sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry elektryk samochodowy gzdzie jest?

Witam poszukuję dobrego elektryka samochodowego w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry elektryk samochodowy gzdzie jest?

na ulicy browarnej jest niezły elektryk
sam do niego jeżdżę jak mi coś trzeba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry elektryk samochodowy gzdzie jest?

a masz do niego numer?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry elektryk samochodowy gzdzie jest?

sosnowa-Wojtek , nowogrodzka- po prawej przed stacją paliw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry elektryk samochodowy gzdzie jest?

Polecam mechanika i elektryka w Starej łomzy p/szosie - tutaj więcej info http://www.autolomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry elektryk samochodowy gzdzie jest?

Potwierdzam - na Sosnowej facet zna się na rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry elektryk samochodowy gzdzie jest?

I ja również potwierdzam, pan Wojtek na Sosnowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry elektryk samochodowy gzdzie jest?

Również polecam Wojtka z sosnowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry elektryk samochodowy gzdzie jest?

Jeśli chodzi o inteligentne domy, jako elektryk Śląsk https://www.elektrykslask.pl/ oferuję usługi związane z instalacją systemów smart home. Dzięki nim będziesz mógł sterować oświetleniem, ogrzewaniem, roletami i innymi urządzeniami za pomocą smartfona lub głosu. To zapewni Ci wygodę, oszczędność energii i większe bezpieczeństwo.

Oprócz tego, jako elektryk Śląsk, mogę zająć się instalacją systemów zabezpieczeń, takich jak alarmy, monitoring czy domofony. Dzięki nim będziesz miał pewność, że Twoje mieszkanie czy firma są odpowiednio chronione przed włamaniem i innymi zagrożeniami.

Jeśli potrzebujesz pomocy z awariami, naprawami lub konserwacją instalacji elektrycznej, jako elektryk Śląsk służę fachowym wsparciem. Działam szybko, skutecznie i terminowo, aby przywrócić pełną sprawność Twojego systemu elektrycznego.

Gwarantuję terminowość, solidność i wysoką jakość moich usług jako elektryk Śląsk. Zdobyłem zaufanie wielu klientów, którzy polecają mnie dalej. Jeśli szukasz profesjonalnego elektryka w Katowicach, skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością pomogę Ci w realizacji Twoich potrzeb związanych z elektryką i energią elektryczną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org