czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Własnoręcznie robiona biżuteria.

Witam.Chciałabym własnoręcznie wykonywać biżuterię m.in kolczyki.Słyszałam że niektóre dziewczyny się tym zajmują tylko nie wiem gdzie można dokonać zakupu materiałów potrzebnych do wykonania tych ozdób.Ile to może mniej więcej kosztować?Proszę o odp osoby które coś na ten temat wiedzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

na allegro, podstawowe bigle 1zł za 100szt, czyli teoretycznie 50 par kolczyków: http://allegro.pl/item902190373_100szt_bigle_posrebrzane_kuleczka_spr_marmon.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

http://kurs-bizuterii.pl/handmade :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

hmm tam pisze 1zł za 1 szt bigle.A jak zrobić dłuższe kolczyki bo na bigle da się zawiesić jedną ozdobę.A czy ktoś pomoże mi dobrać jakieś koraliki(bo chyba tylko to można wykorzystać?) w zestawie oby tanio za komplet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

ja zajmuje sie taka bizuteria jesli chcesz podaj mi swojego emaila to napisze Ci z checia co i jak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

sloneczko140@onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

to ja też bym prosiła o te informacje:) katarzynka304@o2.pl
dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

do marta_a:nie dostałam od ciebie żadnej wiadomości na maila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

Największy wybór akcesoriów do robienia biżuterii jest oczywiście na Allegro.Gdybyś chciała zaczynać już to polecam pasmanterię na Bema,wybór na pewno mniejszy,ale może znajdziesz coś dla siebie.

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

dokładnie! na Bema sklep ''Ela'' zaraz obok solarium ''sudan sun'' wybór nie jakiś ogromny ale napewno coś fajnego znajdziesz ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

do zrobienia kolczyków potrzebne ci będą bigle,haczyki lub szpilki i oczywiście koraliki,ale tych jest do wyboru do koloru.na allegro też są całe zestawy do robienia biżuterii ale zwykle jest tam kilka par bigli i szpilek i dużo koralików o wielkości ok 2-3 mm.czasami też są książki,ale takie ksążki możesz też kupic w księgarni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

Polecam sklep, w którym można kupić między innymi bigle do kolczyków.

-------------------------------------------------------------
Biżuteria hand made

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

hej,pisze jeszcze w sprawie tych kolczyków;
próbuje to wszystko ogarnąć i będę powoli zamawiać;
wiem że potrzebne będą mi bigle i koraliki co najważniejsze,
ale chodzi mi też o szpilki -czy to konieczne bo jak kupowałam kolczyki takie tanie ze sklepu to one nie miały jakiś szpilek prostych tylko były ruchome;
chodzi mi też o bigle -jakie są lepsze otwarte czy zamknięte;
a koraliki jak oglądam na alegro to niektóre mają dziurki tak prostopadle przez koralik a niektóre w poprzek,więc które są lepsze do takich normalnych bigli np.kompletu za 1zł.
Proszę was o konkretne odpowiedzi.Dzięki za pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

To jak nikt mi nie podpowie ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

szpilki są konieczne żeby połączyc bigle z koralikiem, chyba że robisz na jakimś sznurku, żyłce czy druciku.a jeśli chodzi o bigle to już twój wybór, możesz kupic otwarte i dokupic silikonowe zatyczki, choc i bez nich nie będą wypadac.a koraliki jak na początek polecam szklane.są najtańsze i najwięcej w opakowaniu,oczywiście w zależności od wielkości.
a tak poza tym polecam jakąś książkę na ten temat,teraz można coś znależc w każdej księgarni.
powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

do gosik83:a haczyki to do czego będą mi potrzebne(pisałaś w przed ostatnim poście);a wg ciebie co lepiej wykorzystać szpilki,żyłkę,drucik bo wiesz dotąd jak kupowałam kolczyki to nie spotkałam się żeby jakieś miały szpilki najwięcej to widziałam takich kolczyków"tzw machających się".A czy będą mi potrzebne do tego jakieś obcążki żeby coś przycinać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

w afryce dziergają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

Avanti - wejdź na stronę korallo.pl i znajdziesz tam wszystko to
co Cię interesuje. Sama noszę wyroby z tej firmy.Możesz tworzyć do woli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

bizuteria wlasnreczna posiada duzo uroku wsobie
lecz nalezy wymiec' dosyc' czesto sznurki
moja rada : kup cos' solidnego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

najbardziej ci się przydadzą narzędzia:okrągłe bocian,przecinak i szczypce do zagniatania.popatrz sobie na allegro albo zapytaj w domu jakiegoś faceta może nie będziesz musiała kupowac.ja akurat miałam w domu i dokupiłam tylko bociany.
jeżeli chodzi o resztę to na początek na serio polecam kupno jakiejś lektury.ja za swoją książkę zapłaciłam w księgarni ok 30zł.nawet jeżeli nie znajdziesz w niej jakichś ciekawych wzorów to chociaż zobaczysz jak się robi kolczyki, wisiorki itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

Gdzie kupujecie taką biżuterię? Chciałbym coś kupić dla swojej żony na prezent.

Joł joł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

W internecie zapłaci się za to niewielkie pieniądze. Jednym ze sklepów, która ma ogromny wybór akcesoriów do wyrobu biżuterii jest: https://royal-stone.pl/ Polecam serdecznie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

Weronika daj spokój z tym badziejnym sklepikem. Odradzam tam zakupy !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

Jestem jak najbardziej za! To ciekawy pomysł, a jak będziesz wyróżniać się od innych, to na pewno znajdą się ludzie, którzy chętnie to kupią :) coraz więcej ludzi się czymś takim zajmuje!

------------
Ciekawe akcesoria bezpośrednio od projektantki: blog Denimbase to markowe ciuchy i akcesoria, niezbędnik podróżnika małego i dużego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

Bardzo duży wybór akcesoriów do tworzenia biżuterii można znaleźć tutaj: https://royal-stone.pl Oferowane półfabrykaty charakteryzuje wysoka jakość i niska cena.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

Problem w tym, ze często biżuteria, która jest robiona własnoręcznie jest wykonywana ze sztucznych materiałów. A sama unikam syntetycznej biżuterii. Przyzwyczajam się do rzeczy a sztuczna biżuteria po kilku już załóżeniach wygląda źle.
Przeglądałam sobie ostatnio biżuterię srebrną i ciekawe modele ma ten sklep:
https://ergold.pl/3200-choker-srebrny-naszyjnik-z-czarnymi-kamieniami-sn3.html

W ktorym biżuterię mozna kupić o wiele taniej niż w duzych sieciówkach.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własnoręcznie robiona biżuteria.

Etno - płatny troll więc Ja bym nie ryzykował.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org