czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KLUB BARBADOS ŁOMŻA

Byłem ostatnio dwukrotnie w klubie Barbados, w tym na imprezie sylwestrowej
Chciałem nadmienić że ten "klub" to melina dla chamów i penerów, w większości są to młode osoby niepełnoletnie,gorące 14stki które tańczą na rurze, na stolikach, szczególnie jak spożyją alkohol. Sam widziałem jak gówniarze stoją za barem i rozdają wódke. Parkiet zrobiony z jakis patyków, oświetlenie wogóle do dupy a didżej to już szkoda gadać. Ponadto 0 ochrony, panuje totalna anarchia, często dochodzi tam do poważnych bójek, ofiarami padają niewinne osoby, poprostu krótko mówiąc można dostać niezły wpiernicz. Brud,smród i ubóstwo. Właściciel pewnie sam kloszard, pener, bo każe sprzątać lokal klientom. No ku*wa, płacisz za wejscie i jeszcze ma czelność mówić żebyś po kimś sprzątał?! co to za polityka. Powietrze tam jest zanieczyszczone, śmierdzi szczurami, panuje tam wszawica, różnego rodzaju insekty, na dowód przychyle przykład mojej koleżanki która mi sie skarżyła że jakieś świństwo chodzi po niej i ją strasznie swędzi, poza tym a na dole znajduje sie jakiś chlew, po ziemii porozrzucane kondony. Krótko mówiąc parzą się tam jak żaby w bajorze. Syf! Także wszyscy, którzy mają zamiar tam się wybierać, zdecydowanie odradzam ponieważ będą żałować że wydali kasę na głupią wejściówkę.

Morda tam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

tak jak inne kluby typu : Alibi i 7kier . Zrobiły się z nich speluny bo małolaty po 15 zaczeły chodzić a interes by sie nie krecil jakby było od 18 lat wejscie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

no ok każdy ma prawo wyrazić własną opinie ale teraz własciciel to za obraze może Tobie założyć sprawe,co ci to da że sobie pokrzyczysz na forum jak możesz sobie tylko kłopotów narobić ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

"Powietrze tam jest zanieczyszczone, śmierdzi szczurami, panuje tam wszawica"

hehe, diss pierwszej klasy :]

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

Za brzydki jesteś żeby por*chać to się teraz skarżysz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

Ogólnie nie wiem jak to można nazwać KLUBEM ale spoko :] dalszą część wypowiedzi potwierdzam.duvall sprawę ?? hehe nie bądź śmieszny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

Nie podoba się, to nie chodzisz. Oczywiste nie? Skoro nie leży ci melanżowanie w barbie czy innym klubie to zrób domówkę.

Azuremyst EU - Nvision

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

Morda jak morda ,ale jak już ,
to ten lokal wynajmują osoby prywatne na jednorazowe imprezy i myślę ,
że sam właściciel ma mało tu do powiedzenia z powodu pobytu w swoim sanatorium ,
więc nie ma co oczekiwać od osób prywatnych ,że full wypas na tańcach będzie ;]]
Nie którym najwidoczniej taki klimat pasuje ;] .
Hardcorowe imprezki są teraz w modzie,
a Ty jak masz z tym problem to zmień lokal na lepszy ;]]
W jakim celu poszedłeś tam drugi raz ,skoro groziło Ci to,że zarazisz się wszawicą i jeszcze za takie niespodzianki płacisz hajs ;]]
....A teraz marudzisz jakbyś na emeryturze był ;P
Takie życie koleszko..Taka młodzież w tych czasach....
Ja za to pamiętam jak w starym Atlantiku odbywały się jedne z lepszych imprez na jakich bywałem ;]
Powodzenia Ci życzę w zdobywaniu innych Łomżyńskich lokali ;]]


"To nowa era, robi Ci z mózgu szlam...
Za swoje ruchy Ty odpowiadasz sam"..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

hehe, juz nie chodzi o sam ten pseudo-klub, ale jak gosc pojechal w opisie, to po prostu gratuluje polotu.
opis " koleżanki która sie skarżyła że jakieś świństwo chodzi po niej i ją strasznie swędzi" mnie (i nie tylko) rozjebal.
autora pozdrawiam goraco i zycze spelnienia przyszlosci w felietonach :].

