niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Napad na solarium

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100204/REG20/667988755

Widać że w naszym mieście nie mozna czuć się bezpiecznie, ciągle jakieś rozboje, napady, kradzieże.Jest coraz gorzej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

Każdy kaptur winien wyłapać profilaktycznie po 50 batów tygodniowo na grzbiet przed ratuszem. Czas skończyć z kurestwem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

M@ster jak mozesz odezwij sie do mnie na gg 4088549

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

bladloczek1 swiete slowa Ci sie posypaly.
Popieram

Dziad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

I każdy "chłopak" ubrany ja panienka 100 kijów w dupe dziennie na Starym Rynku jeśli tak chcecie normalności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

Czyli jak nie nosisz bluzy z kapturem to jesteś ubrany jak panienka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

"Nie szata zdobi człowieka, jeno cnota jego".
Przyznasz "A-Z", że stada kapturów nie wyglądają zbyt zachęcająco. To ludzie bez tożsamości, honoru, jakości. Ot zwykły prymitywny wytwór subkulturowy naszych czasów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

nie mają już na co napadać :)

AutoPokaz.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

szkoda mi tez dziewczyny powinna miec przy sobie jakos napadówke lub gaz co kolwiek by mogła se pomóc helooooooo dziewczyny w tym wieku powiinny być eskortowane przez swoich chłopaków do domku niech on o tym pomyśli jak go ma a szew powinien byc na kazdym zamknieciu lokalu,a te zbiry niech sie udławią łupem po co bić robic krzywde,niech do pracy idzie taki ...........zero tolerancji i szacunku nic nie warci ludzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

Tak to jest jak w miescie zaczyna brakowac miejsc pracy,powoli wszystko idzie zawsze ku gorszemu.Mlodzi ludzie i nie tylko nie potrafia poradzic sobie z ta sytuacja i wychodza zajscia jak te. Za marne 8 stowek dziewczyna bedzie miala to w pamieci do konca zycia.To patologia spoleczna.Obecnie mieszkam za granica sporo juz czasu, kryzys rowniez i tu pogorszyl sytuacje oraz zwiekrzyl przestepczosc w ciagu roku o 37%.Ci napastnicy to pojeby genetyczne wybrali slaba osobe na swa ofiare i za jaka cene,to juz przeszlo wszelkie granice.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

"Balthazar2205", właśnie typki tego pokroju nie będą szukać pracy, to nie leży w ich mentalności. Kryzys, bezrobocie, to terminy, których oni nie pojmują. Ich prymitywizm kreuje ich byt.
Tylko wysoki wyrok skazujacy ich na zapomnienie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

blondloczek1. Nie bede tu z toba polomizowal na tematy resocjalizacji bo to temat rzeka.Ja tylko chcialem podac jeden z powodow ktory stwarza takie sytuacje.Zapewne odsiedza oni swoj wyrok,zapewne bedzie on dlugi.Ale po wyjsciu nastepna osoba bedzie drzec przed nimi.Nie pochwalam tych pokemonow wrecz przeciwnie.Chcialem tylko wyrazic ze to jest tez przyczyna takich zachowan wsrod ludzi.To czy oni skalali sie praca????W to tez watpie...opisany w gazecie fakt niech bedzie rowniez przestroga dla wszystkich mlodych dziewczyn,bo nie tylko tych pojebow mamy w Łomzy....Pozdrawiam....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

Ja miałam okazje wczoraj byc swiadkiem napadu ćpuna z butelką w reku w Alexie na bawełnie. Gdybyśmy nie uciekały razem z kasjerkami na zaplecze niewiem jak by to się skączyło. Wpadł na bosaka i w samych spodniach bez bluzki i chciał udeżyć kasjerke a że ona uciekła to sunął do mnie. Dzieki Bogu ze na sklepie było trzech mężczyzn to go powalili na ziemie. Był w takim szale że oni nie dawali rady juz go utrzymać. Policja oczywiście nie spieszyła sie za bardzo. Była krew ale nie wiem czy ćpuna czy kogoś zranił. Policja zabrała go i nie wiem nic wiecej. Myślałam ze takie rzeczy dzieją sie tylko w filmach. Nie mogłam do siebie dojść. Trzeba coś robić z takimi bo niedługo nawet do sklepu bedzie strach wyjść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

Autor: blondloczek1 (---.elomza.pl)
Data: 04-02-10 10:43

"Balthazar2205", właśnie typki tego pokroju nie będą szukać pracy, to nie leży w ich mentalności. Kryzys, bezrobocie, to terminy, których oni nie pojmują. Ich prymitywizm kreuje ich byt.
Tylko wysoki wyrok skazujacy ich na zapomnienie.


