliwy , parujący stolec.Natury nie da się oszukać .. wypróżnić się zwierzak przecież musi , ale dlaczego pod moim oknem ...?!Ludzie...ratunku!Wielbiciele psów ...sprzątajcie po swoich pupilach ,albo wyprowadzajcie je pod swoje okna!Z trwogą myślę o wiośnie , która stopi sniegi i ukaże nam śmierdzącą prawdę tak gęstą , że nie wiadomo będzie , gdzie nogami stąpać. A może do jasnej cholery przepisami tę sprawę załatwić , zanim jakaś epidemia nas nie wytruje!Może Państwo Radni coś by wymyślili .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Skejt park na strzelnicy oczywiście cały obszczany na żółto i upstrzony psimi glutami. Wyprowadzacze bydlaków na czterech nogach mają w d-u-p-a-c-h obowiązujący tam zakazu wysrywania psów ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

kupic' torebeczki i kazdy wlasciciel pieska w torebeczke, te -resztki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Rzenada !!!!!!!!! ..

.. oczywiscie ten temad , Aló nie maż powarzniejszyh zmartfien od jakihs tam psih srak na sniegu ? Morze zamiast robić z siebie idiotkem na foróm mósisz czensciej patrzec gdzie stompasz . Efendóalnie swróc siem do włac i napirz petycje , niech wybudójom psie wyhodki na terenie narzej pieknej Łomszy.

Tempiem głópote na foróm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

urzekła mnie Wasza historia.
(moja bestia szczeka, że go też).

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

nalezy nie jesc zoltego sniegu i po sprawie... a swoja droga przeciez podwyzki podatkow za czworonogi mialy isc miedzy innymi na psie toalety wiec to chyba do urzedasow trzeba sie skarzyc ze wzieli kase a sie nie wywiazali

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

A z kąt wiesz że to psie a nie ***** kocie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

A od czego mamy Straż miejską - mogli by tego i tamtego dopilnować. Proponuje pod sąd każdego złapanego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

to je pozjadajcie jak przeszkadzają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

najlepiej zwalić winę na "urzędasów"...
a właściciele czworonogów to co ...
jak decydujecie się trzymać pieski w blokach to i sprzątajcie po nich... to chyba prosta zasada wasz pies to i wasz problem a nie urzędnika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Popieram.

Sam jestem miłośnikiem psów, mam dwa i nie wychodzę na spacer bez torebek foliowych. I nie rozumiem, dlaczego nie sprzątacie po swoich psach? Brzydzicie się?
Często co prawda idę z taką torebką i szukam kosza na śmieci, no ale coś za coś. To nie jest tak, że kto nie lubi psów, ten jest przeciwko obsr... trawników i piaskownic. Ja mam psy, jednak uważam, że kary za niesprzątanie winny być wysokie. Przez takich zasrańców wszędzie są "zakazy wyprowadzania psów"...

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

tylko niech urzedasy zlikwiduja oplaty za czworonogi wtedy nikt nie bedzie mial zalu jak dostanie setke albo i dwie mandatu bo w tym wypadku kwota jaka pobiera urzad raz do roku wydaje sie byc o 100% przesadzona. w kolnie z niej wcale zrezygnowali a u nas rzucaja sie jak psy na kosci

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

no i widzisz tu jest problem bo w temacie nie chodzi o kasę tylko o "dobre wychowanie i odpowiedzialność" większości właścicieli czworonogów
bo jak widzimy co niektórzy właściciele wiedzą co to znaczy "być właścicielem czworonoga w mieście" i za to im chwała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Przestańcie wreszcie z tą kasą. Jak płacę PIT to mogę srać u kogoś pod domem???

