czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Apel do mieszkańców Łomżycy - przestańcie palić gumakami.

Ludzie ja rozumiem, że zrobiło się zimno i trzeba coś do pieca wrzucić ale nie musi to być wszelkie gówno które macie w domu.
Gumakami palicie czy jak?
Jak spojrzy się z bloków na waszą dzielnicę to tylko jeden szary dym się roznosi po okolicy
Rozsiewacie rakotwórcze substancje po całym mieście bo nie chcecie na węgiel wydawać czy co?
To po co budować trzypiętrowe domy jak nie stać was na ogrzanie tego.

Pieczecie dwie pieczenie na jednym ogniu - palicie wszystkie odpady z domu to za wywóz śmieci też nie zapłacicie. Wstyd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do mieszkańców Łomżycy - przestańcie palić gumakami.

Racja siekiera na cale miasto,c**j ze smierdzi ale w oczy szczypie :)

Łomża Guerillas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do mieszkańców Łomżycy - przestańcie palić gumakami.

Opony letnie są bardzo kaloryczne super się palą. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do mieszkańców Łomżycy - przestańcie palić gumakami.

hee jesli sie nie znasz gosciu to sie nie wypowiadaj najpierw wpisz w google jak wyglada piec a potem sie powypowiadaj i do czego on słozy to ze twoja babcia na taki piec ze pali w nim wszystko to gratuluje i zycze milego czyszczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do mieszkańców Łomżycy - przestańcie palić gumakami.

nie wiem gdzie jest ochrona środowiska i czy nei widza jaki smog panuje nad miastem z powodu zadymienia miasta. Podobnie jest w okolicznych osiedlach domków jednorodzinnych , coi prawda nikt nie dostał pozwolenia na budowę w przypadku braku ogrzewania jakims sposobem ekologicznym typu ojel , gaz czy groszek a i tak każdy sobie wstawił piec w którym pali co chce. Efekt taki ,że nie mozna wyjśc na powietrze bo skażone , smierdzi że nie ma cyzm oddychac .

Dina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do mieszkańców Łomżycy - przestańcie palić gumakami.

powiem więcej ciepłownia miejska i inne zakłady są mniej uciązliwe i mniej truja środowisko niż tenpiece w domkach jednorodzinnych. Wydaje mi sie ze czas cos z tym zrobic tak nie da sie zyc

Dina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do mieszkańców Łomżycy - przestańcie palić gumakami.

Cfaniaki mają po dwa piece jeden dla picu, drugi do palenia wszelkim śmieciem które da się sfajczyć i nie trzeba płacić za wywóz. Plastiki, buty, stare opony, zdechły kot, majtki starej ... nic w zagrodzie nie może się zmarnować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do mieszkańców Łomżycy - przestańcie palić gumakami.


To REGANOWO zatruwa Nam cala atmosfere.

No bob Swiete slowa Ci sie z gemby sypia.

Dziad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do mieszkańców Łomżycy - przestańcie palić gumakami.

Dina o jakich piecach mówisz? Myślę, że o tych z których korzystają mało inteligentne osoby palące wszystko co popadnie.
Tylko powiedz mi jaki chcesz robić porządek z piecami w domkach? Według Ciebie ludzie mają siedzieć w zimnie? Z tego postu tak wynika jakbyś mówiła o wszystkich. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do mieszkańców Łomżycy - przestańcie palić gumakami.

Myślę, że problem należałoby zgłaszać do Straży Miejskiej-za palenie materiałami niedozwolonymi jest podobo kara grzywny. Problem jest rzeczywiście śmierdzący:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do mieszkańców Łomżycy - przestańcie palić gumakami.

nie raz bylo zglaszane -to np sanepid twierdzi ,ze musi zlapac na goracym uczynku.Mam pod nosem takiego wala , ktory truje ale cwaniak w dzien pali drewnem bo ladny zapach ale wieczorem jak np. wczoraj smrod niesamowity Jak wiadomo sluzby miejskie nie pracuja wieczorem wiec i nie widza problemu:))

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do mieszkańców Łomżycy - przestańcie palić gumakami.

