piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Medycyna estetyczna-dr Klepacki

Czy ktoś może polecić, bądź nie dr. Klepackiego? Chodzi mi głównie o botox i kwas hialuronowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medycyna estetyczna-dr Klepacki

http://www.stylistka.pl/botoks-niebezpieczny-dla-ukladu-nerwowego/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medycyna estetyczna-dr Klepacki

u dr klepackiego takie zabiegi robi dr szterling z kliniki z białego, moja szwagierka robiła botox i jest zadowolona, profesjonalnie i na temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medycyna estetyczna-dr Klepacki

ja powiększałam usta i robiłam na twarz kwas biomedic i jestem bardzo zadowolona. polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medycyna estetyczna-dr Klepacki

Wiesz co, mieszkam w Łodzi i nie znam tego doktora, ale u nas przyjmują Państwo Janiszewscy w klinice Novoderm. To świetni specjaliści, bardzo pomocni i mili.
Zastanawiacie się czemu ich tak chwalę? Nie mogę inaczej, mój mąż od dawna miał stulejkę - zbyt długi napletek. Często też łapałam od tego różne infekcje, a po zabiegu w znieczuleniu, mamy pełen komfort ze zbliżeń i zakażeń już nie ma. Naprawdę to zmieniło moje życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medycyna estetyczna-dr Klepacki

miki878 po co kłamiesz że korzystasz ? Przecież to ściema. Płacą ci to zachwalasz. A skoro nie inwestują w profesjonalną reklamę a posuwają się do tego by płacić by ich zachwalano, to jakiej jakości są ich usługi ? To pytanie daje do myślenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medycyna estetyczna-dr Klepacki

gaba33 napisał(a):

> Czy ktoś może polecić, bądź nie dr. Klepackiego? Chodzi mi
> głównie o botox i kwas hialuronowy.

Nie znam, ale może inni się wypowiedzą.

jeśli chodzi o medycynę estetyczną to polecam https://www.medycynaestetyczna.szczecin.pl/blog/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medycyna estetyczna-dr Klepacki

Jeżeli chodzi o wypełnienie lub kosmetykę ust to serdecznie polecam https://ideal-dent.com.pl/modelowanie-ust/. Szybka konsultacja i umówienie się na zabieg. Efekt moim zdaniem warty wydania pieniędzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medycyna estetyczna-dr Klepacki

Co sądzicie o zabiegach medycyny estetycznej i czy sami z nich korzystacie?

wynajem rusztowań Katowice

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medycyna estetyczna-dr Klepacki

a kto w Łomży wstrzykuje fenol?

Najłatwiejszym a zarazem najbardziej podstępnym sposobem aby zrobić z kogoś niewolnika to dać mu pieniądze których nie zarobił! Tak dokładnie działa sukinsyńska lewica...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org