Ale może ich rodzice nie mają pracy..co sprawia że ich zachowanie jest jeszcze gorsze..:( Tak to nie raz od matki wziął na jakieś szlugi itp a teraz zmuszony jest "radzić" sobie sam.. Tylko dlaczego w taki sposób..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

Dzieją się straszne rzeczy na świecie. Jest coraz wiecej psycholi, którzy za 5 zł na klej nawet zabiją. Ja jestem ciężko wystraszona tym co widziałam i powiem szczerze, że boję się o swoje życie i moich dzieci. Nie wiem jak zaradzać takim sytuacjom. Myślę że wymiar sprawiedliwości też sobie z tym nie radzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

Wiecie może o jakie solarium chodzi, może te na Polowej 6??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

A jakie znasz na polowej solarium?

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

Tylko te znam. To znaczy,że te. Ok, dzięki za odpowiedzxD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

blondloczek1nawet normalna osoba tez nosi kaptur więc nie oceniaj pochopnie

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

patrycja1391 no właśnie nie trzeba mówić wystarczy sie domysleć:P

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

Jak napisalas Wymiar Sprawiedliwosci naprawde se nie radzi...Zeby przestepca mial swieadomosc ze poniesie kare tego by nie bylo.A tak to w tych pustych lepetynach sobie mysla...a moze sie uda...Nieudolnosc organow scigania tylko w tym pomaga.Nieuchronnosc kary napewno w tym by pomogla i to by bylo najleprze dla systemu.Tylko jak to zmienic???? Nad tym myslaly juz najtezsze glowy i jest coraz gorzej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

Kto pyta nie błądzi Pakero :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

A nie mogłam uwierzyć, bo to u mojego wujka,nic nie mówił, więc się zapytałam :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

I kto sie domysla to tez nie błądzi:D

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

patrycja w pierwszym poście jest link do strony, na której jest opisane które to dokładnie solarium.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

Jak otworzyłam za pierwszym razem to stronę, to nie chciała mi się otworzyć, dopiero teraz coś się jej odmieniło i się odtworzyła, głupia na tyle nie jestem, wiedziałam, że na tej stronie wszystko pisze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

nie wiem czy zauwazliście ale do pewnego czasu wcale patroli policji na ulicach miasta nie widać. Nie wiem gdzie sie pochwali i czym sa tak zajęci. Ale myślę , że to też w znacznym stopniu wpływa na poczucie bezkarności.

Bimbo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

Patrole na ulicy widac ale tylko widac. A dzialania policji i ich procedury to druga sprawa. Oni sa dobrzy w lapaniu tych ktorych im sie wskaże lub powiedza im ich informatorzy ale ten napad to dla naszych orlow z dzialu kryminalnego pewnie bedzie sprawa nie do wykrycia. A tak na marginesie w naszym miescie z bezpieczenstwem jest coraz gorzej na ulicy trzeba uwazac w lokalu tez a teraz nawet w sklepie. Druga sprawa to wina troche samego spoleczenstwa bo jak cos sie stanie to jest jeden wielki krzyk ale zeby isc zeznawac juz na swiadka to wtedy nikt nic nie widzial takze teraz macie to co macie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

Kola każdy sie boi o swoje 4 litery

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

No i Kola ma racje.Jakby ludzie podchodzili inaczej do takich spraw to i bylo by ich znacznie mniej.A to gratka dla sprawcy.Wiadomo ze policja jest tylko po to zeby pijakow wozic na wytrzezwialke albo zaczaic sie pod dyskoteka na zachwianego malolata.Wtedy o sukcesach slychac bo jest wykrywalnosc.W wiekszosci spraw i tak pomagaja im 3-cie osoby bo sami to moga....jak wspomnialem wyzej...Nieudolnosc policji to nie zadne tabu.Ale oni zawsze znajda wyytlumaczenie np."Bo zupa byla za slona"...itp...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

Jakby gości złapali to powinni im w ramach represji zafundować półgodzinne leżenie w takim solarium. Wyszliby jak skwarki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

Policja na całym świecie bazuje na kontakcie ze społeczeństwem. To zwyczajna forma pomocy, by wyrwać chwasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

Przyznasz "A-Z", że stada kapturów nie wyglądają zbyt zachęcająco. To ludzie bez tożsamości, honoru, jakości. Ot zwykły prymitywny wytwór subkulturowy naszych czasów.