Podatek od psów jest po to, aby psa mogły posiadać jeno osoby, które na niego stać. Nie masz kasy, nie bierz psa. Powinno być też tak, jak w innych miastach - psy chipowane - mniejszy podatek, psy wysterylizowane - brak podatku.
Chodzi o podniesienie świadomości właścicieli psów.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

swiadomosc swiadomoscia ale postawcie sie w sytuacji wlasciciela ktory musi isc przez te zaspy zalegajace w miescie w ustronne miejsce, ktorych czesto po prostu brak w naszym miescie. bo przeciez kupe mozna zebrac ale cos rzadszego zoltego to chyba nikt nie bedzie zabieral ze soba zeby wyrzucic. wychowanie tez jest tutaj waznym elementem ale zeby byc wychowanym i dobrze spelniac sie w spoleczenstwie to cos niecos musi w tym miasto pomoc- nie byloby szybciej i sprawniej jakby takie toalety powstaly? nie byloby wygodniej zeby bylo wiecej miejsc gdzie wlasciciel moglby naprawde z psem wyjsc na spacer a nie po polach, lakach i innych gruntach??

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Dobra, ale chociażby z tych podatków można by zakupić trochę pojemników na psie odchody... Nikt mi nie powie, że z tych pieniędzy miasto na to nie stać... osiedlowy kosz nie jest miejscem na odchody, tylko powinny być do tego wyznaczone odpowiednie miejsca, z których odpowiednie służby by je wywoziły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

haha tu koszów na śmieci brakuje, a wam jakieś kubły w głowie, sam czasem se sram

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Miasto mogłoby sporo zarobić gdyby służby trochę pilnowalły właścicieli psów, dziś szedłem przez skatepark i przy głównym chodniku leżało conajmiej 50 psich kup, łatwo policzyć, że to 50 mandatów, każdy po 100 zł, sporo kaski do budżetu miasta, chociażby po to by zatrudnić kogoś kto by wlepiał te mandaty a korzysci z tego sporo: jeden bezrobotny mniej, czyściej dookoła nas, szczesliwsi mieszkańcy osiedli.
Pozdrawiam wyprowadzaczy psów, szczegulnie tych mniej kulturalnych od swoich piesków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Popieram ,,bebi,, dobry pomysł......!- Albo niech se na koty pozamieniają o...ce jedne.......!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

bebi ty konfidencie . Mandaty byś rozdawała ludziom . Nienawidzę takiego typu człowieka . Bardziej trujesz środowisko nie sortując odpady niż te psy . Mogę się też założyć ,że głosowałaś na PO . Masz typowe myślenie odpowiadające wyborcom tej partii . Udupić normalnych ludzi i dać urzędowi (politykom) miasta niech tam się podzielą na majowe czy wrześniowe nagrody .

A ja się spytam dlaczego nie można by zatrudnić Czeczenów do sprzątania i odśnieżania ?? Same plusy 100 bezrobotnych mniej i zyskali by przychylność społeczeństwa .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

SD icek paplicaek by ci odpisał ze to "ujma'hanba dla uchodzcow np odsnieżac ,ja rownież myślę że to dobry pomysł skoro dla naszych bezrobotnych nie ma zatrudnienia (kasy)a problem z odsnieżaniem jest to najlepszym pomysłem jest zatrudnić ludzi którzy są mlodzi ,zdrowi,nic nie robią i otrzymuja zasiłki wyższe niż Polacy a jak sie nie zgodzą odebrać im zasiłki ,proste>
Polacy odśniezają za 700 zlotych na mś.i rzeczywistość jest taka że muszą pracować za dwóch(to z oszczędnośći).
Dochodząc do sedna przeliczmy teraz dochód na rodzinę tego pracującego Polaka 700zl powiedzmy na 4 osobową rodzinę i przeliczmy dochód na uchodzcę(zasiłek)tez na 4 os.rodzinę na osobę po 500 zl to jest 2000.
Taka Sprawiedliwość .I dlatego uważam że to jest dobry pomysl jednocześnie integrujący z mieszkancami !!!.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Pracujący przy odśniezaniu w zgm Polacy 700/4=175 zł.-doch.na 1 czł.rodziny

Nie pracujacy uchodzcy 2000/4=500 zl -doch na 1 czł.rodziny

Niech ktoś mi teraz wytłumaczy gdzie tu jest sprawiedliwość/sens/???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Polska to piękny kraj......! - Aż dziwne że nikt nas na świecie nie lubi.........?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