Ten półekolog , który wywołał temat , wydaje się być ćwierćinteligentem upośledzonym w stopniu co najmniej średnim , ponieważ w swoim bzdurnym apelu wykazuje się absolutną ignorancją ; nie zauważył podstawowej sprawy : od strony tej dzielnicy nigdy nie wieje wiatr w kierunku jakichś bloków mieszkalnych , a wręcz przeciwnie . Ponadto szary dym wydziela się podczas palenia drewna żródła energii odnawialnej , zalecanej przez ekologów . W wyniku spalania gumy zawsze wysępuje dym czarny, smolisty .Czytać i myśleć powinni niektórzy kurduple , zanim coś głupiego chlapną na forum !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do mieszkańców Łomżycy - przestańcie palić gumakami.

anonim skad ja wiem , ze to ty ten morderca i truciciel??!! z twojej wypowiedzi - jesli poslugujesz sie argumentami skad wieje wiatr:))))))))))DURNIU ,DURNIU!!!!!!!

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do mieszkańców Łomżycy - przestańcie palić gumakami.

Wiem z nauki o przyrodzie . Klasa III szkoły podstawowej .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do mieszkańców Łomżycy - przestańcie palić gumakami.

Jedno jest pewne dym i smród jest -a najbardziej odczuwalny przy braku wiatru-wtedy wszystko stoi w powietrzu i wdychamy te rakotwórcze substancje ze spalania rzeczy znalezionych w koszu na śmieci- i przy okazji niskie koszty ich wywozu-brawo!!. Podejrzewam, że nie stać na węgiel to palą czym popadnie jak to ktoś wyżej napisał...oszczędność oszczędność........a środowisko pal licho niestety-tylko naszych dzieci szkoda bo co im pozostawimy po sobie? bród, smród, zanieczyszczone powietrze itp......żal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do mieszkańców Łomżycy - przestańcie palić gumakami.

miasto powinno w kominach instalowac czujniki na swój koszt jakies małe cacko z kawałkiem plastyku i jak czujnik wyłapie wieksze stężenie substancji nie dozwolonych powinien wysadzic komin w powietrze oczywiscie małym ładunkiem zeby odłamki spadły tylko na dach winowajcy i wtedy byłoby wiadomo kto czym pali :D ale naprawde to jest spory problem bo czasami nie da sie oddychac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do mieszkańców Łomżycy - przestańcie palić gumakami.

Jest to problem , ale nie tylko Łomży . Nie ma on jednak nic wspólego z wywozem śmieci , za co płaci się po regularnym ich odbiorze bez względo na ilość śmieci w koszu . Nadzieja w tym , że mieszkańcy wielu dzielnic już czynią starania o doprowadzenie gazu przewodowego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do mieszkańców Łomżycy - przestańcie palić gumakami.

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do mieszkańców Łomżycy - przestańcie palić gumakami.

Anonim sam czytaj ze zrozumieniem.

Nie napisałem że wieje w kierunku bloków tylko że z góry widać, że całe osiedla domków rodzinnych trują się tym śmierdzącym dymem. Położone są niżej niż blokowiska i jak nie ma silnego wiatru to wygląda jak w Kalkucie albo dawniej na Górnym Śląsku.

Nie jestem żadnym ekologiem ale chyba musisz mieć coś z nosem nie tak jak nie poczujesz że na linii od Wojska Polskiego w stronę Ostrołęki i Kupisk po prostu śmierdzi paloną gumą i innym syfem.

Komin ciepłowni też nieźle "brudzi" ale po części spaliny mpec-u są oczyszczane poza tym wyrzut z komina wysokiego na ponad 100 metrów powoduje, że zanieczyszczenia zanim opadną przebędą z wiatrem wiele kilometrów a zatem bardziej się rozproszą.

A z takiego domku jednorodzinnego o wysokości 10 metrów śmierdzący dym może co najwyżej rozwlec się po najbliższej okolicy.

Chcesz się truć Twoja sprawa ale nie zmuszaj do wdychania rakotwórczych smrodów przez innych. Chyba nie jesteś aż taki ciemny żeby nie wiedzieć, że palenie butelkami pet jest zdrowe?

I na przyszłość Anonimie jak się wypowiadasz to bądź kulturalny w swoich wypowiedziach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do mieszkańców Łomżycy - przestańcie palić gumakami.

Tak palą chińskimi gumniakami, a polskie kopalnie upadają. Kupujcie tylko polskie produkty.

Pawel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do mieszkańców Łomżycy - przestańcie palić gumakami.

Prawda jest taka że jak nie wrzucisz węgla to ci żaden gumiak nie nagrzeje. A że komuś nie chcę się iść do kontenera wyrzucić śmieci bo przecież piec bliżej to inna sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do mieszkańców Łomżycy - przestańcie palić gumakami.

Autor: rzal3 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20-12-09 15:57

Opony letnie są bardzo kaloryczne super się palą. Polecam

zimówki palą się jeszcze lepiej:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do mieszkańców Łomżycy - przestańcie palić gumakami.

któregoś dnia przyciął mrozek
i dzielnica domków znowu znikła:


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do mieszkańców Łomżycy - przestańcie palić gumakami.

