sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sieradzki jutro na gali w Łodzi

Może łomżyński bramkarz będzie bił się przed walką stulecia, jeśli gościa z aresztu nie wypuszczą za którego będzie inna walka z Sieradzkim, oby dostał szansę i nie pokazał tego co można zobaczyć na youtubie gdzie dostał w pierwszej rundzie, bo będzie wstyd...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

Sieradzki bedzie walczyl na 100% a wstyd to jest mi za Ciebie ze wypisujesz takie glupoty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

Jakiego rodzaju głupoty piszę? w necie jest napisane że do jego walki dojdzie wyłącznie jeśli Szpili nie wypuszczą z aresztu, czy chodzi o to żeby wstydu nie było? bo oglądając jego "walkę" na youtubie można mieć pewne obawy: http://www.youtube.com/watch?v=81fpGbfSg54



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

nie bil tylko walczyl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

w necie jest napisane ze jesli do walki Szpilki nie dojdzie to godzina rozpoczecie sie nie zmieni a walka Sieradzkiego sie odbedzie i kropka:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

a co ja napisałem? jak szpilka nie bedzie się bił to będzie Sieradzki, a jak będzie szpilka to zostanie jak miało być...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

http://darmowe-doladowanie.org/index.php?c=viral&m=index&id=f49bf09de128dfef67f8216aa1271835

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

A sieradzki to ten smieszny bramkarzyk co w zime w krotkich spodenkach i koszulce lata po yamie ????


Kiedy on ma dostać łomot na gali ??? DZIŚ ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

i jak mu poszlo?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

Wpierdol był niestety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

Nie walczyl chyba niestety-szkoda nasz rodak Łomży,a tak naprwawde ta walka mnie bardziej interesowała niż Gołoty z Adamkiem.Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

widziałem że siedział w czwartym rzędzie, szkoda ze do jego walki nie doszlo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

Jego walka była przed 18. Przegrał przez TKO w 3 rundzie, a leżał na deskach w każdej. Niestety nie udany początek, oby w następnych walkach było lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

dokładnie ,17.30 walka się rozpoczeła i tak szybko jak sie rozpoczeła tak szybko się zakończyła hehhehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

No tak, jak tylko ktoś z "naszych" ma szansę się wybić, to zaraz go "życzliwi" wspomagają dobrym słowem. Wstydźcie się, buraki, zawistne małomiasteczkowe kołtuny w gumofilcach. Jak który jest lepszy, to niech wyjdzie na ring, choćby w sekcji na treningu. Ale najlepiej obrobić tyłek komuś, kto próbuje coś osiągnąć a później śmiać się, jeśli się nie uda. Jak się uda, to najlepiej gratulować z fałszywym uśmiechem i wszędzie rozpoznawać w nim swojego kolegę. Dlatego w Polsce jest źle, że tacy ludzie tu żyją.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

No tak.... Sieradz trenuje pod okiem dobrych fachowców, widzicie,że małymi kroczkami idzie po przodu? Nikt nie był odrazu mistrzem, zgodzę się z przedmówcą, najfajniej osrać kogoś, a niedawno samemu z gumaków się wyskoczyło, tata dał stówę bo się przy krowach pomagało,więc na disco trzeba uderzyć. Weźcie pod uwagę - nie każdy patałach mógł tam wystąpić, znam Sieradza i wiem ile wkłada serca i potu przed zawodami. JAk na Łomżę to jest jednym z lepszych "fajterów", ja osobiście życzę mu powodzenia, a trening czyni...coraz lepszym i lepszym.

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

cyt:"znam Sieradza i wiem ile wkłada serca i potu przed zawodami"
Ja może uściśle że jak do wczoraj to wystąpił w jednych "zawodach" co można na youtubie zobaczyć, więc wczoraj zbierał kolejne doświadczenia w tym sporcie bo jak na 30 latka niewiele go ma, nie licząc potupaj czy jamy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

Czyżby walka była na tyle słaba ze nawet polsat sport, który pokazywał 6 walk (myslalem ze wszystkie) wyciął ją?. Czy kolejne fantazje, że do taj walki doszło?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

Donald to idz go naucz boksowac...

Wiecznie tu komus ktos obrabia anonimowo dupe. I to jest dopiero naprawde zalosne, a nie to, czy ktos wygra walke czy przegra.

Na youtubie to byl chyba final grand prix, faktycznie straszny wstyd, ze przegral w walce finalowej... A poza tym jestes przekonany, ze na takich galach jak wczorajsza wystepuja ludzie, ktorzy do tej pory stoczyli jedna walke, tak?

