sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mikrodermabrazja

Witam.Czy poddawał się ktoś ostatnio zabiegowi mikrodermabrazji w jakimś salonie w łomży?Ja zamierzam udac sie na taki zabieg i nie wiem który salon wybrac.Wiem ze ten temat byl juz na forum ale to bylo juz 2 lata temu.Od tego czasu wiele sie napewno zmienilo.Czekam na powazne odpowiedzi.Acha-to nie jest żadna pseudoreklama ani antyreklama.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mikrodermabrazja

necja24 kiedys tez rozgladalem sie za takimi zabiegami i jedynie co znalazlem ciekawego to kosmetyczka na ul krotkiej prawdopodobnie maja tam ta maszynke z koncowka diamentowa z relacji osob kore korzystaly z takich zabiegow ten jest wlasnie najlepszy, rozwniez czekam na opinie ludzi ktorzy taki zabieg wykonywali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mikrodermabrazja

Ja takze udała bym sie na taki zabieg wiec dołaczam do osób czekających na opinię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mikrodermabrazja

Salon "Cosmeo" Łomża, Pani Ewa zna się na rzeczy. POLECAM!

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mikrodermabrazja

kazdy salon kosmetyczny ma tenże sprzet,

to nie jest żadna nowość jesli o to chodzi,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mikrodermabrazja

Ale który salon jest kajlepszy?nie wystarczy dobry sprzet, trzeba miec rowniez umiejetnosci zeby dobrze go wykorzystac.No wiec?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja ? a co to ? do usuwania pryszczy ? wrzodów ? zmiana orientacji i płci czy powiększanie cyca ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mikrodermabrazja

tobie na mozg by sie przydalo.ale pewnie i tak juz nic ci nie pomoze.nie ma lekarstwa na debilizm...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mikrodermabrazja

necia24 jesteś "kajlepsza" :D to twierdzisz że to do mózgu haha
i jak było ? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mikrodermabrazja

Po co wypowiadasz sie w temacie ktory cie kompletnie nie intersuje i o ktorym nie masz zielonego pojecia.Chciales zablysnac na forum?wow!naprawde bardzo blyskotliwa wypowiedz!Jak nie masz nic madrego do powiedzenia to sie lepiej wcale nie odzywaj!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mikrodermabrazja

Podbijam temat.
Mi chodzi o usuwanie przebarwień, a nie blizn potrądzikowych. Czy lepsza jest mikrodermobrazja diamentowa, czy wodna? I czy w ogóle w Łomży, lub okolicy ktoś robi wodną?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mikrodermabrazja

Założyłam ten temet juz kilka dni temu i nadal nic nie wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mikrodermabrazja

to idź do wróżki Kasi haha :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mikrodermabrazja

A co tobie pomogła?No tak zaden lekarz nie byl w stanie ci pomoc do w akcie desperacji poszedles do wrozki.haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mikrodermabrazja

pomogła na desperado, teraz kolej na cię :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mikrodermabrazja

na blizny potrądzikowe najlepsza jest mikrodermabrazja laserowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mikrodermabrazja

Ale który salon w łomży najlepiej taką wykonuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mikrodermabrazja

w salonie cosmeo na kazańskiej.. albo u jakiegoś dermatologa posiadającego laser

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mikrodermabrazja

Ile kosztuje jeden zabieg?a ile trzrba wykonac zeby uzyskac efekty?chodzi o przebarwienia na twarzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org