środa, 02 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomżyński rap

siema udostępniam wam mixtape 1 młodego łomżyńskiego rapera jest to zapowiedz jego albumu którego wydanie jest zaplanowane na lipiec 2010

link do pobrania : http://www.sendspace.pl/file/89ab9048d33ea3f5c29b489
wszelkie komentarze prosze pisac w temacie.

PS. Pszepraszamy za słabą jakość nagrań



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

O jaaaaaaaaaaaaaa tragediaaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

O hahahahahahahha czlowieku co too??

nie raz blizny!
ale nigdy pęknięcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

hahah ;d;d omG xD

Wes nie osmieszaj sie ;dd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

pogarda za to... niech sie czlowiek ogarnie

nie raz blizny!
ale nigdy pęknięcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

to jest rap?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

ty wes zbierzemy sie cało grupo i nam pospiewasz ;dd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

jedz do Ditroit, dostaniesz piwo za darmo.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

co to

anio1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

.

anio1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

hahahahahah ostry wariat :D ze sie nie wstydzil tego wrzucic na neta.... :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

a ten dalej z tym rapem?? to nie jest rap jakis frajer uczy sie szybko mowic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

Przesłuchałem tego i stwierdziłem, że to ktoś nagrał i wrzucił poprostu na beke. Poprostu jakiemuś małolatowi z gimnazjum sie nudzi ma ferie to zajęcia szuka. Cymes dzieciaku przejdz ty lepiej mutacje do końca. Nie ma czym się spinać. Pozdro dla wszystkich dobrych chłopaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

Sorki pomyliłem nick nie Cymes a----------Cyman

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

Cycuman

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

Cyman dałnie rozpoznałem ciebie po głosie. Rub tak dalej dzban nosi ucho aż sie urwie to dostaniesz na jape i wszystcy się dowiedzą jaki z ciebie podjudzacz psychotropy lepiej wykup . Pozdro panie pakier.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

Ups i co zdziwiony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

amar nie znam cie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

No ja bym nie był taki pewien, że się nie znamy. Następnym razem mniej kiwaj głowo a więcej używaj rozumku.Bo w przeciwieństwie do ciebie mam więcej oleju. I podziękuj swoim wspulnikom za sianie zamentu i pomawianie Bogu ducha niewinnych osob. I odłącz ten net z orange bo ci ktoś kiedyś do drzwi zapuka. Nie zamierzam się z tobą wdawać w dalsze dyskusje ale ogarnij się i bądz człowiekem na jakiego przystało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

jej tego sie sluchac nie da:( szkoda chlopaka ale niestety taka prawda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

fakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

ściągnąłem jego "mixtejpa" z ciekawości...
czytając powyższe komentarze myślałem "ku*wa, co oni mają do chłopaka? pewnie mistrzem rapu to nie jest ALE zapewne coś pokazał". ale jak go usłyszałem podzielam zdania wszystkich.... człowieku zbłaźniłeś się po całości. dissujesz na Tłoka? on przynajmniej coś osiągnął a Ty? zazdrość? zawiść? jesteś "Raperskim zerem" hehe. masz ch*jowy głos (nie twierdzę, że ja mam dobry, ale przynajmniej nie zabieram się za coś, do czego nie mam talentu) i nawet nie potrafisz użyć programów do nagrywania wokalu i podkładania do tego bitu a powiem Ci, że google.pl nie bolą hehe. i lepiej trzymaj się z dala od proglemów "kolego", bo jak komuś podpadniesz i jeżeli ktoś, kto Cię zna ujawni Twoją tożsamość (a na pewno znalazłoby się takich wielu np. Jasiu Śmietana, oczywiście mu nie ubliżając, [pozdrawiam Cię Jasiu] ) to będziesz pośmiewiskiem o ile już nie jesteś "w Twoim gangsterskim życiu" czy jak to tam "rapowałeś" hehehehe.

i jak już ktoś wyżej napisał "najpierw przejdź mutację głosu do końca" hahaha. nie ma to jak poprawienie sobie humoru przed snem :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

hahahahaha sorry za "proglemów" ;D to ze zmęczenia, proszę o niekojarzenie mnie z Jasiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

oooo kurwwa ostro hehehehe normalnie zainwestuj w psychotropy chłopak jak ktos tam wyżej napisał bo długo nie pociagniesz....hehe nie wiem co to za tłoku tam dostał po gaciach ale jak kradł twoje zwrotki to tez musi byc niezły desperat ....która to liga????mogłes nie wychylac sie z czyms takim, wstyd ,co ty tu nazywasz rapem ????ja bym to ochrzcił chorym płaczem ... skaleczyłeś mnie ,nie lubie cie ... zżułeś majtki babci ,poczułem to przez słuchawki taaa taaa jeeee jeee ale jestem raperem jeeee men thank's for ghettosuperstar to on dał mi wene

PS: drugiej płyty nie bedzie bo nawet pierwszej jeszcze nie masz i moja rada- weź sobie odpusc robienie czegokolwiek a napewno rapu no chyba ze bedziesz rapował po francusku :D

nie lubie krytykowac i nawet nie krytykuje tylko wypowiedzialem sie racjonalnie.

jak bys z popkiem wyszedł solo to by chłopak sie powiesił sory chłopak ale wiadro zimnej wody dla ciebie .....przezuc swój zapał na puzzle albo klocki lego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

Cienkooo nawet bardzo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

Że to tak nazwę to nie jest rap ani hh tylko małolat ma 16lat nagrał na bekę w parnaście minut to ,że by komuś dosrać za wszelką cenę. Jak by to robił to włożył by w to trochę serca, że to tak nazwę. I tu mój apel do gościa który z tym małolatem trzyma zmień sobie chłopie kolegów bo za stary jesteś do nich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

najlepsze hiphopowe brzmienie możecie znależć na rapowalomza.ocom.pl tam można posłuchać czegoś z senesem. Pozdrawiam

AutoPokaz.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

Gościu bawienie w peje ci niewychodzi.






jestem jaki jestem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

jakie dno hahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

Przy okazji wątku:

Jeżeli jesteś osobą, która wie "co nieco" o rapie i potrafi skleić z sensem kilka zdań recenzując płyty lub pisząc arty o wykonawcach to masz okazję zamienić swoją wiedzę i pracę na pieniądze.
Zapraszam: gg 2521471

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

Wszystkich cwaniaczków mądrzejszych od telewizora, którzy myślą, że zerżną materiał z mniej lub bardziej znanego portalu hh i ścisną za to hajs informuję, że funkcjonują w necie witryny specjalizujące się w wyszukiwaniu plagiatów i każdy tekst przed publikacją zostanie sprawdzony.

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

http://www.youtube.com/watch?v=m9rXigpDD70

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

http://www.facebook.com/pages/Twierdza-Lomza/292965374046?v=wall

jak się nie podoba to nie klikaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

tragedia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

Właśnie przez takie "hejty i dissy" tego typu imprezy umierają,
jeszcze się nie zaczną a już mają złą opinię.
Jeżeli zależy komuś na jakości tego co go o tacza,
to przede wszystkim niech sam o tą jakość zadba.
Zagrzewać ludzi do działań a nie dyskredytowac.

Jęczenie i maruderstwo powinno być karane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyński rap

popieram w 1000%

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org