wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

Witam.
Zakładam nowy temat na temat Przedłużania i Zagęszczania Włosów.

Ciekawostki,
Metody,
Pielęgnacja włosów przedłużonych...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

czy wlosy od dlugosciu 1mm sa sexi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

Pielęgnacja włosów


Przedłużone włosy wymagają od nas abyśmy je trochę inaczej pielęgnowały.

Mycie


Szczególną staranność trzeba przyłożyć do mycia naszych włosów. Żeby pasma jak najmniej obciążyć nie powinno się myć włosów z głową pochyloną w dół. Najlepiej będzie, jeśli głowę spłuczemy pod prysznicem. Oczywiście trzeba je dobrze spłukać szczególnie jeżeli nasze włosy przedłużone są metodą keratynową. Przy nakładaniu odżywki lub maseczki staramy się nie nakładać jej na zgrzewy (połączenia pasemek). Odżywkę nakładamy na zasadzie wcierania jej. Włosów nie czeszemy na mokro!!! Bardzo ważne jest żeby włosy rozczesać dobrze przed myciem a później dopiero wilgotne lub lekko podsuszone. Włosy czeszemy najpierw na dole idąc ku górze.
Włosy naturalne suszymy normalną temperaturą, natomiast włosy syntetyczne najlepiej średnią temperaturą starając się nie przykładać suszarki bezpośrednio do włosów. Zgrzewy powinny zostać dobrze wysuszone.
Włosów mokrych nie wolno wiązać jak również chodzić w takich spać.

Sen


Aby chronić nasze włosy przed tarciem o ciało lub łóżko najlepiej przed pójściem spać zapleść je w warkocz, albo spiąć wysoko. W ten sposób można zapobiec ich szarpaniu, kołtunieniu czy plątaniu.

Stylizacja

Włosy naturalne możemy farbować, kręcić, prostować itd. w przeciwieństwie do włosów syntetycznych.

Czesanie


o czesania włosów używamy specjalnej szczotki która jest dostępna w każdej hurtowni fryzjerskiej

Stosowanie się do wyżej wymienionych rad zapewnia komfort noszenia i piękny wygląd naszych włosów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

Aha ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

po co zaśmiecacie temat? Może akurat komuś ten temat będzie przydatny...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

Chyba bym się zamęczyła w takich włosach, nawet spać w mokrych nie można, albo kręcić, masakra! Lepiej poczekać, aż naturalne odrosną i wiecej kasy zostanie w kieszeni;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

Kręcić nie można TYLKO włosów syntetycznych....chociaż te którymi ja przedłużam akurat można na wałki, papiloty czy termo loki. Włosy syntetyczne te którymi ja przedłużam włosy można nawet prostować do 140 stopni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

ja mam pezwdluzone wlosy metoda kreatynowa i mam pytanie? Jakiej udzywki uzywac aby sie nie plataly? Bardzo mi sie wysuszaja i potrzebuje odzywki baaaaardzo mocno nawilzajacej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!



Włoski przedłużone po pewnym czasie się wysuszają, przesuszają ponieważ zmywa się z nich sylikon i kauczuk.
Ja osobiście używam odzywki Gliss Kur płynny jedwab i pozostawiam na włosach ok. 25 minut o ile czas mi na to pozwalam. Ale uprzedzam, że ta odżywka zawiera alkohol i proteiny które rozpuszczają zgrzewy keratynowe i przez to włosy z pasemek będą się wyczesywać. Więc proszę uważać przy nakładaniu tej odżywki.

Polecam również serum Artego do wcierania.

Oraz Maskę BC Schwarzkopfa nawilżającą!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

A ja myślę że swoje włosy są najlepsze;-)) sam mam swoje naturalne i wam też polecam;-DDD hahahahahah



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

interesuje mnie jaki jest koszt takiego zabiegu w Łomży?

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

ja mam włoski chyba pól naturalne na clip-in czy jakoś tak, są proste ale mogę je kręcić, jestem bardzo zadowolona bo wygladaja jak moje tylko troche roznia sie w dotyku od natualnych... Czy da sie to zmienić? jakieś odżywki?

http://kasia-paznookcie.blog.onet.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

kasia.l a gdzie robiłaś te włoski?? i jaki to jest koszt? dlugo sie one utrzymują? pozdro

Pozdrawiam!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

ja przedluzalam u Kasi i jestem baaardzpo zadowolona koszt to ok. 300zl, nie wiem jak teraz ale ja tyle placilam 3 m-ce temu 798 367 765

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

jak dlugo utrzymują sie te wloski?