Obrabiacie ludziom na forum tylek z zawisci, bo nie potraficie im powiedziec tego w twarz? Jakos nie zauwazylem, zeby ktos wylewal zale, bo mu Sieradz jakas krzywde zrobil, tylko najwyrazniej ot tak, z "dobrego serca"...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

po prostu w naszej lomzy sa same psiu...tki nie panowie ktorych szczytem mozliwosci jest zrobienie 10 pompek lub wycisniecie na silowni 60kg:) i dlatego takie komentarze ale zeby takie ciotki wpuscic na ring z owym Sieradzem to siki i gowno lecialo by po kostkach rowno po dwoch nogach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

ja z sieradzem moge w szachy zagrac albo w rozwiązywanie zadań matematycznych, nie wiem tylko czy by sie odważył...
Do drana- na zawodowym ringu stoczył 1 walke- wczoraj... a w amatorce 3- dla hetmana bialystok z finalem na youtube. I nie dziwie się ze polsat nie pokazal bo to byla tylko zapchaj dziura ta walka dla kibiców w hali...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

Donald a masz jakies znaczace sukcesy w grze w szachy albo rozwiazywaniu zadan?
I nie widzialem, zeby Sieradz komentowal anonimowo na forum Twoja gre w szachy, wiec nie wiem skad ten pomysl?

Zaczeliscie po chlopaku jechac jeszcze przed walka, wiekszosc komentarzy nie miala nic wspolnego z boksem, tylko z tym, ze stoi na bramce albo w co sie ubiera. Co Was tak k...a boli? Zrobil Wam cos? Wiecznie trzeba kogos zjechac?
W tym miescie to najlepiej byc nikim i nie wystawiac sie na widok publiczny, bo od razu czlowieka zjada.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

Umiem grac w szachy i rozwiązywac zadania, na sieradza wystarczy... Sieradz nie ma komputera to nie komentuje... a to forum jest od komentowania co sam czynisz anonimowo na różne tematy, więc się nie podniecaj... ja do niego nic nie mam, po czym to wywnioskowałes, że piszę o faktach? ja nie jestem z tych co kibicują typom jak gołota mimo że ciągle przegrywają...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

Donald a kto ci pozwolił mnie cytować??
Jesli twierdzisz,że jest leszcz to mu to powiedz, w oczy....
Żal mi takich co potrafią tylko negować, nie doceniasz,że z pierwszej łapanki tam zawodników nie brali? A Hetman Białystok to słaby klub??
A,że ktoś chodzi w spodenkach to powód do zabijania się z niego??
A czy ktoś z ciebie się wyśmiewa,że jesteś pryszczatym szachistą w pinglach? Każdy ma prawo wyrażać na forum swoje zdania,ale jeśli decydujesz się coś napisać to przemyśl to najpierw a nie z szachami ni z gruszki ni pietruszki wyskakujesz.....

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

Donald ale osiagnales w tych szachach lub rozwiazywniu zadan chocby tyle co on w boksie?
Owszem forum jest od komentowania, ale nie od anonimowego ublizania ludziom, wiec sie nie podniecam, tylko wk...ia mnie to. Ciekawe jakie osiagniecia maja na swoich kontach osoby, ktore na tym forum co raz jada po kazdym, czyje nazwisko jest choc odrobine znane w Lomzy...

Nic do niego nie masz, ale piszac o walce nie napisales, np. zawodnik z Lomzy tylko "łomżyński bramkarz", jakby mialo jakies znaczenie w kontekscie walki, czym zarabia na zycie...

"A sieradzki to ten smieszny bramkarzyk co w zime w krotkich spodenkach i koszulce lata po yamie ????

Kiedy on ma dostać łomot na gali ??? DZIŚ ??"

Masz przyklad swietnego merytorycznego komentarza... Oczywiscie to nie jest obrabianie dupy o ktorym pisze... Nic tak niektorych nie cieszy jak niepowodzenie innego lomzyniaka...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

defraudator- cytując cię pokazałem tylko że piszesz głupoty, znajdz moj wpis gdzie pisałem że jest leszczem, nie wciskaj mi czegoś czego nie pisałem... hetmanowi zabraklo zawodnikow na zawody i go wzieli bo byl wolny i to cala jego przygoda z tym klubem...
dran- on w boksie nic nie osiągnął a ja skonczyłem studia dzieki rozwiązywaniu zadan... napisałem łomzynski bramkarz bo taki ma zawód i z tego jest najbardziej znany, trenuje w wawie wiec ciezko nazwac go lomzynskim zawodnikiem... Cytujesz innych nie mnie, więc nie domnie się zwracaj ze swymi konkluzjami...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

Dran, ja myślę, że tych wyżej najbardziej boli, że chłopak ćwiczy, nie poddaje się, walczy z przeciwnościami losu, że po porażce potrafi iść dalej. To trudna umiejętność, więc kogoś żal za ... ściska. A to, że stoi na bramce, to jego sprawa i nic nikomu do tego. Każda praca jest szlachetna, wstyd to kraść i rabować. Poza tym kto powiedział, że rozwiązywanie zadań matematycznych jest takie szlachetne? Praca jak każda inna.
Wielu z tych "życzliwych" nie przetrwałoby trzech minut na skakance czy walce z cieniem, o worku już nie wspominając, ale na forum pomyje wylać - jaki problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

