środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

Mam takie pytanie czy może wie ktoś gdzie warto wybrać się do lakiernika w Łomży bądź w okolicach Łomży, chciałbym sobie przemalować całkowicie autko gdzieś gdzie będę miał pewność że robota będzie dobrze zrobiona... jak ceny miej więcej się przedstawiają.. za metalik...

z góry dzięki za pomoc...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

Ja Ci moge pomalowac fure, sprajemmm? pasuje? tylko powiedz jaki kolor 200zl od elementu wezme

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

no bez jaja sprejem to można sobie po ścianach malować... ja chcę to zrobić profesjonalnie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

Kurak to dobry zakład, chyba 400zl od elementu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

a gdzie on się dokładnie mieści ten Kurak?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

chcesz dobrze pomalowac? jedz do konarzyc tam dobrze maluja :) ale tez dobrze biora :) tam jest profesional juz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

no ja nie polecam kuraka , znajomy tam robil i wiem co sie tam dzieje ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

A ja robiłem miesiąc temu u Kuraka samochód, znajomy polecił mi. Ja równiez polecam, bardzo sympatyczny Pan z synem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

a ile w Konarzycach bierze za jeden element? i jak się nazywa jego warsztat? to może przejechał bym się tam i zobaczył co i jak :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

a ten Kurak to gdzie mieści się?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

Kurak jest na ul.Rybaki.
Jak jedziesz Sikorskiego na nowy most to skręcasz w lewo w Rybaki i drugi dom na prawo.Czyli zaraz na początku Rybaków patrząc od Sikorskiego i na końcu Rybaków patrząc od Zjazdu.
Pozdro!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

Masz dwa zakłady lakiernicze w Piątnicy niestety adresów nie znam. Właścicielem jednego jest Sałata dostaniesz namiary w sklepie CSV blacharstwo lakiernictwo na Polowej. Jeden lakiernik jest także w Janowie i w Chojnach przed stacją Orlenu skręcasz w prawo o ile dobrze pamiętam jak coś to popytaj mieszkańców na pewno Ci powiedzą. Pozdro :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

słuchaj kolego,
tak się złożyło, że kilkukrotnie potrzebowałem prac lakierniczych na przestrzeni wielu lat. Najpierw robiłem swoje samochody za Center-Mebel ( od tyłu ) nie polecam. W Fordzie fokusie tak dobrali mi lakier, że po kilku tygodniach wyszedł matowy. potem mając Mondeo też się zawiodłem, dobrali źle lakier i porobili zacieki - porażka !! pod słońce widać do dzisiaj złamanie koloru na drzwiach i widać, że były robione.

Robiłem kiedyś VW u Depczyńskiego, byłem bardzo zadowolony z rozprowadzenia koloru itd.. potem jakoś wiecznie było mi tam nie po drodze, albo nie mieli terminu.

Kilka razy podchodziłem z wyceną do Kuraka i zawsze liczył najdrożej, nie wiem, czy dlatego, że nie chciał robić, czy miał za dużo prac.. jednak zawsze liczył strasznie na wyrost.

Przez kilka lat doszedłem jednak do jednego wniosku - SAŁACKI na Polowej, ew. jego drugi zakład w Piątnicy na górce zaraz za Orlenem, jednak na Polowej robią chyba bardziej doświadczeni pracownicy. Robia prawie jak w fabryce, trudny lakier na zderzaku mojego Mondeo dobrali perfekcyjnie, wcześniej w Borze robili mi Maskę i nadkola - super, spasowanie, dobór metalicznego równiez trudnego lakieru.. - modelowo. POLECAM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

Ja polecam lasvegas na towatowej dawna baza wzgs, robiłem kolka aut i zawsze byłem zadowolony a biorą chyba 350 od elementu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

dzięki za pomoc teraz wiem gdzie warto pojechac !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

a jeszcze jak by ktoś mógł napisać gdzie mieści się zakład Depczyńskiego to bym był bardzo wdzięczny!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

Depczyński - salon KIA na Sikorskiego od str Nowogrodzkiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

Odświeżam temat, ktoś ostatnio korzystał z usług lakierniczych/blacharskich ? Jeżeli tak to u kogo robiliście autko i jakie są wasze opinie? Kogo możecie z czystym sumieniem polecić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

Auto Kurak na Rybakach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

z uporem mnaiaka polecam lasvegas na towarowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