Byles trzezwy jak to pisales ?

Sam czasami nosze bluze z kapturem i jakos nie przeszkadza mi to byc normalnym czlowiekiem.

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

hehe na policje ? to już od razu było iść do gazety się pochwalić, po 2-3 miesiącach przyjdzie papier, że śledztwo odwołane :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

"Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w łomżyńskim półświatku zawrzało, a sprawców szuka już nie tylko policja. Złamali zasady, bo u nas nie bije się młodych kobiet – usłyszeliśmy."

bez komentarza...

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

dokładnie jasiu bez komentarza. młodych się nie bije a stare już tak? a i napadać też napadają tylko nie biją? hehe żal.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

rzal



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

SUDAN SUN???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

NOM SUDAN SUN.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

Autor: Balthazar2205 (---.du.xdsl.is)
Data: 04-02-10 20:40

No i Kola ma racje.Jakby ludzie podchodzili inaczej do takich spraw to i bylo by ich znacznie mniej.A to gratka dla sprawcy.Wiadomo ze policja jest tylko po to zeby pijakow wozic na wytrzezwialke albo zaczaic sie pod dyskoteka na zachwianego malolata.Wtedy o sukcesach slychac bo jest wykrywalnosc.W wiekszosci spraw i tak pomagaja im 3-cie osoby bo sami to moga....jak wspomnialem wyzej...Nieudolnosc policji to nie zadne tabu.Ale oni zawsze znajda wyytlumaczenie np."Bo zupa byla za slona"...itp...




To nie jest nieudolność policji a sądów. Zauważ że policja jak złapie to często sąd wypuszcza i co ty na to?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

Masz racje "Brzeczyszczykiewicz" JAK ZLAPIE.....Podejrzewam ze urazilem czyjas dume...... :) Wypuszca ale napewno nie za art.280kk a w dodatku mysle ze dodamy tu tez paragraf 2 co zapewne" JAK ZLAPIE" zapewni kolesiom sporo wypoczynku....Jezeli uwazasz ze zamykanie pana co sprobowal winogrono do aresztu jest sluszne (bo tam policja zlapala) to chyba nie wtym kraju (mam nadzieje)...Pozdrawiam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

Nasuwa się pytanie to po co łapać jak sąd wypuszcza:/

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

Bycmoze sprawca mial tenszalik z przypadku. Bycmoze w czyn przestepczy chcial tez wmieszac kibicow. Bycmoze poprostu bylo mu zimno. Mnie jednak zastanawia cos innego. A mianowicie wypowiedz 29-letniego kibic ktory mowi ze w kanonie prawdziwego kibica nie lezy bicie mlodych kobiet.
A ja mam pytanie: czy w tymze kanonie lezy bicie dajmy na to starszych mezczyzn?

Z czym dla Was wiaze sie atmosfera meczy w lomzy? Powiem Wam.

Na poczatku jest oblezenie muszli pozniej okolic stadionu Panow ubranych na ciemna z czerwono-bialymi akcentami. Czsto sa pod wplywem alkoholu, sieja groze i sa agresywni. Wystarczy przejsc sie obok nich aby wyczuc ta atmosfere - a tylko sprobuj sie odezwac naprzyklad przeprosic bo stoja na calej szeroksoci chodnika.

Niech kibice ubieraja sie jak chca, niech wrzeszca na meczu i wymachuja szalikami, niech pija alkohol po meczu w barze...
Ale niech nie zaczepiaja ludzi nastadionie, niech nie przeklinaja itd w trakcie meczu ze nie mozna z dzieckiem wysiedziec, niech niesa agresywni bez powodu.

NIECH KIBICE NIE UMAWIAJA SIE NA USTAWKE MISIAC PRZED MECZEM Z KIBICAMI INNEJ DRUZYNY. BO TO JUZ NIE JEST PASJA DO SPORTU TO JEST MARGINES.

Tak wiekszosc z nas kojarzy Was szanowni kibice.

Dla mnie grupa kibicow to kulturalni ludzi ktorzy pasjonuja sie sportem. Nie szukaja bujki nie wnosza broni na stadion.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

witam.zlapali ich? pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

dziwne że nikt jeszcze nie napisał że to czeczeni napadli.
Swoją drogą czeczen z szalikiem Łks świetna kompozycja



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

fionix:dziwna kompozycja bo przewaznie nosza szaliki jagi.a tak na powaznie to szczyt kurestwa, napadac na bezbronna kabiete i udowadniac na niej swoja przewage fizyczna.mam nadzieje ze ich szybko zlapia bo moze sie gnojom spodobac i za kilka lat znow bedziemy mieli"mafie".