W dzisiejszych czasach lepiej sie żyje na wsi niż w mieście. Jest o wiele przyjemniejszy zapach i piękniejsze krajobrazy. Dzisiaj w mieście jest jak na wygonie dla bydła. Wszędzie jak to napisała wcześniej ala20 - obrzydliwe parujące stolce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

To do kury nędzy niech miasto zainwestuje w specjalne śmietniki na takie odpadki. Niby gdzie to teraz wyrzucać do noramlnego śmietnika, to by epidemia wybuchła!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

No to lepiej nasrać pod okno, tam epidemia nie wybuchnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Acha i może by sie zająć smieciami walającymi sie po ulicy i tez dawac mandaty, to sie znacznie dłużej rozkłada niz psia g...!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Powiem krótko A gdzie ma się załatwiać ten Pies jeden z drugim skoro nawet na polu u <ambroziaka< ale za basenem nowym straż miejska upomina i mandaty lepi NIESTETY DO PUKI W NASZYM CHORYM MIEŚCIE NIE BĘDZIE GDZIE PSA WYPROWADZAĆ TO BOBKI BĘDĄ PAROWAŁY POD SZYBAMI NP KUCHNI A SPRZĄTAĆ SIĘ NIE CHCE BO NIE I KONIEC TAK BYŁO I BĘDZIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

masz psa to po nim sprzatnij w domu tez zostawiasz ?

to jest paskudne wszystki trawniki zasrane chodniki tez ....


jak nie mozesz wyzucic do normalnego smietnika to schowaj w kieszen i w domu splucz w kiblu ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Do SD, przede wszystkim normalny człowiek posprzaąta po swoim psie, ciekawe jak ja Ci nasram pod Twoją klatką, co powiesz, a co do zatrudnienia do sprzątania po pieskach to myśle, że byś się nadawał. Dodatkowo dowiedz się kto to konfident.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Poświęć kilka min., załaduj aparat, pstryknij kilka fotek, pani i jej pieskowi, w odpowiedniej sytuacji, reszta to sprawa policji, lub straży miejskie. A jeśli straż miejska nie raczy szukać sprawcy-ów, to jak dla mnie ci panowie zamiast się rozjeżdżać samochodami mogą zbierać te psie kupy,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

ja jak idę na spacer to załatwiam się w domu, więc właścicielu pieska posadź na kibelek swoją pociechę przed wyjściem na spacer i wszystko będzie ok, nikt nie żałuje żeby pieski biegały po trawnikach czy chodnikach, ale srać mogą w swoim domu przecież.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

nie mam nic do srak , ale po co robili tą straż miejską???? od wlepiania mandatow? od tego moglaby byc tylko policja a straz by patrolowala miasto na polu przy ambroziaku albo jeszcze tam gdzies indziej i patrzyla czy ludzie zbieraja gowno po psach , nawet teraz niedlugo maja wprowadzic ustawe zeby ludzie nie palili w miejscach publicznych tylko w palarniach to jak spotkaja to zeby nie dawali 100 czy 200 zl tylko symboliczne 20 - 50 zl ! Jasiu Rzadzisz . !

ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

NIE SPRZATAM po swoim psie, a czy sa moze na forum wlasciciele kotow? Czy sprzataja po swoich pupilkach? Czyzby kotki nie srały?




A moze ktos mi tu ze zgromadzonych odpowie dlaczego Miasto Łomża nie pobiera podatku za trzymanie kotow w domu?


Adamus świadomosc swiadomoscia, w niektorych miastach podatek zostal zniesiony a w wiekszosci gmin jest duzo nizszy niz u nas!

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

bo w innych miastach właściciele sprzatają po swoich zwierzaczkach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Jakos psy srają tyle lat po trawnikach i nikt od tego nie umarł. A tu sie wyrwała jakas zakomplaksiona damulka, której jedynym zajeciem w zyciu jest wytykanie nosa przez okno i obserwowanie wypróżniających sie psów i ich włascicieli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Jakby srały tylko na trawniki, to by dało radę wytrzymać. Przecież od chodzenia jest chodnik, ale teraz w zimie właściciele psów chodzą z nimi tylko po odśnieżonych chodnikach i te psy srają właśnie na te chodniki. Podatki, specjalne śmietniki ok, zgadzam się, ale chyba nie uważacie że sranie na chodnikach jest w porządku ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