Pozdrawiam!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

aha i ja jeszcze mam slowko do: kasia.l

- mozesz nie kopiowac linkow z mojego bloga i nie lazic ze swoimi ogloszeniami wszedzie za mna?( stronka: "Stylizacja paznokci" ) gdzie ja sie nie zareklamuje to ty tez...ja nikomu nie bronie, ale dopoki sama nie nauczysz sie robic pazurkow to blagam cie nie kompromituj sie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

crazy_aniolek

az ci zaczna odrastac, ja po 2 m-cach podciagalam sobie zgrzewy, ale moglam jeszcze smialo nosic, wszystko zalezy od wzrostu twoich wloskow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

ok dzieki:) a ta p.Kasia ma gdzieś salon? czy robi te wloski prywatnie?

Pozdrawiam!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

Prywatnie, bo teraz jest w ciazy, wiec jest na zwolnieniu, w ta sobote wychodzi za maz, wiec pewnie w tym tyg nie da rady juz nic zrobic, jesli chcesz to podaj mi swojego maila to przesle ci zdjecia moich wloskow robionych u niej, wraz ze zdjeciem widocznych zgrzewow ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

pinka156@wp.pl no to czekam na foto:)

Pozdrawiam!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

Poszlo ;))

www.mandrzejczuk-tipsy.bloog.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

Kochane KOBIETKI

ZAPRASZAM WAS DO NOWEGO STUDIA URODY LONG HAIR W ŁOMŻY PRZY ul.Mazowieckiej 1 lok 28!!

PRZEDŁUŻAMY JUŻ OD 199 zl

każda metoda w Polsce i Europie!!
Co roku startuje w mistrzostwach polski w poznaniu!
Posiadam Dyplomy i Certyfikaty Instruktorskie co oznacza, ze prowadzę kursy przedłużania włosów.

U mnie dostaniesz PISEMNA gwarancje na usługę i jakość włosa!!!!

ZAPRASZAM DO SALONU OD o1.12.2009r !!
pierwsze 10 osób dostanie RABAT!!

Salonie będzie się znajdował również sklep z włosami oraz akcesoriami do przedłużania włosów

więcej szczegółów pod numerem 796 57 37 03



ZAPRASZAM GORĄCO! ZAPISY NA KONSULTACJE (bezpłatną!!) JUŻ TRWAJĄ!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

Włoski na metodę microring, tulejkowa można nosić nawet ponad rok! Tylko trzeba je regularnie podciągać, aby się nie porobiły koltuniki które obciąża nasze własne włoski i włosy mogą zacząć wypadać z cebulkami!! Natomiast włosy na keratynowe, ultradźwięki ok.3-4 mce!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

Droga akapulko12

W Naszym salonie ceny zaczynają sie od 199zl -włosy syntetyczne
od 299 włosy naturalne.

Ale tak aby się cieszyć włosami dłużej to trzeba wydać ok 499zl ( naturalne)

polecam również włosy Syntetyczne które można prostować! w 140 stopniach włosy o długości 62cm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

najlepszy mechanik samochodowy Dj Stasiek zrobi fiflaka za jednego piątaka i ch..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

wlosy przedluzone metoda kreatynowa tez mozna nosci nawet rok podciahagajc zgrzewy co jakis czas tak jak w metodzie na mikroringi. Jesli Pani specjalizacja sa mikroringi a nie kreatyna to prosze bardzo niech Pani zachwala ta metode, ale prosze nie krytykowac innych metod, bo ja osobiscie mam pasemka na kreatynie i nosze je juz 4 m-ce, miesiac temu podciagalam odrosniete zgrzewy i wszystko jest ok, nie narzekam. widocznie tu najabrdziej sie liczy jakosc wykonanej uslugi, a nie krytyka innych i wychwalanie tylko tego co samemu sie robi. To tak jakbym ja odradzala paznokcie akrylowe od zelowych bo sama robie zelowe, a rownie dobrze metoda akrylowa jest swietna. co kto lubi i tyle.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

Czy ja kogoś krytykuję? NIE!
Jeżeli chodzi o moją specjalizację to PRZEDŁUŻAM WŁOSY KAŻDA METODĄ W POLSCE I EUROPIE.
Co roku startuję w mistrzostwach Polski i akurat w metodzie na keratynę ;)
Oczywiście, że można podciągać ale odradzam i jestem przeciwna ponieważ włosy o wiele bardziej się wyczesują. Ponadto można podciągać tylko włosy na klej żywiczny z Racoona i włosy które były zakładane z pliku a nie gotowych pasemek zakończanych końcówką ( zgrzewem) keratynowym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

Nic nie czaję...

Dina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

ale reklamy :D

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wszystko o PRZEDŁUŻANIU I ZAGĘSZCZANIU WŁOSÓW....!!!!

Ważna jest pielęgnacja włosów przedłużonych - zwykłe szampony z drogerii mogą wyrządzić krzywdę. Na stronie https://hairtalk.pl/hairtalk/111/hairtalk_pielegnacja znajdziecie więcej informacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org