niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nie piszmy "precz z Czeczenami" - tylko "precz z agresywnymi pasożytami"

Niby to samo, ale jak jakaś dziennikarzyna z Fucktu czy Wybiórczej pisze "Spirala nienawiści w Łomży" "Łomżyńscy rasiści" to mnie szlag trafia.

W łomży nie ma rasistów, przynajmniej nie na tym forum.

Nikomu nie przeszkadza ich narodowość, przeszkadza nam to, że boimy się wyjść z domu we własnym mieście.
Nie dawajmy pożywki kretyńskim dziennikarzom.
Jak będziemy tępić agresywnych nierobów to nikt nas o rasizm nie posądzi, nawet najdurniejszy pismak.

Musimy przystosować nasz język do nowomowy i politycznej poprawności.
Proponuję taki słowniczek:
źle: dobrze:
Czeczen - agresywny pasożyt
czeczeniak - hałaśliwy młodociany przestępca
Islam - ideologia propagująca nienawiść
hotel Zacisze - siedlisko zła

Ja zawsze podkreślam, że bardzo cenię naród czeczeński, za wyjątkiem tych agresywnych nacjonalistów (czyli za wyjątkiem 95%), powtarzam że głęboko wierzę, że są również pożądni Czeczeni - tolerancyjni, przyjaźni, chcący pracować - przy tym wyrażam żal, że jeszcze nie przyjechali do Polski, ale głęboko wierzę, że gdzieś tam za górami jest kilku normalnych Czeczenów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie piszmy "precz z Czeczenami" - tylko "precz z agresywnymi pasożytami"

jak bylem maly, uczyli mnie w szkole wierszyka. "wolnoć Tomku w swoim domku".
jak myslicie, kogo bardziej szanuję. Panią w szkole, która nauczyła mnie pisać i czytać, czy szemranego polityka z Białegostoku ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie piszmy "precz z Czeczenami" - tylko "precz z agresywnymi pasożytami"

zaraz znow usuną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie piszmy "precz z Czeczenami" - tylko "precz z agresywnymi pasożytami"

haha dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie piszmy "precz z Czeczenami" - tylko "precz z agresywnymi pasożytami"

"tolerancyjni, przyjaźni, chcący pracować " - to postaci z ichniejszej literatury fantastyczno-naukowej ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie piszmy "precz z Czeczenami" - tylko "precz z agresywnymi pasożytami"

zgadzam sie z realista hotel zacisze jest juz azylem od kilkunastu lat ale tylko teraz pojawily sie znimi problemy.
z tym wyjsciem z domu to jest faktycznie troszke niebezpiecznie pomyslcie o ludziach co mieszkaja na osiedlu Maria.
wczesniej chyba mieszkali emigranci z Afryki (nie wiem moge sie mylic)
i nie bylo z nimi problemu.
dlaczego czeczenow wyrzucili z Katowic czy Krakowa?
tam tez sa rasisci??

nie jestem rasista tylko kultura tego wymaga ze jak ktos przyjezdza jako gosc to musi sie kulturalnie zachowywac a chyba nie wszyscy pojmuja co to słowo znaczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie piszmy "precz z Czeczenami" - tylko "precz z agresywnymi pasożytami"

W Katowicach było tak samo jak w Łomży - powitali ich serdecznie, nawet okoliczni ludzie zbierali dla nich dary (odzież jedzenie), część z tych darów na drugi dzień znalazła się w pobliskim śmietniku (ludzie nie wiedzieli, że oni dostają po kilka tys zasiłków i wolą kupić nowe rzeczy markowych firm). Potem było jak w Łomży - ludzie stopniowo przekonywali się co to za agresywne pasożyty.
Tyle, że w Katowicach ośrodek był w patologicznej dzielnicy (alkoholicy, dresiarze) zaczęły się bójki. Dzieciaków czeczeńskich było więcej niż polskich i małoletni śniadzi przestępcy przeganiali Polaków z boiska.
Otworzono świetlicę integracyjną - kolejne bójki.
Czeczeni w ogóle nie chcieli się integrować - nawet te śmieszne organizacje nie dały rady ich namówić na spotkania.
Agresywne pasożyty panoszyły się po okolicach - nagabywały kobiety. No i wiadomo - patologia patologią, ale swój honor ma - nie dali sobie w kasze dmuchać i wykurzyli buńczucznych brodaczy. Łomżyniacy są zbyt łagodni i dlatego politycznie poprawny element oskarża nas o rasizm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie piszmy "precz z Czeczenami" - tylko "precz z agresywnymi pasożytami"

