środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wakacje nad morzem z dziećmi

Trzeba zacząć myśleć o wakacjach.
Czy ktoś może polecić ośrodek wypoczynkowy nad morzem na wczasy z dziećmi w wieku od 2 do 5 lat. Najlepiej domek niedaleko morza, plac zabaw.
Z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

polecam ci stegnę i ośrodek kazimierzówka, plac zabaw dla dzieci, pokój zabaw, baseny i do morza 200m

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

a ja polecam zagraniczne, najlepiej w all inclusive, za dzieci do 12-13 lat płacisz tylko przelot,proponuję Bułgarię, Chorwację, a z dalszych kierunków Grecję i jej wyspy, Tunezję czy Egipt. Naprawdę warto.Polecam ACAPULCO TRAVEL W STOKROTCE na I piętrze

maja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

zadzwoń pod nr 086-215-76-76 lub napisz na emalia: biuro@acapulcotravel.pl

maja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

http://www.miplo.pl/point.php?&p=KzNREYEK POLECAM NAPRAWDĘ WARTO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

http://www.laspalmas.dabki.pl/

bylismy w zeszlym roku-polecam.bardzo blisko do morza a jak pogoda zbyt wietrzna to jest jeszcze super jeziorko.
duzo fajnych knajpek-jedna z nich miala w zeszlym roku rabat dla gosci z "laspalmas".

jedyny minus to to ze to taka nieco "nudna" miejscowosc-jesli chcesz rozrywek to kiepsko tam z tym.

ale dla dzieci polecam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

polecam ośrodek Jantar, stadnina, rowery, baseny z podgrzewaną wodą,trampolina i mini zoo. domki wyposażone w aneks kuchenny,łazienka,TV. jak wcześniej zamówisz to mają łóżeczka dla dzieci i wanienki. przed domkami hamak, do dyspozycji grill. na wyposażeniu w domku środki czystości, ręczniki, nawet suszarka do ubrań i węgiel do grilla. do morza kawałek ale my daliśmy radę z 10miesięcznym bobasem więc myślę, że ze starszymi dziećmi bez problemu będzie.cisza,spokój, miła atmosfera. http://www.farmajantar.webpark.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

w Egipcie, w Sharm El Sheikh hotel Magic Life - tu mając system all inclusive możesz nurkować, jeździć konno itp. w cenie. Albo w Hurghadzie Hotel Alf Leila Wa Leila sprawdź na www.holidaycheck.pl

maja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

taaaaaaaa w las palmas, las vegas ,las jednaczewski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

Ja polecam zorientować się w biurze podróży Gilda (budynek Kontaktów)
mają często oferty last minute, cała rodzina 4 osobowa, wylot do Turcji w maju, hotel 4*, allinclusive, zapłaciliśmy 3.080 zł za wszystkich.
Działają już 15 lat, doskonale znają rynek i polecą dobry hotel tel. 086 216-41-47 lub 0 509- 490-521. Zapłacicie to samo co w internecie, a hotel sprawdzony i pogoda gwarantowana. W razie reklamacji lub problemów jest gdzie zadzwonić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi


do misiapaw - nieładnie tak się reklamować w internecie Pani Moniko P. jak się pracuje w biurze acapulco w Stokrotce. Niedawno otwarte biuro i już tania reklama - wstyd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

Jeśli chodzi o polskie morze, to polecam Dębki (70 km za 3miastem) Jest tam kilka ciekawych pensjonatów (najlepszy chyba, a wcale nie najdroższy, to Detlafówka - miałem okazję tam mieszkać). Cicho, spokojnie, plaża najładniejsza jaką widziałem ( w Polsce). Ale mimo wszystko byłbym raczej za wakacjami poza krajem: Egipt, Turcja, Bułgaria, Chorwacja... wcale nie drożej, a pogoda w miarę pewna ( Turcja i Egipt na 100%) i warunki hotelowe nieporównywalne do naszych, krajowych.

Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu z butów smierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

Spory wybór domków letniskowych można znaleźć na tej stronie: http://www.wczasy2014.net.pl/ - znajdują się tam tanie oferty domków, pensjonatów i kwater prywatnych w wielu miejscowościach nad naszym morzem.
Myślę, że warto jest wybrać się do Łeby. Moim zdaniem jedna z najciekawszych miejscowości. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

Dla rodziny z dziećmi polecam hotel Primavera w Jastrzębiej Górze - kryty basen, wielka sala zabaw, codzienne animacje dla dzieci, dyskoteki, minizoo, kort tenisowy, plac zabaw na zewnątrz, rowery, super jedzonko. Raj dla dzieci :) A do morza 100 m :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

poszukaj coś w Dębkach to jest pomiędzy Łebą a Jastrzębią Górą. Najpiękniejsza plaża w Polsce -prawdziwe cudo. Plaża w Dębkach przy ujściu takiej rzeki Paśnicy to normalnie raj na ziemi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