O wypraszam sobie,mój pies to robi kupę.Może inne srają ,ale napewno nie mój.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

A ja powiem tylko tyle że przeważnie pies nie zalatwi swojej potrzeby na chodniku,ulicy czy na klatce schodowej,instynktownie zwierze idzie na trawnik,piasek itp.
A jeżeli ktoś ma psa który robi to na klltce schodowej ,chodniku itp to to już jest ewidentna wina własciciela ,dlaczego robi na klatce nie dlatego że chce zrobic na złość tylko dlatego że wlasciciel zbyt pózno go wyprowadza i ta zwierzyna nie wytrzymuje ciśnienia (naturalne)wtedy wina jest posiadacza a nie psa.
A co do "obesranych" trawników to moji drodzy jest naturalny nawóz,z waszych super samochodów wyciekają różne świnstwa i wam to nie przeszkadza.
Rozumiem nieprzyjemny widok ,smród(ku......wielkie panstwo ,a ilu z was przeniosło sie ze wsi?,więc bez przesady)tam to chyba nikomu nie przeszkadza.
Następna sprawa podstawowa:
Niech wladze Łomży zniosą podatek za psa i wtedy niech sobie kara do woli.
A na chwile obecną niech za te pieniadze wynajmie "sprzataczy"i bedzie spokój +dod.miejsca pracy,ale po co lepiej nic nie robić.A jeżeli nie to przynajmniej zrobić pojemniki na odchody ,dać specjalne woreczki ,łopatki itp.
ALE PO CO ?jak w Łomży nie ma nawet dla ludzi wc ,i kochani wiecej wyrozumienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Co do "mądrego pomysłu"sadzania pieska na kibelku.Ty masz ten wybór zwierz nie.Kilkaset lat temu twoji przodkowie tak samo obsrywali trawniki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

no nie-wszystko w twoim wywodzie jest ok, wyjasnij mi jeszcze tylko jedna kwestie,wymagasz ode mnie zrozumienia a nie potrafisz zaakceptowac faktu ze mnie to wszystko nie interesuje tzn.podatki za psa, torebki,smietniki na odchody itd. ja po prostu nie zycze sobie wdeptywac w psie gowna.i chyba zaczne robic psiazom zdjecia jak ich pupile sraja i leja na tabliczki z napisem"nie wyprowadzac psow".taka scene widuje praktycznie codziennie przed swoim blokiem.poza tym zwierzeta sa nosicielami chorob i ich wszechobecne gowna stanowia powazne zagrozenie dla naszych dzieci.co do zdjec to proponowalbym uwieczniac takie ciekawe sytuacje i wrzucac na neta, moze wtedy ta sytuacja ulegla by zmianie

John Rambo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

A co do kultóry wlaścicieli czworonogow,zgadzam sie jezeli pies napaskudzi na klatce,chodniku,placu zabaw należy to natychmiast usunąc.
Co do trawników to jak nap.powyzej .
Bo w tym kraju władze za wszystko biorą pieniadze lecz nie stwarzają warunków a zamiast tego potrafia tylko karać.
Np.gdzie moji drodzy są w Łomży publiczne ubikacje?(bezpłatne)niema.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Panie Rambo nie ma takiej możliwości żeby wsystkim "dogodzic" mi np.niz psie gowna przeszkadzaja spaliny samochodowei to co wycieka z coniektórych autitd.
Dlaczego piszę tu o zrozumieniu ,dlatego że jeżeli ktoś pobiera za coś opłaty to powinien stworzyć warunki pow.miejsca do załatwienia takich potrzeb czworonogów,wybiegi itp)i wtedy jeżeli właściciele psow nie bedą przestrzegali pewnych zasad ,Karać jak najbardziej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

ok, zgadzam sie z tym w 100% jednak nie zmienia to tego ze nie chce spotykac na kazdym kroku psich odchodow.decydujac sie na psa wdomu chyba kazdy zdaje sobie sprawe z tego jaka jest u nas rzeczywistosc.z tymi wyciekami z aut to chyba lekka przesada bo za to akurat policja zabiera dowod rejestracyjny wiec nie mysle.poza tym zmojego nie cieknie.

