piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
AUDI 80

Kto wyjaśni , jaka jest przyczyna tworzenia się na miarce poziomu oleju osadu o konsystencji masła ? dzięki za odzew !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AUDI 80

to osad z płynu chłodniczego, zapewne to wina uszczelki pod głowicą. Sprawdz jeszcze czy masz taki sam osad na tej nakrętce od wlewu oleju, jak masz osad to na 100% to co powiedzialem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AUDI 80

Silnik jest niedogrzewany,mało jeździsz,krótkie odcinki.też to mam. standard o tej porze roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AUDI 80

karol niekoniecznie jest to wina uszkodzonej uszczelki pod głowicą.możesz mi wierzyć na słowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AUDI 80

Do : jesteś moją kokainą : a co poza tym może być ? Napisz ,proszę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AUDI 80

Tak jak mówiłem po prostu dziennie mało jeździsz i silnik się nie dogrzewa porządnie więc takie masełko powstaje,chyba że masz duże ubytki płynu chłodniczego to wtedy możliwe że uszczelka pod głowicą kaput tak jak karol napisał.u mnie właśnie ta uszczelka była robiona rok temu,nie mam żadnych wycieków,jest wszystko w porządku z silnikiem a występuje to samo co u ciebie więc raczej się nie martw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AUDI 80

Bardzo dziękuję za odpowiedzi . Uspokoiliście mnie znacznie . Chyba jednak przyczyna tkwi w niedogrzaniu silnika . Szerokiej drogi !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AUDI 80

ile ta twoja bryczka ma lat?

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AUDI 80

'93



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AUDI 80

jak by walnęła uszczelka pod głowicą to ubywało by znacznie płynu, poziom oleju by wzrósł, albo w zbiorniczku miałbyś pełno syfu, poza tym silnik by się szybko grzał

jak pisali wyżej dzieje się tak jak mało jeździsz, silnik nie osiąga odpowiedniej temp. i nie wywala wilgoci w zimę to normalne zjawisko, tak samo jak kopcenie na biało jak parowóz z wydechu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org