wtorek, 24 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zgubiono dowód

Proszę o kontakt Panią która w dniu wczorajszym była z zgubą na ks. Janusza i chciała oddać dokumenty osobiście osobie która je zgubiła
Tel 518954698

Chcesz iść do nieba... A w piekle tylu znajomych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiono dowód

mam pytanie czy jest inne forum Łomżyńskie na którym może być zamieszczona informacja o znalezionym dowodzie ?

Chcesz iść do nieba... A w piekle tylu znajomych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiono dowód

http://forum.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiono dowód

No i Pani się nie zgłosiła, była u sąsiadów mówiła że znalazła dokumenty których u nich zostawić nie chciała tylko osobiście chciała oddać, miała dać ogłoszenie w internecie nie dała na moje nie odpowiada,nie wiem co robić ,może ktoś wie co trzeba zrobić w takiej sytuacji czy trzeba zgłosić na policje że zagubiono dokumenty czy bez problemu można wyrobić drugie prawo jazdy ?

Chcesz iść do nieba... A w piekle tylu znajomych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiono dowód

pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiono dowód

wyrobic mozna .. a jak nie zglosisz zguby to jak udowodnisz ze nie Ty bralas kredyt na dowod ?
po zgloszeniu masz dowod ze juz ktos inny byl wlascicielem twojego dowodu .. a tak splacac trzeba bedzie ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiono dowód

mialem taka sytuacje,na policji nie przyjma zgloszenia,musisz zglosic w urzedzie ktory wydal ci dokumenty,tzn. w UM lub UG.proponuje zrobic to szybko jezeli nie chcesz splaca jakichs dziwnych rat i pozyczek

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org