John Rambo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Cała ta sytuacja była pięknie ukazana w filmie "Dzień Świra". Gdzie sie nie obejrzał widział tylko wielkie stolce (ciut nie pole minowe).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Panie Rambo (wycieki z aut)to tylko przykład ,jeden z wielu.
Jednocześnie każdy może tu napisać że on sprzata po swoim psie(można polemizowac)lecz nie o to tutaj mi chodzi.
Chodzi mi tu o stworzenie warunków i nie tylko konkretnie w tym przypadku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

dobrze ,wiec biorac na logike w blokach nie ma warunkow do trzymania psow.nie jestem przeciwnikiem tych zwierzat ale jezeli nie ma warunkow to darujmy sobie tego typu przyjemnosci i nie zatruwajmy sasiadom zycia.jest duzo rzeczy ktorych nie robimy mieszkajac w bloku poniewaz nie mamy do tego odpowiednich warunkow.np.chodowla golebi,koni,gril,itd.

John Rambo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Otóż nie chodzi mi tu akurat o warunki "mieszkaniowe"takiego czworonoga poniewąz psiaki "mieszkające"w blokach są niejednokrotnie lepiej traktowane i mają lepsze warunki bytowe niz te powiedzmy na prywatnych posesjach uwiazane na łancuchu.Często to sasiedzi zatruwaja nam życie a nie czworonogi to darujmy sobie takich sasiadow "do lasu z nimi" wtedy bedzie zgoda.Ja moge np. powiedziec ze darujmy sobie kupywanie samochodow skoro stawiamy je na trawnikach,chodnikach,zastawiamy smietniki,trzepaki itp to nie o to tu chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

nie mozna porownywac samochodu do psa.mam akurat taka prace ze auto jest mi niezbedne.a komu z posiadaczy psow pies jest niezbedny aby zapewnic rodzinie byt?

John Rambo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Mi akurat jest potrzebny (ponieważ jestem niepełnosprawny)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Widzisz sam ,tobie auto,innemu pies,jako pomoc,ochrona,przyjaciel i dlatego wiecej wyrozumienia .Ja znoszę CIEBIE ty MNIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

w takiej sytuacji moje wypowiedzi nie dotycza ciebie i twojego psa, dobro czlowieka zawsze powinno byc na pierwszym miejscu.chodzilo mi o ludzi ktorzy trzymaja psy z dla wlasnego widzi mi sie.

John Rambo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Jeść Psy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Są i dobrzy i żli własciciele,i ci co sprzataja i ci co nie sprzataja.Sam miałem kiedys przypadek oskarzenie jednej starszej pani że mój pies chodzi do niej na klatke i tam zalatwia swoje potrzeby.
Dla mnie to bylo niezrozumiale gdyz moj pies rzadko jest puszczany luzem w mieście,a jak nawet to nie odstępuje mnie o krok,dodam ze ta pani była ze swoimi 2 psiakami ktore latały luzem i ciagle ujadały (moj pies nie reagowal).
wiec rozumiem was ale musicie pamiętać że żyjemy wszyscy razem i musimy się jakoś do siebie dostosować.Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

saumma sumarumm!!!! ____________ to gdzie psy moga sie wreszcie inteligentnie piszac oproznic a po chamsku wysrac???!!!!dobrze ,ze nie kazecie strzelac do ptakow a takze sraja :))))))

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

najlepiej w domu wlasciciela .... a juz gdzie to niech wlasciciel mu wskaze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

hehe. Halinka, masz racje!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Halina, nikt nie broni Ci z psem na trawkę wyjść, tylko sprzątnij po swoim pupilu. Jesteś inteligenta, powinnaś się domyślić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

No nie - dosyć tych głupich tłumaczeń. Masz psa to nie musisz sam być ŚWINIĄ. - Jutro kupuję krowę i też po nie nie będę sprzątać............!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Jak dla mnie to prowadzajcie nawet słonie na łańcuchu mi to nie przeszkadza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