Odbierz moc papierosom i na zawsze zerwij z nałogiem dzięki temu przełomowemu produktowi!

Mariola była niewolnikiem papierosów. Paliła 30 papierosów dziennie. Nikotyna towarzyszyła jej podczas wykonywania różnych czynności i w różnych stanach emocjonalnych: picie kawy, przerwa w pracy, stres i roztargnienie.
Witajcie, jestem Mariola z Krakowa. O sobie mówię w trzeciej osobie i w czasie przeszłym, gdyż osoba, o której mówię, przestała istnieć. Jestem teraz nową Mariolą, o czystych płucach i bez nałogu. Przestałam być dla siebie zagrożeniem. Wystarczył jeden dobry ruch, abym przestała robić biernych palaczy z bliskich mi osób.
Mam 32 lata, a palić zaczęłam, gdy tylko poszłam do liceum. Przekonywałam samą siebie, że papieros mnie rozluźnia. Teraz, gdy widzę na ulicy kobietę palącą papierosa, robi mi się niedobrze. Taki widok nie jest przyjemny dla oka. Ja też tak robiłam. Ludzie patrzyli na mnie z dezaprobatą...
Przez 15 lat byłam czynnym palaczem. Pewnego dnia spojrzałam na siebie w lustrze. Skóra mojej twarzy wyglądała na chorą. Zniknął jej naturalny kolor i stała się żółta. Nie wspomnę już o tym, jaka była sucha. Nawet białka moich oczu stały się żółte. Generalnie rzecz ujmując, wyglądałam 20 lat starzej.
W tamtej chwili zapragnęłam rzucić palenie. Przez 2 lata bezskutecznie próbowałam zerwać z nałogiem. Przy każdej próbie przeżywałam kryzys abstynencki. W tym czasie próbowałam różnych metod na rzucanie palenia. Wyrzucałam pieniądze na papierosy elektroniczne, hipnozę i pigułki. Każda z tych metod miała jedynie świetną reklamę. Skuteczności żadnej. Myślałam, że tak jest ze wszystkimi metodami na rzucanie palenia, aż pewnego dnia trafiłam na magnesy Nil Smoke.
Naturalny środek, którego skuteczność odczułam na własnej skórze
Zamówiłam magnesy Nil Smoke przez internet. Dystrybutorzy przekonali mnie, że nie wszystko, co pojawia się w sieci jest oszustwem. Ekspresowa dostawa jeszcze bardziej podsyciła moją chęć wypróbowania tych magnesów i zerwania z nałogiem.
Szczerze mówiąc, na początku nie byłam zbyt przekonana. W końcu paliłam przez 15 lat, a na stronie było napisane, że można rzucić palenie w ciągu zaledwie 7 dni. I to niezależnie od tego, jak długo było się palaczem – 5 lat, 20 lat czy pół życia.
Skuteczność tego naturalnego produktu związana jest z medycyną Wschodu. Magnesy Nil Smoke działają przy zastosowaniu akupresury, stymulując kluczowe punkty ucha. W wyniku tego procesu, produkcja endorfin wzrasta. Magnesy zapewniają uczucie satysfakcji, dają energię i siłę potrzebną do tego, by nigdy więcej nie sięgnąć po papierosa. Metoda ta gwarantuje zerwanie z nałogiem w 98 % przypadków.
Zgodnie ze wskazówkami zakładałam te 2 magnesiki na punkt akupresury w uchu. Dla osiągnięcia lepszego efektu, nosiłam je przez 3-4 godziny dziennie.
Oto, jakie efekty i postępy udało mi się osiągnąć. Po upływie:
 7 dni - rzuciłam palenie bez objawów kryzysu abstynenckiego
 2 tygodni - uporczywy kaszel zniknął
 4 tygodni - moja skóra odzyskała młodość, powrócił też jej naturalny kolor
 12 miesięcy - nie zapaliłam ani jednego papierosa odkąd zaczęłam stosować magnesy Nil Smoke
Obliczyłam też, ile pieniędzy udało mi się zaoszczędzić. Nie uwierzycie, ale rzucając palenie można zaoszczędzić nawet 4.800 zł rocznie! Wystarczy wyeliminować nikotynę. Magnesy Nil Smoke oszczędzają naprawdę dużo pieniędzy. Oprócz tego, poprawią wasz wygląd i sprawią, że odzyskacie zdrowie.

źródło: https://nilsmoke.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org