piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Głośniki

Jeden z głośników mojego małego zestawu przestał odtwarzać dźwięk czy w naszym (wstawić własną opinię)mieście znajduję się jakiś sklep,serwis,który się tym znajduje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośniki

Co wyście się tak na tą Łomżę upierdol*li? Tyle krwi tu przelano, miasto jest ciekawe historycznie a do tego kto jest rozgarnięty to znajdzie sobie w naszym pięknym mieście zajęcie. A jak się nie podoba to wypierda*ać do WafFfkI, 100-licy czy chuk wie jak tam się dziś pisze. Dziękuje, dobranoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośniki

oj nie spinaj się tak człowieku czy ja napisałem,że nie kocham swojego miasta?napisałem tak żeby każdy w myślach wstawił sobie co o mieście myśli a teraz ponawiam prośbę o odpowiedź

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośniki

Łomża piękne miasto :) Offtop?;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośniki

Za malo szczegolow podales jaki to jest glosnik? Jakiego zestawu? Czy to KD? Czy car audio? Czy jeszcze cos innego? Marka i model glosnika?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośniki

kupiles na allegro, to se teraz napraw na allegro :P

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośniki

jak tani głośnik to wyrzuć i kup drugi, może to przewód , wtyczka jest kilka możliwości. a serwis głośników - kiedyś robili na radzieckiej ale opłaca się tylko coś lepszego naprawiać,chyba że to jakaś pierdoła typu przewód itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośniki

nie ma takiego bicia !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośniki

oto moje głośniki: http://allegro.pl/item901448507_glosniki_fc_550_microlab_2_1_tanio_mocne_basy.html
dokładnie nie działa jeden z małych głosników czasem jak poruszałem nim na wszystkie strony to na jakiś czas działał,a teraz w ogóle zamilkł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośniki

Ale... co się dziwisz że mogło siąść coś,żebyś kupił np creative'a to byś problemów nie miał,polecam tą markę,mam zwykłe głośniki 2.1 już 6 rok,fajnie grają do tej pory,małe głośniki te satelitki tzw często spadały z biurka i nic tak jak telefony nokia.Jeśli masz ten zestaw głośników na gwarancji to poprostu oddaj do naprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośniki

nie dziwię się kupiłem te głośniki głównie dla amplitunera, daruj sobie komentarze jakiego to gówna nie kupiłem bo jestem tego świadomy jak chcesz coś powiedzieć to odpowiedz lepiej na moje pytanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośniki

Więc jak się nie dziwisz to teraz masz problem,tym bardziej jak nie są na gwarancji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośniki

do A-Z jeszcze mozna tak napisac; warszawa= krawaty lub krawaciarze , ja tam nie jezdze i omijam szerokim łukkiem te miasto bo nie lubie nosic krawatu.

MOJA JEDYNA MIŁOŚĆ AGA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośniki

no właśnie mam problem i chce go rozwiązać więc się nie udzielaj jak masz tylko prawić morały

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośniki

no tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośniki

no nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośniki

To było myśleć za w czasu jak ci tak teraz źle że prawie morały i zamiast siedzieć na kompie i się z mną kłócić to byś ten czas przeznaczył na to żeby swój problem rozwiązać skoro nie ma osób które mogły by ci konkretnie pomóc.A wyrażać opinię to mi nikt nie zabroni,jeśli tak bardzo cię uraziłem to przepraszam,nie miałem takiego zamiaru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośniki

nie nie uraziłeś mnie,a problem już rozwiązałem do widzenia powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośniki

Też zdecydowanie wolę słuchać muzyki na głośnikach. Wydaje mi się, że dźwięk rozpuszczony w powietrzu smakuje lepiej :) Jeśli chodzi o kupno głośników, to polecam wybrać te naprawdę dobrej jakości, które zachwycą wytrzymałością i dźwiękiem. Na stronie: http://bangolufsen.pl/ można właśnie takie znaleźć. Są w szerokim wyborze, więc na pewno nie trudno będzie Ci znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, a dzięki rozsądnym cenom nie przepłacisz. W ofercie znajdzie się też sporo dla miłośników słuchawek ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośniki

Ceny z kosmosu. Widać że ostro stanęła sprzedaż skoro płacą trollom by ich reklamowali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośniki

Szczerze to nie mam pojęcia czy jest a jak jest to pewnie zamknięty w dzisiejszych czasach. Wejdź na stronę megasceny oni specjalizują się w dobrej jakości głośnikach takich scenicznych na pewno znajdziesz coś nowego dla siebie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośniki

Ja myślę, aby umówić się na zabieg Dermapen w tej klinice w Warszawie Podobno mają tam dobre opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośniki

Taki zabieg też by mi się przydał, ale niestety nie mam obecnie pieniędzy na to.
___________________________
Prace magisterskie we Wrocławiu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org