Korzystałem ze wszystkich tu wymienionych lakierników z wyjątkiem lasvegas.który tu się reklamuję i z czystym sumieniem polecam Sałackiego ,ale nie w Piątnicy tylko na Polowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

ja kiedyś robiłem u sałaty dwa auta i szczerze to była masakra co oni zrobili. może od tej pory się coś poprawiło ale niesmak pozostał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

sałata z piątnicy....3 auta firmowe spieprzył nawet koloru nie potrafili dobrac .po 4 miesiącach rdza wychodzi. zamiastdobrze wydrzec lub usunąc poszpachlowali i tyle a auto rude zaczyna byc.odradzam.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

polecam Kołakowskiego z konarzyc

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

mały dlaczego myślisz że reklamuję lasvegas poprostu robie u nich samochody to mama prawo polecać, a tych u których nie robiłem albo zje..li mi robotę nie polecam i się nie wypowiadam na ich temat, bo opinii które zasłyszałem od innych nie będę opisywał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

NAJLEPSZY ZAKŁAD W ŁOMŻY JEST U - BANIAKA - JEST BARDZO SŁOWNY I ZAWSZE DOTRZYMUJE TERMINY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

A gdzie na polowej ma ten sałacki ten zakład ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

na polowej przed skrzyzowaniem z woj polskiego masz po lewej kamienice, to musisz w brame wjechac, jest szyld na scianie wiec zobaczysz, ale nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

W tą bramę co i jest mechanik ??
A może znasz kogoś godnego polecenia ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

w Chojnach bardzo profesjonalne podejście u braci Dębowskich. W prawo na skrzyżowaniu z głównej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

A co myslicie o tym na rybakach ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

Jestem lakiernikiem z 13-letnik stażem biorę 300 zł od elementu, tel: 662264719

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

Własnie tylko że chodzi o drobne poprawki nie o całe elementy ..
Byłam u Pana na rybakach w sumie cene jaka powiedział nie jest zła tylko czy dobrze robi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

jam bolida malowal w Piątnicy,to samo co Salacki,bo to ten sam zaklad jeno miejsce inaksze.400 od elementu,ale jak cala furka to pewnie się dogadasz.jam i moje autko zadowoleni.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

Polecam zakład w Rogiennicach pana Dziemińskiego.
Firma BLACHARSTWO-LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE JANUSZ DZIEMIŃSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

A co sądzicie o zakładzie w Kuziach ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

nie polecam jednak zakładu P Kurak pokierowałam się opiniami z forum i żałuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

Po wyjasnieniu sprawy powiem wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

Polecam p. Władka z kupisk. Super robota.Sprawdzone.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

Odświeżam temat. Schodzi lakier bezbarwny ze zderzaka w fordzie fokusie. Kto by to dobrze zrobił i w rozsądnej cenie? Proszę o aktualne opinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

słyszałem że lux robią ale i kolejki mają;)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

A co myślicie o lakierniku w Wygodzie, na Leśnej ?

..................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

odswiezam temat
potrzebny mi dobry i w miare tani lakiernik , kogo polecacie? musze pozbyc sie rdzy na dwoch drzwiach w samochodzie. z gory dzięki za odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

Kto próbował bez lakiernika polerować lakier w swoim samochodzie http://artvocado.pl/usuwanie-rys-na-aucie-warto-zrobic-profesjonalnie/ chodzi o wykorzystanie polerki. Jak to zrobić aby nie zniszczyć lakieru?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

Hej. Mam taką sprawę. Szukam takiego lakiernika którego kiedyś mi polecono. Jest tylko jeden problem bo nie znam nazwiska, ma na imię Michał. Wiem że jest z Łomży ma 31 lat i pracuje w firmie (niestety nie wiem jakiej) a także przyjmuje dorywczo zlecenia. Wiem że to bardzo skąpe informacje i trudno będzie mi go znaleźć. Jednak nic nie jest przecież niemożliwe. Jeśli jest więc ktoś kto mógłby mi pomóc to bardzo proszę o kontakt. To ważna sprawa. Z góry dziękuję wszystkim którzy zechcą mi pomóc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry lakiernik w Łomży bądź okolicy

Odświeżam temat. Poszukuję dobrego lakiernika, który nie zedrze a zrobi porządnie. Mam trzy elementy do lakierowania, wychodzi rdza, łuszczy się lakier. Możecie kogoś polecić?
Pozdrawiam

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org