poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Hotel ,,Polonez"

Dziś idąc Zjazdem obok ogólniaka patrzyłem na nasz Hotel Polonez i zrobiło mi się smutno bo widąc go w takim stanie to się krew w żyłach zalewa ten hotel jest prawie jedenym z takich najwiekszych hoteli w Łomży i jeszcze stoi przy najbardziej ruchliwej drodze i na skarpie czemu nikt tego hotela nie remontuje on chyba od poczatku zbudowania nie był remontowany brzydki poprostu nie wiem jak jest w środku w pokojach ale recepcja jest nawet Ładna :) i kto jest właścicielem tego Hotelu Czy GROMADA ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel ,,Polonez"

No właśnie niemaja pieniedzy na remont Hotelu ? czy Łomza jest piekna ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel ,,Polonez"

Jest piękna ale trzeba zauważyć jej walory i jej pomóc bo smiecić i rozwalać to jej szkodzimy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel ,,Polonez"

Zobaczcie jak ładnie wygląda Hotel Zbyszko.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel ,,Polonez"

ale on nie jest taki wysoki i w takim miejscu jak hotel POLONEZ :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel ,,Polonez"

Trzeba pamiętać że Hotel "Polonez" był budowany w zeszłej "EPOCE" wtedy pewnie był to szczyt mody, rzeczywiście w tej chwili nie wygląda za dobrze, jest szary- poprostu nijaki, a przecież zajmuje (można powiedzieć) reprezentacyjne miejsce.
Cóż jeszcze jeden przykład braku kaski.
A właścicielem oczywiście jest "GROMADA", bo i hotel od pewnego czasu nie nazywa się już "POLONEZ" lecz hotel "Gromada"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel ,,Polonez"

Szara to jest Warszawa bylem tam ktoregos dnia i sobie pomyślalem że w tej Łomzy jest o wiele ładniej a Warszawa takie wielkie miasto.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel ,,Polonez"

a dlaczego ma być ładny? Skoro mało gości to i malo pieniędzy, wiec starcza na eksploatację a nie na inwestycje. Z drugie strony po co inwestować skoro to i tak nie przyniesie efeków więc lepiej, jak mi sie wydaje z punktu widzenia gromady, zainwestować w hotel w ciekawszym miejscy niż tu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel ,,Polonez"

Tak jest. Inwestują w Olsztynie , Warszawie i innych większych miastach. Dochody z Łomży tam właśnie idą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel ,,Polonez"

Ten Hotel to jest juz prawie jedna wielka ruina.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel ,,Polonez"

A jak wam się teraz podoba ten relikt komuny ? ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel ,,Polonez"

Teraz Ładnie mi się podoba xD




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel ,,Polonez"

A mi się i tak za każdym razem robi przykro i smutno, jak przejeżdżam Zjazdem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel ,,Polonez"

Fotke wstawcie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel ,,Polonez"

Nie ma co się oszukiwać, tak naprawdę to Łomża ma nie wiele do zaoferowania potencjalnym turystom, ktorzy mieli by zamieszkać między innymi w Hotelu Gromada. Spójrzcie na tę mapkę, Łomża jest tutaj najmniejszym miastem, poza oczywiście kurortami nad morskimi czy też górskimi. Nad rzekę mało komu chce się jechac, każdy woli góry, mazury, morze. Gdyby jeszcze ta Narew była jakoś wyeksponowana (bulwary), można było by wówczas o czym myśleć, a tak....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org