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

To była speluna i będzie jeżeli nikt się nią poważnie nie zajmie. Śmieszne imprezy po 15 zł za wejście,a ja się pytam za co te 15zł? Za cieknący sufit, obdrapane ściany, zajebiście wygodne ławki ? Ale i tak biznes się opłaca, bo gdzieś łomżyńska młodzież bawić się musi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

jak koleżanka goła dupe posadziła na jakimś zawszonym parapecie gdzie dawała dupy to się nie dziwię że złapała jakieś robactwo ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

Wlasnie dlatego bylo po 15 zl bo nikt nie wymaga wiecej za taki lokal. 50 zl bys nie zaplacil za taka impreze a 15 jescze nie tak szkoda. Niestety tak jest w lomzy ze sa grupy osob ktorych bez porzadnej obstawy nie wygonisz, ochrona nie byla nastawiona na taka sytuacje, fakt blad organizatorow ze tak slaba ochrona, ale podobno mysleli ze maksymalnie bedzie 200 osob a bylo okolo 230 a potem zamkneli i juz nie wpuszcali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

Popieram autora



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

ma racje naprawde niewypał ,a szczególnie te towrzystwo z liceum napaleni prawiczkowie są co tylko dupy w głowie mają i alkochol się leje wsród 16 i niżej szczególnie ta chołota co za 15 zł to masakra połowa jakiś cweli z 3lo i łksu , jednym słowem nie polecam i bradzo smierci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

haha wczoraj byla fajna impezka chyba ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

dzisiaj jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

a gdzie ten egzotyczny klub jest?

Bimbo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

Na nowogrodzkiej,blisko parku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

Sam jesteś kur*a cwel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

Jak koleżankę swędziało to trzeba było podrapać hehehe :D

---===CICHO CIEMNY JA===---

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

elo1234 jak chcesz to powiedz mi to w oczy :)
Jestem z ŁKSu

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

elo1234- masz cos do piłkarzy z ŁKS'u??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

elo1234 szamto ryj w kubeł forumowy śmieciu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

elo1234- kolego po ki h... się napinasz na tym forum i wjeżdżasz na ludzi o których nie masz pojęcia. Jestes zwykłą forumową wszą która boi się iśc do takiego Barbadosa żeby przypadkiem w oczko nie dostac więc mam prośbę siedz sobie w domku spokojnie i nie pisz głupot na forum o ludziach bo to kiedys obróci się przeciwko tobie w odzwierciedlonej rzeczywistości

⊕ Jedno jest pewne,moich korzeni,mojej Polskosci nie pozwole sobie nigdy wyrwac z serca ⊕

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

Podobno na imprezie ostatkowej pobito tam ochroniarzy. Nie wiecie czy to prawda??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

bo slaba ochrona widocznie byla, gdyby byli np. z yamy to nawet by nie weszli tacy ludzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

Nikt nikogo na sile nigdzie nie ciagnie....
Jednym pasuje drugim nie...
Nastepnym razem idz na kolko rozancowe,tak jak ktos napisal....
Takie czasy...

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

A slyszalem ze w kwietniu ma byc impreza z profesjonalnymi striptizerkami z warszawy i striptizerami z lodzi. I ze wreszcie od 18 + tylko wstep.Duzo wiem bo kolega to organizuje ;) Ochrona ma byc z yamy 6 koksow ;) moze ta impreza odmieni podejscie do barb.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

Masz informacje oko....
I przypucuj sie do chłopakow z Yamy ze ich na forum koksami nazwales...
to i ty na tej imprezie zatanczysz flamenko...

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

chyba jakie terminatory

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

barbados FTW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ahahha porazka

y

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

nigdy bym nie zabral swojej dziewczyny do tego zje** ze tak mozna nazwac KLUBU ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

to nie zabieraj :) proste

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

sama sie wybierze i PRZYGODA!!!!!!

