niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
patryiota

czy ktoś z was jest patryiota? kto z was by walczył za nasz kraj. ja osobiscie nie bo nic od niego nie dostałem a pozatym zeby cos osiągnac w życiu musiałem zapracować na to za granicami naszego kraju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

Ojczyznę masz tylko jedną,tak samo i z rodzicami.Ja nie widzę takich problemów,a żeby coś osiągnąć,to wystarczy chcieć.I jest to wykonalne nawet w Polsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

Darmo nic nigdzie nie dostaniesz,pracuj dalej i się nie oglądaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

a czego wyście sie w życiu dorobili?????????????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

a może poszli byście walczyć za polskę ???????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

ciekawe sąd biora sie emigranci w usa islandii i ue...... co oni dostali od PL. Dlaczego wyjechali z polski?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

może ktoś był w Islandii? ciekawe dlaczego tam jest tylu Łomżyniaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

Ja się rzeżączki dorobiłem za granicą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

w każdym sklepie na każdym rogu można trafić łomżyniaka co z naszą łomżą jest nie tak że ludzie daja noge.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

pewnie od polki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

do żal3 a co osiagniłeś w pl?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

Ja bym walczył za Nasz kraj !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

pamiętaj: matka jest tylko jedna....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

i trzeba sie troszczyć o Nią...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

ale nie każda matka kocha swoje dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

zastanowcie sie.dlaczego wasi rodzice wyjechali na zachod co ich skłoniło do tego może polskie realia???????? co byście mieli jak by ich tam nie było?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

dlaczego Łomża i Zambrów to Kraina dolcem płynaca.gdzie kamieniem nie żucisz to amerykana trafisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

Po pierwsze powinno byc patriota a nie patryiota.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

nie wnikaj dzisś piątek i polska pije

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

sory sobota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

Żeby coś dostać , trzeba pierw coś dać z siebie . A to jak w Polsce jest to nie wina Polski tylko debili którzy tu mieszkają i lecą na Tuska głosować .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

a Polska powinna być z dużej litery

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

ale i tak mam na pl wy....to kraj cudów.hahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

może trzeba na kaczki polowac???????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

SD popieram w 100 %

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

ups. a gdzie jasiu śmietana???????????????? niema nic do powiedzenia????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

ten debil niech lepiej sie niewypowiada...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

e ty pasztet taki bystry jestes? jakois mało cie tu widać wcześniej sie nie udzielałeś to po co teraz głos zabierasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

jak masz wyj.... to się nie dziw, że nic nie dała Ci ojczyzna.
:) zresztą ojczyzna nie jest od dawania :)
To Ty jesteś dla niej a nie ona dla Ciebie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

to juz koniec wypowiedzi? ok .jestescie jak ta łomza dużo gadacie i nic nie robicie. powodzenia,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

Polska to kraj naiwniaków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

wiecie co myśle? nasze dzieci zaczną Żądzic to może coś sie zmieni w tym kraju. koniec tematu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

haha śmieszny jesteś prezesiku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

prędzej jak zniką ludzie tacy jak ty ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

prezes ŁOMŻA, a powiedz mi... czego sie dorobiles za granica? paru tys(zl,$ itd..)
Robisz szum... o co? O patriotyzm? skoro tak namawiasz do walki to lec walczyc za kraj w ktorym byles i ktory tak kochasz.


Taka prawda?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

Człowiek który tak pisze o swoim kraju musi być idiatą. Rządy sie zmieniają a ojczyzna zawsze pozostaje. I jak masz jakieś pretęsje to do nich i naucz się szanować wartości narodowe. Szkoda na ciebie językazużywać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

@ prezes ŁOMŻA,tak po prostu,jak ci się tak "cudownie" napychało kieszenie za granicą,to wróć tam a nie jęczysz i się miotasz tutaj,Polacy zawsze wyjeżdżali za chlebem,narzekali na kraj,ale potrafili walczyć za niego,a jak sądzę że gdyby doszło do wojny,pierwszy byś leciał do ciemnej nory żeby przeczekać.....i to na tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

prezesiku co sie tak spinasz?? I czemu tak malo znakow zapytania uzywasz? Uzyj wiecej zeby bardziej podkreslic ze pytasz... Poza tym opowiedz jakich to kokosow sie na tym zmywaku dorobiles? Ile czasu za to wyzyjesz? Nie chcialo sie uczyc to ciezko znalezc prace... Normalka... Gdybys w szkole nie rzucal kamieniami to znalazlbys prace i mialbys spokojne zycie...

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

Najfajniejsze jest to ,że gdzie nie pojedziesz (polecisz) szanują i są pod ogromnym wrażeniem Polski.Nie widzieli nie słyszeli,ale gdy zwiedzili to wrażenia większe niż po Paryżu czy Londynie.Więc jeśli pracujesz za granicą to nie wstydź się ojczyzny.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

Szanowni forumowicze ,nic dziwnego że ludzie Polacy tak postrzegają nasz kraj,ponieważ prawda jest taka że pracując całe życie na Polskę na starość Polska(a raczej władcy Polski)mają nas gdzieś,identycznie jest z ludzmi którzy pracowali ulegli wypadkom(w pracy) itp,są oni po prostu pozostawieni sami sobie,dlaczego?Dlatego że służba zdrowia jest nie udolna i jeżeli nie masz kasy to nie licz na to że "wyzdrowiejesz"(prz.wł.).Emerytury,renty,zasiłki to po prostu żenada ,nawet uchodzcy mają wyższe zasiłki(to poz.bez komentarza).
Młodzi ludzie w tym kraju nie mają co liczyć na dobrą posadę,pracę gdyż tej pracy jak każdy widzi niema,dlatego uciekają za chlebem ,wystarczy rozejrzeć się wokół naszych znajomych (uciekli za granicę).
Fakt że matkę Polskę trzeba kochać,ale trudno jest kogoś kochać jak on się do nas odwraca plecami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

