sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Strój na bal przebierańców :)

Witam.
Czy wiecie może gdzie można kupić strój na bal przebierańców dla 5-cio letniej dziewczynki? Chodziłam po sklepach z dziecięcą odzieżą, ale nic nie znalazłam. A strój potrzebny na niedzielę.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strój na bal przebierańców :)

Z tego co się orientuję to dużo taniej jest wypożyczyć strój i ja to robiłem w Ostrołęce ale jak masz ochotę to poszukaj sobie np. nr do Adulka w Łomży i oni powinni pomóc bo wiem że swego czasu mieli wypożyczalnię takich stroi i licz się z wydatkiem bagatela 15-20zł ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strój na bal przebierańców :)

Mozna też wypożyczyc w Urwisku na Ks.Anny tam za wypożyczenie zapłacisz 30zł.bo to są nowe stroje w tym roku zakupione,ale naprawde pomysłowe.Polecam

Aga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strój na bal przebierańców :)

W okolicach ul. Pułaskiego w którejś odchodzącej od niej uliczce wypożyczałem prze 2-ma laty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strój na bal przebierańców :)

Dziękuję za odpowiedzi, tylko właśnie boję się wypożyczyć, bo boję się, że mała zniszczy ten strój. A nie wiecie, gdzie można kupić? Może w hurtowni jakiejś czy coś? Nie mam pomysłu gdzie szukać.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strój na bal przebierańców :)

Widziałam coś w Pepco, ale nie wiem, czy to coś fajnego czy nie. Jakaś królewna i kowboj był na pewno. Na cenę niestety też nie zwróciłam uwagi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strój na bal przebierańców :)

Dziękuję 23Emilka :) Jutro tam zajrzę obejrzę :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strój na bal przebierańców :)

Jeśli chodzi o strój to mogę polecić "Przebieralnie" ul. Jednaczewska 21
tel.216-08-43. są tam stroje na różne okazje także i dla maluszków jak i osób dorosłych. Naprawdę duży wybór, warto zobacvzyć.. A jak szukasz do kupienia to sprawdz w hurtowni" PRYMUS" lub "SCOOBY-DOO"
Ta druga znajduje sie na AL.Legionów niedaleko sklepu Awans

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strój na bal przebierańców :)

sklep na niemcewicza "SANCKLAUDIA" są stroje do wyporzyczenia,widziałam szyld

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strój na bal przebierańców :)

Na jednaczewskiej ul. tanio i ładnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strój na bal przebierańców :)

W hurtowni Prymus kupisz na pewno , ja kupowałam dla swojego syna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strój na bal przebierańców :)

A ja poszukuje staromodnej sukienki slubnej , taka retro i mzoe byc w tzw złym stanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strój na bal przebierańców :)

Czy ktoś orientuje sie czy w Łomży działa jakaś wypozyczalnia strojów karnawałowych dla dzieci czy nie? Gdzieś mi się obiło, ze było takie miejsce ale szukam informacji w sieci i nie jestem w stanie znaleźć

No i czy opłaca się rzeczywiście wypożyczać taki strój? Ile kosztuje cena wypożyczenia? Bo biore jeszcze pod uwagę po prostu kupienie takiego stroju w sklepie
https://www.partytino.pl/13-stroje-dla-dzieci

Jak tutaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strój na bal przebierańców :)

spadaj trollu z tym swoim pseudo sklepikiem, którego nie stać na profesjonalną reklamę tylko płaci za wklejanie linków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strój na bal przebierańców :)

Myślę, że wypożyczalnia lepiej się sprawdzi lub poszukaj może coś online w przyszłości. Dostawa jest teraz bardzo szybka. :)
Ja akurat uwielbiam sama robić przebrania dla moich dzieci. Otwieram szafy, patrzę co tam jest, wyciągam maszynę i zaczynamy z dziećmi obmyślać plan. :D Ostatnio zrobiłyśmy piękną suknię królowej i dużą koronę!

beata.lisek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strój na bal przebierańców :)

Wg mnie najlepiej uszyć strój dla dzieci ;)
Jeśli oczywiście ktoś potrafi :D
Ja tak zrobiłam kilka lat temu - kupiłam odpowiednie tkaniny i dziecko było baaardzo zadowolone! Uszyłam wtedy jej strój pocahontas :)

kamyki_80

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org