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

oni ponoć już dawno leżą na hawajach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

"dziś prawdziwych złodziei już nie ma" tak śpiewała Maryla Rodowicz ale o cyganach ale słowa tej piosenki mogą być przykładem że złodzieje właśnie zeszli na psy. Teraz to są ćpuny i konfitury.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

kaligulik : dokładnie Łomżyńska mafia będzie.Przykre na taką kobietke napadac drobna nawet sie obronic nie mogła strzelić jednego z drugim bo gębie i się odechce.
Pieniędzy się zachciało ZAROBIĆ a nie napadać na bezbronnych powinni tam goryla ustawić i się skończą zarty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

jezeli to naprawde czeczeni to powinni ich po ty mzajsciu w koncu raz na dobre wypierrdolic z tego miasta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

"Nie szukaja bujki nie wnosza broni na stadion." Nie no człowieku rozwaliłeś mnie tą bronią. Czemu nie wszyscy mają swój pogląd tylko kierują się tym co usłyszą w mediach? Ustawki? Każdy ma inną pasję jeden zbiera znaczki drugi lubi się bić i jeden drugiego nie zrozumie. Oblężenie muszli?? Myślę że mało szkodliwe społecznie, krzywda się nikomu nie dzieje. Z resztą kibice zbierali się tam zawsze i o pobiciu przypadkowego przechodnia jeszcze w swoim życiu nie słyszałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

A co do przeklinania to gdzie jak nie na stadionie? To nie jest chamstwo to jest wyładowanie się. I z pozoru te wrzeszczące "chamy" zdają się być debilami bez szkoły jednak bez problemu znajdziesz tam ludzi wykształconych. Po prostu idą się odstresować. Ogarnąć wszystko logicznie gdzie można "porzucać mięsem" na stadionie czy w teatrze? W całej Polsce ba, nawet na stadionach w innych krajach są przyśpiewki z wulgaryzmami i aż tak to nie przeszkadza. Można słyszeć argumenty w stylu "bo nie można z dzieckiem iść". A co drodzy rodzice troskliwi dziecko w domu, w szkole, u babci, na podwórku tego nie słyszy? I tak się nauczy i tak. A już od Was zależy wychowanie kiedy wypada a kiedy nie bo nie wierze że jest osoba, która rzadziej lub częściej łaciną przemówi:) Także troszkę dystansu i obiektywizmu. "Wybiórcza" to nie cały świat:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

A-Z gratuluje Twoim dzieciom - przyszłym lub obecnym, a zamiast butelki z mlekiem już od samego początku naucz dziecko pić piwo z puszki, a pierwszym słowem, które wypowie niech będzie to słowo na "ch". zobaczymy jak Ci fajnie będzie. :))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

A-Zpisze o rozladowywaniu negatywnych emocji w dosyc ekstremalny sposob, nie zrozumie tego ktos kto w tym nie uczestniczyl.na ustawkach nigdy nie ma przypadkowych ludzi, kazdy jest tam z wlasnej woli i wie co go moze spotkac.a ta dziewczyna byla w pracy,w solarium, nie na ustawce.

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

Vespos nie martw się:) Kaligulik ja się odniosłem do zachowań na stadionie a nie do napadu. Jeśli chodzi o napad to oczywiście potępiam i dla mnie pobicie kobiety jest brakiem honoru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

No juz przestałem się martwić. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

własnie temat :napad na solarium
a wy piszecie o ustawkach i stadionie?
i że ktoś nie ma wykrztałcenia a wam tez by sie przydał kurs z czytania ze zrozumieniem.


Szkoda kobiety ale jak zwykle nie znajda chultaji ....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

A młodzież mamy wspaniałą i chwała im za to że chodzą z przykryciem głowy bo tylko bezmuzg chodzi zimą bez czapki czy kaptura. Na chwasty najlepszy jest RANDAP. ??? ######################

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium


http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=21124l

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

sorry

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=21124

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

i bardzo dobrze, zamkną ich i przez długi czas taka akcja się nie powtórzy z ich udziałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

gościu jest z Kolna czyli Orzeł Kolno a nie ŁkS Łomża ;P szalik był dla zmyły ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

jeb ac! orzeł kolno!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

W Kolnie kibicuje się ŁKSowi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napad na solarium

a ŁKS-owi kibicuje się w Kolnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org