A ja pisalem o calym watku, nie tylko o tobie.
Tak liczac osiagniecia, to sadze, ze jego boks jest na niegorszym poziomie niz twoje szachy i rozwiazywanie zadan. Chyba nikt kto nie trenowal wyczynowo w tego typu dyscyplinie nie ma pojecia ile ciezkiej pracy trzeba w to wlozyc i jak ciezko jest osiagnac cos wiecej. Niby nic do niego nie masz, ale z twoich postow mimo wszystko bije spora niechec.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

że studia skończyłeś to piszesz mądrości a ja głupoty?? ja tez studia skończyłem i niestety cię zmartwię, ale z moją "dumałką" jest wszystko ok.
Do czego dążę..... czy przyjemnie by ci było gdyś zdobył mistrzostwo kraju w szachy,a ktoś na forum by napisał- jakiś cienias i gryzipiórek zdobył krajówkę, ja to mistrza świata bym zgarnął. Jeśli nie znasz się na branży nie wypowiadaj się w roli "fachowca". Czy zawód bramkarza przynosi jakąś ujmę człowiekowi? Według mnie to dobrze,że Łomża zabłysła "czyśm",niekoniecznie uwieńczonym sukcesem,bo jak narazie jesteśmy znani - ale jako damscy bokserzy ..... czeczenek na dodatek....
więc Donald.... więcej optymizmu chłopie i weź się w garść

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

te debile co smieja sie Sieradza to niech pokaża co umieja sami ja osobiscie go dobrze znam pracowalem z nim na potupajach widzialem co potrafi a tak wogole to jest bardzo wparządku gosc jak mu sie zasdrosci i ma kompleksy to się tak wlasnie pisze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

Donald pamietaj tacy jak ty mali zazdrosnicy zawsze zostana szarymi myszkami bo ty nie masz sukcesow ani w graniu w szachy a tym bardziej w rozwiazywaniu zadan chyba ze sie myle to sie pochwal. A to ze twoim sukcesem zyciowym jest ukonczenie studiow to utwierdza mnie to w przekonaniu ze gra w szachy i rozwiazywanie zadan idzie ci bardzo ciezko. A co do sieradza to pokaz mi kogos z Lomzy ktory by wystartowal na zawodowej gali, malo tego komu by pozwolono na to zeby sie tam dostac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

Kola trochę Cię ponosi z tym "ach i och". Czy uważasz że to za osiągnięcia sportowe?- jak na 30-latka za wiele ich nie ma. Obstawiał bym że to bardziej przez polecenie............................ .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

Mnie nie ponosi bo to nie byly "achy" i "ochy" bo wiadomo ze przegral ta walke i widocznie musi sie troche jeszcze nauczyc. Ale jak mowisz ze moze wystartowal przez polecenie to kogos kto nic nie potrafi w tej dziedzinie tez tam nie wpuszcza bo sa od tego trenerzy ktorzy o tym decyduja. A dla sieradza naleza sie slowa uznania bo chlopak z tego co wiem to boks zaczal trenowac tak na dobre gdzies pewnie od 4-5 lat w przeciwienstwie do innych ktorzy tam startowali i maja za soba kariery amatorskie i teraz zawodowe w ktorych stoczyli w sumie od 100 do 300 walk a boks trenuja od malolata a na ringu niewiele wiecej pokazali od sieradza za wyjatkiem szota. Takze zadam pytanie jeszcze raz pokaz mi lomzyniaka ktory by wystartowal na takiej gali i to przed takimi gwiazdami jak golota czy adamek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

Chyba zapomniales ze sieradz trafil tam przez czysty przypadek, zabraklo jednej walki to szukali szybko kogos w zastepstwie, a ze nikt poważny z dnia na dzien by się nie zgodzil to Skrzecz zaproponowal ze sieradz może sprobowac, a ze to poza anteną to nie bylo z tym problemu. Moim zdaniem sieradz powinien się w koncu zorientowac że nie ma w swoim wieku czego szukac w tym sporcie, bo uczyc to sie mozna w juniorach, teraz jest troche za pozno, pewnych rzeczy nie przeskoczych. Ale generalnie gow... mnie obchodzi co robi ze swoim zyciem, mam tylko prawo do własnego zdania, nikogo nie obrażałem...
W lomzy pewnie wielokrotnie wiecej osob powaznie zajmuje sie szachami niz boksem, to i nie ma lomzynskich zawodnikow na galach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sieradzki jutro na gali w Łodzi

A propo Łodzi, czy ktoś wybiera się może na Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017? Podobno ma na nim być profesor Blikle, spec od informatyki i matematyki ;)

Adi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org