A co sie tyczy tych którzy wyjechali za granicę,to tylko dzięki nim (niby nie ma u nas kryzysu),jeżeli by wszyscy wrócili to po 1 dużo ludzi straci nierzadko jedyne żródło utrzymania gdyż to właśnie Polacy na emigracji TU przysyłaja TAM zarobione pieniążki i dzięki właśnie tym pieniążkom(między innymi kryzys się nie pogłebia),Pomyślcie co by się stało gdyby ONi wszyscy wrócili?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

A ja nie wracam, bo szczeze mowiac to po co?????Stac w kolejce do zatrudniaka od 3.00 rano,lub pracowac (na czarno) za marne800zl.Prosze wybaczcie...I dlaczego wyjezdzacie tu z tymi zmywakami,to moze wasze aspiracje sa tylko do tego poziomu wysrobowane.Ja bedac tu gdzie jestem nie spotkalem zadnego rodaka a juz napewno nie łomżyniaka ze zmywaka...hahaha...nawet sie rymuje...Stereotyp zmywaka z Anglii zaginol w swiecie tylko tu patrze caly czas na topie...Ale co sie dziwic....Te miasto choc moje rodzinne nic mi nie dalo i przez najblizsze lata nie da...Tego jestem pewny dlategi jestem tu gdzie jestem....Ale polakiem....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

Nie pytajcie co ten kraj może zrobić dla was; pytajcie co wy możecie zrobić dla tego kraju

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

prezes:obawiam sie ze w kwesti walki za kraj polacy nie maja specjalnego wyboru,tak robili nasi przodkowie od setek lat i jest to nasz obowiazek wzgledem tych ktorzy polegli za wolnosc i niepodleglosc jak i naszych dzieci i wnukow.w spoleczenstwie zawsze trafi sie kilka kanali twojego pokroju,sprzedawczykow bez kregoslupa moralnego gotowych sprzedac wlasna ojczyzne za pare groszy.jezeli uczyles sie kiedys historii polski to wiesz ze nie jestes pierwszy.mam tylko nadzieje ze wyjedziesz z tego kraju i nigdy nie bede musial sluchac tego tego typu propagandy namawiajacej do zdrady najwyzszych wartosci.kazda nacja podkresla swoja odrebnosc narodowa,zydzi,czeczeni,cyganie itd. a kim ty jestes???bo dla mnie polakiem nie jestes, masz tylko obywatelstwo polskie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

Zgadza się jest naszym obowiązkiem WALKA ZA OJczyznę ,ale prawda jest taka że historia lubi śię powtarzać i przeważnie za kraj walczą ludzie najbiedniejśi(przewaznie),bo władze i bogacze spier............na emigrację i tam bedą cvancyki"podnośić nam ducha walki",a nie zapominajmy kto te wojny wywołuje?bo przeciez nie zwykły zjadacz chleba tylko nie udolna polityka.........................................................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

http://www.youtube.com/watch?v=qYgz7PGgrpo obejrzyjcie ten film i wyciagnijcie wnioski na temat takich tematow na ogol mowi sie 1 robi sie 2

a w kazdym Polaku drzemie choc troche patrioty. nie przekonamy sie do puki nie staniemy w sytuacjii ktora to wyjasni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

Uchroń Boże żebyśmy nie stawali.
My mamy Polskę zbudować i włożyć w nią serce a do tego nie oczekiwać nic w zamian bo tu nie o to chodzi. Ona jest Naszą matką i musimy ją szanować.

Wielka Polska Na Wieki!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

teraz juz nie trzeba brac udzialu w wojnie o niepodleglosc Polski,bo juz nie będzie takich wojen militarnych jakie byly w naszej historii. teraz sa wojny gospodarcze zniewalajace poszczegolne kraje.pytanie zasadnicze:czy warto byc patriotą? co sie dzieje z drzewem odcietym od korzenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

Idiota.. nie walczylbys w tym momencie za ojczyzne. walczyl bys za siebie! zeby nie dostac kulki... a po za tym jedna bomba rozwiazuje konflikt. idz juz przed dom i czekaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

precz z komuną !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota




Tam Ojczyzna gdzie CHLEB

Dziad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

Lesny dziadek napisał(a):

>
>
>
> Tam Ojczyzna gdzie CHLEB
>

Tez prawda....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

Takiego prostaka-judasza, jak założyciel tematu można kupić za 30 srebrników.
Pojęcie słowa patriotyzm na pewno jest mu obce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

pomimo tego ze nie ma w Polsce dobrych perspekty to jednak Polska nam daje cos czego nie widac mianowicie poczucie przynależnosci. To nie Polska nas okrada, pozbawia miejsc pracy, zabiera nam perspektywy tylko rządzący nią. Powiem wam ze dobrze czuc sie polakiem bo jezeli tego nie czujesz to jestes jak bezpanski pies czy tez wyrzutek społęczenstwa nie masz domu ani w kraju ani za granicą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: patryiota

I gdzie ta Irlandia? no chyba że wszyscy wyjadą i tam zrobibimy sobie "Polską Irlandie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org