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

Jenerał, nie żałuj kasy na goryli. Dopakuj więcej wszów. Robią ci reklame za friko. Po takich tekstach ruszą jak w siwy dym. Nie opędzisz się od napalonych nielatów. Aż ci zazdroszczę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

moze Ty nie masz dziewczyny:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

Trzeba udaremnić następną impreze! nie dopuśćmy, by nasze dzieci rozpijano!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

ale ja chcę się na*ebać no weź się tato :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

daj spokoj tato:p:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

no weź się tato

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

nie no co ty tato

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

Mądra i mysląca młodzież napewno nie zagości w tej dziurze.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

Powiem tak... Nie ma sensu wjeżdżać na właściciela lokalu, bo jest porządny (i proszę bez komentów typu "pucuje sie"). Nie znasz się nie wypowiadaj, proste... A więc schowaj w buty komentarze swe żałosne. Ogólnie Barbados jest spoko, tylko jak to ktoś już nadmienił tzw. chamowo. Sam ostatnio musiałem ręcznie wytłumaczyć dla kolesia, że nie powinien się odzywać bez powodu... No chamstwo... Przychodzisz się pobawić, popić, poszaleć... Wiadomo, młodość jest jedna, a tu idziesz z bro spod baru a tu ci koleś wyskakuje z pytaniem "Co się tak wieziesz? U siebie jestes?"... Tacy ludzie powinni się trochę ogarnąć... Ale klub ogólnie jest spoko, mi tam się podoba tamten klimat, tylko trochę chamowo... I nie napinać mi tu, że mogę coś tylko na forum powiedzieć bo bez problemu powiedziałbym to komuś prosto w oczy :) Peace! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

http://www.youtube.com/watch?v=ubvV498pyIM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

Ci którzy byli ostatnio w klubie wiedzą jaki naprawdę jest klub i wiedzą że na sylwku było gruuuubo ;D opór wódy, szampana, jedzenia, słodyczy, owoców i dwa piętra ludzi którym grali dwaj nieźli DJ'e i to wszystko za śmieszne pieniądze i nie było mowy o żadnych bójkach nawet nikt się do nikogo nie sadził a ludzi bawili się już po 18 do 6 nad ranem i nie chcieli wychodzić nawet jak zamykany miał być już lokal :DDD

---------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

Śmiać mi się z was chce. Ktoś napisze swoje zdanie a wy mu wpieracie swoje, żeby myślał po waszemu. Ale do was kolejny forumowicz się przypierdal* za to ze się pucuje, albo ciśnie komuś, albo się unosi. Popatrzcie na to tak logicznie i pomyślcie że to śmiech na sali. haha

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

Teraz czas na Moją wypowiedź. Rok temu zapomnieliście jaka była afera? Zoofilia, gwałty przestępców a teraz nagle wszyscy szaleją za tym klubem. Powiem wam następnym razem zrobicie błąd idąc tam bo nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Przemyślcie to i poczytajcie sobie z tamtego roku posty na temat Barbadosu i to nie jest hejting z mojej strony, to są fakty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

bo rok temu tam nie było klubu tylko prywatne imprezy, klub reaktywował się jakieś 3 miesiące temu.
to że to ten sam budynek to nie znaczy że to ci sami ludzie i klimat^
tyle na ten temat, dziękuje ^ to są fakty hah^

---------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

"nie znaczy że to ci sami ludzie i klimat"

chyba żeś długo chlał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

Moim zdaniem, barbados sie zmienił na lepsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

byłam tam z koleżankami na sylwka i było świetnie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

Małolaty też chcą się bawić i bardzo dobrze a jeśli to komuś nie pasuje to może iśc i se polatać to nic nie kosztuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

Też tam bywam i jest fajnie

Jazda do roboty je..ne nieroby


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB BARBADOS ŁOMŻA

lipa jak h.u.j ten klub to porażka usiądzie w kącię paru hmm''chłopców'' pseudo gangsterów i myślą że są pępkiem świata nie bede wymieniac ksywami bo chyba kazdy wie o kogo chodzi...

nie wiem czy wogole mozna to nazwac klubem miejscem w ktorym mozna sie pobawic... lipa jeszcze raz lipa

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org