J.Rambo. jeszcze pare tygodni temu skakal wesolo nad krowimi plackami 1000m od szosy.
jednak niedawno wprowadzil sie do Łomży. jest teraz najwiekszym przeciwnikiem psich kup, jakiego Matka Ziemia nosiła.

btw...
zima mocno ograniczyla pole, w ktorym moga poruszac sie wlasciciele psow ze swoimi pupilami. doprowadzilo to do wiekszej koncentracji odchodow w okolicach odsniezonych chodnikow. stad wyolbrzymianie problemu.

ludzie. nie zyjemy w wielkiej, mocno oswietlonej aglomeracji miejskiej, gdzie ciezko o zdechłe drzewko z dwoma listkami. zyjemy w malej miejscowosci na podlasiu, gdzie praktycznie w sasiedztwie kazdego osiedla jest jakies pole, łąka, park, kawalek zielonej polaci, po ktorej z reguly prowadzane sa psy.
chwila zalamania pogody i juz was nosi, "mieszczanie" jeden z drugim.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Idąc tokiem myślenia Pani Haliny - jeżeli człowiekowi zechce sie inteligentnie piszac oproznic a po chamsku wysrac i nie bedzie w pobliżu szaletu miejskiego to powinien zdjąć gacie i postawić kloca na trawniku ??? Podobna sytuacja jak u zwierząt. I ci muszą sie wypróżniać i ci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

trackone-wsiowy buraku, mieszkam w tym miescie od pokolen a jezeli masz doswiadczenia z krowiankami ze swojego dziecinstwa to tylko twoj problem.przyzwyczailes sie do gowna to sie wnim tarzaj ale nie pros innych o aprobate.

John Rambo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

drogi J.Rambo, pozwol, ze odpowiem ci twoim wlasnym cyctatem....
oto on:
----
Autor: J.Rambo (---.elomza.pl)
Data: 11-02-10 17:50

witam zacne grono forumowiczow 4lomza.jestem nowy w tym miescie i chcialbym spytac co jako mieszkancy lomzy mozecie polecic .dziekuje za wszystkie posty ktore pomoga mi sie wdrozyc w tutejsze zycie.

John Rambo
----

a oto link do twojego tematu:

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=246389&t=246389


no comment :P

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Klamstwo ma krotkie nogi?

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

no ta. kreci sie tu ten Rambo po forum i tylko d*** zawraca.
moze sie znajdzie jakis dobry czlowiek, ktory przywiąże go do zderzaka i przeciągnie przez całą Wojska Polskiego...?

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

tak pakowac guwna w plastikowe torebki ktore beda sie rozkladac 21464657548758975896758 milionow lat , puknijcie sie w glowy debile odkad swiat swiatem odtad zwierzeta sraja na dworze i zadna obrazona pani tego nie zmieni , to miasto powinno zajmowac sprzataniem skoro nalicza sobie taki podatek od posiadania psa o ktorego sam musze dbac , nie prowadzam psa po zadnych placach zabaw bo to rzeczywiscie debilizm w czystej postaci ale jezeli piesek wyporzni si ena trawnik to tylko lepiej dla flory i fauny wokol tyle w temacie


p.s patrzcie pod nogi o moglem tamtedy przechodzic z psem ;]

easy come\'n\'easy go........

Żyję tak jak chce i nie próbuj mnie zrozumieć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

http://www.youtube.com/watch?v=n2YZclp-gHU&feature=fvsr

coś z country

http://www.youtube.com/watch?v=w5tZMekCbyE&feature=related

i was wszystkich...

http://www.youtube.com/watch?v=t-t0AdVWq6s

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

forumowi detektywi- odnosnie tematu "nowy w miescie" wierzycie we wszystko co tu sie pisze?dobre

John Rambo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

track- nie zauwazyles w tym temacie ironi?w co tu sie mozna wdrazac? yama,kebab,rybno

John Rambo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

Ludzie!!!!! czepiacie się psów a nikt nie wspomina o bezpańskich kotach, na podwórkach, piaskownicach i w piwnicach, gdzie psia kupa w porównaniu z kocią to perfuma.

Lora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów...

rozómiem rze wonchalas i to i to

Tempiem głópote na foróm



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org