środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gitara !

Czy jest w Łomży jakieś miejsce gdzie można sprzedac gitarę? Z góry dziękuję. :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gitara !

Jaka to gitarka?

MoJe ŻyCie To MentoR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gitara !

Sklep muzyczny kami na dmowskiego ma komis. Przynajmniej kiedyś miał nie wiem jak teraz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gitara !

No właśnie napisz jaka i ile i ktoś się zainteresuje, pozatym możesz wrzucić w ogłoszeniach. Ewentualnie jest przecież kilka komisów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gitara !

A gdzie te komisy ?? Normalna czarna klasyczna + pokrowiec. :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gitara !

jak to gitara typu noName to nie ma sensu sprzedawać bo dostaniesz za nią ze 40 zł. A tak na ścianie będzie się ładnie prezentować ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gitara !

Jeśli jest to gitara dobrej klasy (marki) to jest w szkole muzycznej przy wejściu tablica ogłoszeń, możesz tam powiesić swoją ofertę. Ewentualnie jak wyżej koledzy pisali pozostają komisy - Kami, lombard na Farnej, komis na Giełczyńskiej.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gitara !

www.allegro.pl - zawsze opłaci się wystawić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gitara !

Najlepiej jakbys zwyczajnie znalazl jakis sklep muzyczny .... moze byc w innym miescie... sklep muzyczny lublin

Przypuszczam, że można zaznać równej pełni życia w ciągu siedemdziesięciu godzin, jak w ciągu siedemdziesięciu lat




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org