sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
BLIZNA

WITAM CZY KTOŚ Z WAS MA MOŻE BLIZNOWCA NA RAMIENIU PO SZCZEPIENIU, SZCZEPIONE GDZIES W 5-7 KLASIE W SZKOLE PODSTAWOWEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

moja siostra cioteczna ma tka blizne. na poczatku bylo to male ale rozrozlo sie do dosyc duzego rozmiaru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

kazdy to ma !!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

-nie każdy,mów za siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

nie kazdy bo chodzi o bliznowca a nie o zwykla masc. radze smarowac mascia contratubex. tani, dobry i nie smierdzi jak inne masci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

Tak, contratubex jest dobry. Potrzebna jest tu cierpliwość i regularność . Jedna tubka może nie wystarczyć, ale nie wolno się zniechęcać . Wcześniej czy później efekty będą widoczne .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

dokładnie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

ja nie mam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

Ja mam na lewym ramieniu, dosyć duże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

tesz mam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

macie problemy nie takie frankejsztejny żyją jak wy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

ja też mam taką blizne, przyznam ze nie wygląda to pięknie ale niestety.
z tego co mi wiadomo nie mozna tego w zaden sposob usunąć bo zagoi sie w tem sam lub gorszy sposob. Ja osobiście jezdzilam prywatnie do białegostoku na zabiegi zamrazenia tej blizny płynnym azotem(czy jakos tak) i efekty były tylko trzeba sie nacierpiec bo przez dwa tygodnie blizna jest wieksza i wypełniona płynem, wygląda koszmarnie ale warte efektów.
w nie mozna wykonywac latem, temperatura powietrza musi byz ponizej 15 stopni. ja niestety przerwałam zabiegi czego teraz bardzp zaluje:(
a tą maść mozna kupić bez recepty?? w jakiej ona jest cenie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

co sądzicie o maści CEPAN?? podobno jest to polski odpowiednik CONTRATUBEX'U , jest tanszy a skład ma taki sam i równie podobnie działa. uzywał ktoś tej maści??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

JA NIESTETY USUNĘŁAM KILKA LAT TEMU TE ZNAMIE I TERAZ MAM DWA RAZY TAKĄ I W OGÓLE REAGULE NA ZMIANĘ POGODY, A MASC CEPAN BRZYDKO PACHNIE KUPILAM CONTRATUBEX ALE MNIE PIECZE PO SMAROWANIU.
CHCIALABYM USUNĄĆ TĄ BLIZNE TYLKO WLAŚNIE NIE WIEM GDZIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

mozesz sie wybrac do białegostoku tak gdzie ja byłam, sama bym sie chenie bym ponownie wybrała. koszt zabiegu to 80zł i trzeba powtarzać ale to w zaleznosci od tego jaka jest wielkosc bliznowca. jesli chcesz wiecej informacji to pisz na maila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

mozesz sie wybrac do białegostoku tak gdzie ja byłam, sama bym sie chetnie bym ponownie wybrała. koszt zabiegu to 80zł i trzeba powtarzać bo to nie jest usuniecie tylko on sie wchłania w skore i robi sie płaski a nie mniejszy ale lepsze to niz nic, a powtarzac trzeba w zaleznosci od tego jaka jest wielkosc bliznowca. jesli chcesz wiecej informacji to pisz na maila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

a jakiego masz maila?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

moniczka221090@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

moniczka19 nie wiem czemu ale nie mogę wysłac tobie maila niby zły adres mi podalas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

adres jest dobry wiec nie mam pojecia dlaczego:/
moze na ten adres sie uda: monika221090@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

Moniczka ta maśc Contratubex to pic na wodę, szkoda tylko kasy.Kilka lat temu przeszedłem poważną opercję (97szwów),a że mam super siostrę to mi kupowała to maśc non stop,ok 25 tubek,a droga wtedy była od cholery. Po kilku latach spotkałem się z kolega z sali szpitalnej ,który miał też taką samą operację ,tylko dzień wcześniej.Obejrzeliśmy swoje blizny i o dziwo moja wcale mie była ładniejsza od niego,a on niczego nie stosował.Nadmienię jeszcze ,że ja tą maść stosowałem zaraz po operacji,aTy chcesz ją stosować 10 lat po szczepieniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

każdy kto ma taką bliznę chciałby się jej pozbyć bo jest to krępujące jak ludzie patrzą i rożnie na to reagują, dlatego nie dziw się ze próbuje wielu rzeczy żeby chociaż zmniejszyć tę bliznę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

Pełno osób ma taką bliznę i jak narazie spotkałem się tylko z czterema (razem z wami), które na to narzekają... Rozumiem żeby to była blizna na cała łopatkę itp, ale to małe g*** jest :P Nie popadajcie w skrajności. Ludzie mają i skórę twarzy przeszczepianą i z tym żyją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

Na zbliznowacenia polecam jonoforeze z KJ, jest to zabieg fizykoterapeutyczny polegający na wprowadzeniu leku za pomocą prądu stałego. Na bliznowiec działa prad, a także KJ. Bardzo skuteczny, poza tym jonoforeza z maścią, np contratubex. Skuteczny jest też laser.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

Też mam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

a gdzie taki zabieg można wykonać i ile to kosztuje??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

:) trzeba miec skierowanie do poradni rehabilitacji (od rodzinnego lekarza), nastepnie umówic sie na wizyte w poradni (np w szpitalu w Łomży)- pokazać blizne i umówić się na zabiegi (10 zabiegow). Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

a gdzie jest ta poradnia rehabilitacji??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

W szpitalu w Łomży na drugim piętrze. Tam przyjmuje specjaliści rehabilitacji i wykonywane są zabiegi. Wystarczy przyjść ze skierowaniem do rejestracji i umówic sie na wizyte. Jest 10 zabiegów w serii (2 tyg od pn-pt). Tego rodzaju zabiegi są refundowane przez NFZ. Jodek potasu ma zmiękczające działanie na tkankę łączną - blizny, zgrubienia, zrosty. Dodatkowo prąd stały powoduje przekrwienie tkanek w miejscu bezpośredniego przylegania elektrody. Skuteczna jest też jonoforeza z maścią na blizny, np cepan, contratubex. Na blizny stosuje sie też laser. Myślę, że warto spróbować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

ale wątpie ze zabiegi laserem są refundowane. dzieki wielkie napewno sie wybiorę do tej poradni rehabilitacji:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

ja polecam masc z masy perłowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

polecam wyciąg z fiuta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLIZNA

Zabiegi, o których pisałam są refundowane. Wystarczy, ze masz skierowanie do poradni i zostaną zlecone Ci te zabiegi. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org