piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pizzerie w Łomży

Witam.
Temat od tak wpadł mi do głowy.. Mianowicie, które pizzerie w Łomży polecacie, które cieszą się u Was dużym zainteresowaniem, które omijać szerokim łukiem, oraz jaki jest ich stosunek ceny do wykonanej usługi..
Temat napewno przyda się głodomorom.. :D

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

..temat przyda się głodomorom.. a Ty jaki masz cel zakładając go..? ot tak bezinteresownie zapewne, z nudów prawda..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

Tak..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

mi siem pszyda ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

a co to jest pizzeria?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

green - a Ty jaki masz cel, być takim nieprzyjemnym dla ludzi, którzy zakładają jakiś temat? Co?? Boli Cię to? Jak tak, to napisz do przyjaciółki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

presto jest do dupy, w menu nie ma ze bedzie papryczki chili, a po całej pizzy rozsiane sa nasiona i jak sie zje gryza to reszta nie wchodzi, a wiec do dupy nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży


MENDOZA o bys sie Meda nie okazal.

Dane statystyczne prowadzisz ,nastempny KROSCIASTY przed kompem sie nudzi.
Ale masz pomysly Stemplu Gminny.


Nie pozdrawiam

Dziad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

Polecam Diavolo i D'Angelo, ale jesli z partnerką to do Cztery pory roku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

Moja od zawsze ulubiona pizzeria w Lomzy bylo Diavolo. Lubilam tez Cztery Pory Roku, D'Angelo i Chilli Pizza. Ale juz od kilku lat nie bylam w zadnej z nich, wiec moglo sie cos zmienic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

Niezle jest w Dagrasso :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

NO ja polecam diavolo ;p.Dobre pizze majoo ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

Savana - najtaniej i najwięcej sera oraz ciasta. Cztery Pory Roku- z panną, Telepizza- atrakcyjnie z dowozem i w miarę z cenami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

lomza23 nie jeste m niemiła, poprostu były zakładane podobne tematy typu : co sądzicie o ... i zawsze to była kość niezgody i reklama ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

Najgorsze ścierwo jest w Osterii, niech wszystkie siły świata powstrzymają Cię od pójścia tam.

Jeżeli chodzi o mnie to gustuję w Telepizzy, DaGrasso i D'Angelo, choć jakość zakalców z tej ostatniej ostatnio się pogorszyła...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

Polecam, Cztery Pory Roku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

D'angelo, Da Grasso - duża pizza jest naprawde wiiieeeeelka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

Cztery Pory - pycha! Osobiście polecam :) Lubię tam jadać czy jak kto woli się objadać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

DA Grasso polecam pizza dobra a i jaka wieeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllka

anio1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

telepizza super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

jak dla mnie najlepsza pizze robia w Diavolo ciasto zawsze dobrze wypieczone ,całkiem swieze skladniki
do tego przyjemna obsluga i nie trzeba dlugo czekac;)
jedynie mozna narzekac na rzadki sos czosnkowy (ktorego i tak nie jadam ;))

stanowczo odradzam da grasso ,nie jadam tam od czasu jak ze znajomymi dostalismy w sosie mega wielkiego gluta (chyba cała ekipa dodawala cos od siebie:) ) moze teraz zmienili pracownikow ,ale poza cena/wielkosc nie ma nic co mogloby zachecic ,niedobra w smaku, ciasto gniot, zamiast skąpic lepiej jest dopłacic w innej pizzerii

Presto ,czuć roznice ze ciasto jest pieczone na drzewnym piecu a nie tak jak w pozostalych pizzeriach w lomzy na elektrycznym ladnie wypieczone, pizza smaczna, niestety maja malo klientow przez co skladniki moga nie byc swieze (przeciez co 2gi dzien nie będą wywalac calego menu zastepujac go swiezym) ...daja troche malo sosu

telepizza zacheca promocjami cena/wielkosc porownywalna do diavolo ,ale lepiej brac "popularne" pizze zeby nie trafic na stare skladniki

chilli i savana rowniez dobre pizze ,chilli czynna do 23 za co duzy plus jesli ktos jest na melanzu a inne pizzerie juz pozamykali ;), savana jak ktos pisal godna polecenia




..dodam ze nie jestem pracownikiem zadnej z w/w pizzerii ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

Tylko Savana lepszej niema

MOJA JEDYNA MIŁOŚĆ AGA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

Kufelek i tak rządzi !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

w dagrasso stołuje się trzoda chlewna, aby się zapchac wieeeelkim ciastem zwanym pizzą z minimalną ilościa czegokolwiek na górze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

Cztery Pory Roku, Presto - pizze są smaczne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

Donald masz racje to jeden wielki kluch z przyprawami i koncentratem pomidorowym do polania

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org