środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
swiatelko do nieba

Gdzie bedzie swiatelko do nieba?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiatelko do nieba

nie bedzie swiatelka do nieba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiatelko do nieba

"Z przyczyn technicznych, światełka do nieba w tym roku nie będzie" :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiatelko do nieba

Jak to nie będzie? To dlaczego napisane w rozkładzie jest nadal: "20.00 Światełko do Nieba – ATM Rafał Grzelczak"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiatelko do nieba

koło rynku ruskiego rozdtawiali scene

.:Co mnie nie zabije to mnie wzmocni:.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiatelko do nieba

No tak i właśnie oficjalnie tam ma być o 20.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiatelko do nieba

Miało być ale podobno drabinę ukradli.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiatelko do nieba

yyy ukradli twój łeb pusty ;p


Było światełkoo ;)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiatelko do nieba

ta... od ruskich za 5zł te światełko chyba było...


____
^_^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiatelko do nieba

Krzychu czuje ze nawet tych 5 zl nie dales

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiatelko do nieba

Wadolek napisał(a):

> Krzychu czuje ze nawet tych 5 zl nie dales

Ale nie chodzi o to czy dałem czy nie. Po prostu organizacja jak na Łomżę muszę przyznać, że wypadła słabo.. Sztab obiecywał, że całkowicie odkrzaczy dworzec i odśnieży peron nr I by mógł tam wjechać pociąg. i co? Szynobus zatrzymał się na "wolnym" torze, (czy jak to się tam mówi), bo peron był całkowicie nieprzygotowany. Tak jak napisałem słabe były te światełka, ale na czymś trzeba było oszczędzić, by koszt organizacji nie przewyższył zebranej kwoty. Ale z tym szynobusem pomysł świetny, mam nadzieję, że wiecej będzie takich inicjatyw.


____
^_^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiatelko do nieba

fanka bocianka powstrzymaj się od swoich żenujących komentarzy,a najlepiej zrób nam przysługę i nie udzielaj się.Czytając Twoje wypowiedzi kojarzysz mi się ze starą panną mającą pretensję do całego świata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiatelko do nieba

"Sztab obiecywał, że całkowicie odkrzaczy dworzec i odśnieży peron nr I by mógł tam wjechać pociąg. i co? "

Miejsce sceny i zatrzymania sie szynobusu uległo zmianie z powodu takiego że tor znajdujący się przy samym peronie jest uszkodzony :)



ech jak ja kocham te narzekanie ludzi :)
Jesteście boscy :*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiatelko do nieba

A nie dało rady go tak naprawić, by szynobus mógł wjechać tam nawet z minimalną prędkością? Goście z Białego po cichu pewnie sobie myśleli, że nie dziwne, że pociągi nie dojeżdżają do Łomży, jak miedzy innymi nie ma tu peronu. Ale możecie co roku puszczać ten szynobus;) chyba, że coś w MI by się zmieniło i oddali by tory samorządowcom... Tak jak ktoś inny napisał w innym temacie, to żenujące, że władze miasta nie robią nic odnośnie kolei, a jak co co do czego, to wywalają zęby stojąc w drzwiach szynobusu, że za 100zł kupili bilet... Eh:/


____
^_^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiatelko do nieba

A jak by nikt nie narzekał, to świat byłby po prostu nudny;) Ale pan moje słowa uznania i szacunku, że jest ktoś w Łomży, komu chce się to wszystko organizować;)


____
^_^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiatelko do nieba

Tak naprawdę to jest dużo więcej rzeczy które zakładaliśmy zrobić inaczej. Ale wiadomo jak to zawsze bywa, to można tego nie można, tu odmówią, tam coś wypadnie i na koniec pogoda jeszcze :) masakra :)
Tak naprawdę my pierwszy raz organizowaliśmy WOŚP na taką skalę oraz pierwszy raz z takim długim koncertem, przed tym finałem nasze doświadczenie w tym kierunku, musze sie przyznać że było małe.
Ze swojej strony mam nadzieję że z roku na rok może być tylko lepiej i że będziemy grać do końca świata i o jeden dzień dłużej !

"Ale pan moje słowa uznania i szacunku, że jest ktoś w Łomży, komu chce się to wszystko organizować;)"
Ja tego nie organizowałem :) tylko nasz szef sztabu :)
ale po całym tym dniu gdzie na 1/3 dna szef musiał znikać i załatwiać różne formalności i trzeba przejąc pałeczkę to człowiek jednak ma uczucie obciążenia tym wszystkim :)

Miłe uczucie było wtedy kiedy po dorzuceniu koszulki do miśka oraz smyczki do kubka ceny tych licytacji tak skoczyły w górę :)
Następnym razem trzeba będzie kupić przed orkiestrą więcej koszulek i szpeju na siebie skoro ma to takie wzięcie :)

Przy okazji chciałbym podziękować wszystkim zespołom !! bo daliście czadu !!

Gdy macie jakieś uwagi, propozycje, skargi, słowa uznania i wszystko co Wam przychodzi do głowy związanego z tegorocznym WOŚPem to piszcie na pyton@rycerze.pl wszystko się przyda i będziemy wiedzieli w jakim kierunku mamy dążyć i jakie jest zainteresowanie tematem.

Więc ja od siebie pozdrawiam i do następnego razu.

Siema

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiatelko do nieba

Sorki bo zapomniałem dodać że ciągle trwają nasze aukcje internetowe oraz na dniach dodamy coś jeszcze. Więc serdecznie zapraszam do licytacji


odnośnik do naszych aukcji allegro jest na www.wosp.lomza.pl

a teraz idę odsypiać, leczyć ból gardła i chrypę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiatelko do nieba

o ktorej byl wystep DNA? czekalem czekalem i sie doczekalem bo ciut za zimno bylo... o jakiejs milosci bez jaj posluchalem i zawinalem sie do domu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiatelko do nieba

"Ja tego nie organizowałem :) tylko nasz szef sztabu :)"

byłem święcie przekonany, że masz nick pyczot a nie pyton :P


____
^_^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiatelko do nieba

Występ DNA , KENAI i DESTYLATU był w godzinach 19.45 - 22,10 :)

Pyton to mój nick internetowy :)
A z Pyczota też coś mam :D

Pozdro

Adam ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiatelko do nieba

Wszyscy narzekają,światełko było,i nawet lepsze niż "sylwestrowe"miasta.ATM zrobiło je profesjonalnie i tylko po kosztach zakupu,więc jesteśmy im wdzięczni za to.Powodów do narzekań zawsze się znajdzie,ale zamiast narzekać,może pomożecie sami w tej ciężkiej pracy jaką jest finał,to nie tylko zabawa.
Ci co pomagali nam,wielkie dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiatelko do nieba

Swiatelko na poczaktu bylo slabiutkie, ale "sie rozkrecilo" Hehe... Juz zaczalem sie smiac ze zostalo z sylwestra i teraz puszczaja, ale pozniej poszlo ostro...
Ja pomoglem przyznam sie nieskromnie. Bylem nawet na scenie :)) Mam fanta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org