Ale chyba u łomżyngowych pracodawców na wczasy nie zarobicie!?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

w olszynach kolo bialegostoku to samo masz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

misiapaw dobra reklama biura , rodzinna firma ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

My będziemy w Bieszczadach, w Łączkach, mamy pensjonat, nie biorą kasy za dzieci w wieku 6 lat, i m.in. to nas skusiło. Czy ktoś jeszcze będzie w tej okolicy? Ktoś się zgłaszał na innym temacie, ale nie odpowiedział. Czekamy na kontakt, może pojawił się ktoś nowy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

Witam serdecznie :)
Moja kuzynka była z dwójką dzieci w podobnym wieku w willi latarnik w Łebie, i wróciła zadowolona. Jeżeli Łeba Wam odpowiada, to może właśnie ten nocleg będzie dobry :)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

turcja to zadna atrakcja szczupak na wyspy malibu lec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

Ostatnio trudno znaleźć ciekawą i bezpieczną destynację, do której można się wybrać z dziećmi. Warto zwracać uwagę przede wszystkim na kurort i hotel, w którym zazwyczaj jest najwięcej atrakcji. Baseny, zjeżdżalnie, zabawy, aktywne spędzanie czasu itp. Dla dzieciaka całodzienne leżenie na plaży to żadna atrakcja ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

ja bym poszukał coś w Kołobrzegu świetna miejscowość na wypoczynek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

Jastarnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

Rowy-duzo ośrodków dla rodzin z dziećmi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

Niestety nad morzem bywam bardzo rzadko w Polsce... Nie macie może opcji wypuścić się gdzieś niedaleko na granicę?

Kiedy już zmokłeś, nie boisz się deszczu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

A jakieś pewne i polecane miejsca za granicą? Słyszałem, że super jest we włoskim Crotone, ale podobno dojazd tam jest słaby, a z dziećmi to dość istotne...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

Obawiam się, że w tym roku wiele osób zdecyduje się na krajowe wakacje, a jeśli już wybiorą inny kraj, z pewnością nie będzie to turystyczny gigant. Jak myślicie? Który kraj będzie najbezpieczniejszy, ale i ciekawy turystycznie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

W tym roku, mimo wątpliwości wielu osób, warto zdecydować się na wyjazd zagraniczny, gdyż ceny są naprawdę atrakcyjne. Szczególnie, jeśli chodzi o Last Minute - można znaleźć wycieczkę w ciekawe miejsce za naprawdę atrakcyjną kwotę. Wystarczy zerknąć na niektóre oferty tutaj --> http://www.wycieczka.pl/szukaj/tunezja

W razie wątpliwości zachęcam do kontaktu oraz sprawdzenia innych ofert np. Grecja, Hiszpania, Egipt itp.

www.wycieczka.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

W zeszłym roku byłam w kazimierzówce, polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

A ja polecam oferty Last Minute :) Niektórzy twierdzą, że ciężko to zorganizować, bo urlop, że za szybko itp. Bzdura... :) Wystarczy wziąć urlop, zapoznać się z ofertą biura podroży i coś wybrać. Na Wycieczka.pl zawsze można znaleźć wiele ofert różnych biur, również Last Minute w tym niedrogie wyloty do Bułgarii i nieco droższe np. na Wyspy Kanaryjskie. Dla każdego coś miłego.

www.wycieczka.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

Z dzieckiem polecam półwysep helski, Dębki albo Łebę - blisko do morza, nie ma takich tłumów jak w większych miastach, zwłaszcza po wysokim sezonie, ceny też dzięki temu nie są wysokie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

a co robić nad polskim morzem z dziećmi gdy pogoda nie jest idealna?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

Z dziećmi nie zawsze się da wyjechać na dłużej po sezonie, gdyż we wrześniu zaczyna się szkoła - pamiętajmy o tym :) Mimo to koniec sierpnia powinien być w porządku. W ostateczności weekendowy wyjazd gdzieś niedaleko. Jak ktoś mieszka blisko morza, ma możliwość szybkiego dojazdu, a wtedy weekend odpoczynku staje się sensowny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

Spadaj trollu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

a ja w Rowach! Było super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

ja tak samo w Rowach ! na prawde polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

Nad morzem nie ma za bardzo co robić :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

śmigacz napisał(a):

> Nad morzem nie ma za bardzo co robić :/

Jest bardzo dużo atrakcji :) !


Wczasy nad morzem można obejrzeć tutaj ofertę http://noclegi-nad-morzem.biz.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org