Załóżcie sobie forum o czeczenach i tam szczekajcie do bólu.
Zbieraj podpisy, załóż partie, startuj w wyborach... ZRÓB COŚ !!!
I nie ******* w kółko o tym samym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie piszmy "precz z Czeczenami" - tylko "precz z agresywnymi pasożytami"

Odezwał się w tym poście, co strasznie pracuje. SF w czystej postaci. Nie dotyczy w tym się z tobą zgadzam. Ale po co forum, niech od razu idą do prokuratury dobrowolnie poddać się karze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie piszmy "precz z Czeczenami" - tylko "precz z agresywnymi pasożytami"

A co na to władze miasta.....cisza, też trzymają z wojewodą???
Wiadomo o co chodzi...bez komentarza.
Czy muszą nami rządzić niedouczeni urzędasy z bożej łaski.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie piszmy "precz z Czeczenami" - tylko "precz z agresywnymi pasożytami"

Proszę bardzo jeden mały problem z mniejszością narodową jaki wywołał zamęt!!!Wszyscy bronią uciśnionych i biednych czeczenow że niby są źle traktowani.Niech ci wszyscy obrońcy tej gromadki nierobów z Groznego i okolic przejdą się i sprawdzą jakie jest nastawienie mieszkańców do nich dlaczego.Nic się nie dzieje bez powodów!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie piszmy "precz z Czeczenami" - tylko "precz z agresywnymi pasożytami"

Mam wrażenie, że Czeczeni - patrioci, którzy byli patriotyczni, honorowi, spokojni już dawno spoczywają pod gruzami Groznego. Nikt nie mówi, że nie ma wśród nich dobrych, wspaniałych ludzi. Mówimy jedynie, że błędem było utworzenie takiego dużego ośrodka tuż obok niewielkiego miasta powiatowego. Jest ich zbyt dużo i ja akurat nie zamierzam ponosić jakichkolwiek strat, czy dostosowywać się w moim własnym kraju do tej nacji w imię jakiejkolwiek poprawności politycznej. Jak wojewoda jest taki trendy, taki tolerancyjny, to niech ich zaprosi to Białegostoku - od razu wzroście mu poparcie polityczne w Łomży:) Już kiedyś pisałem na tym forum - nie ma problemów z innymi nacjami, w tym również z Kaukazu, poza Czeczeńcami. Ja sam byłem świadkiem kilku zajść z ich udziałem, ale osoby pokrzywdzone nie zgłaszały tego. Poza tym mnóstwo młodych Czeczeńców popełniło czyny karalne (jak to nielat, on przestępstwa nie popełnia) i maksimum, co może im grozić, to...wniosek do Sądu Rodzinnego. Można się przejąć, prawda? Dodatkowo problem jest z nimi w szkołach - a wiem o tym z pierwszej ręki, bo od znajomej nauczycielki. Tam mały chłopiec bije inne Czeczenki, bo jest przecież mężczyzną, i Allach mu pozwala. Pani się nie słucha, bo nie będzie mu jakaś kobieta, w dodatku niewierna, rozkazywała. Państwo polskie też delikwenta nie deportuje, bo przecież nie honor, a my Polacy, jesteśmy przecież honorowi i Ruskich nie lubimy. W imię nienawiści to Ruskich, będziemy trzymać u nas Czeczeńców, robić dobrą minę do złej gry i udawać, że jest fajnie. Ludzie, dokąd my zmierzamy?
Realisto, nie zgodzę się z Tobą, żeby dostosowywać swój język do jakiegoś urzędnika. To oni są dla nas. To nasz kraj, i uwierz mi, że nie jest przestępstwem mówić o problemach społecznych, przestępstwem jest nawoływanie do nienawiści na tle rasowym. A tego nie zauważyłem na tym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie piszmy "precz z Czeczenami" - tylko "precz z agresywnymi pasożytami"

Realista nie Hotel zacisze tylko motel bo to się jednak rożni :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie piszmy "precz z Czeczenami" - tylko "precz z agresywnymi pasożytami"

W 100% zgadzam się z tytułem posta.
Do tych agresywnych pasożytów zalicza się spora grupa 'szemranej Łomży'



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie piszmy "precz z Czeczenami" - tylko "precz z agresywnymi pasożytami"

co wy macie do czweczenow?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie piszmy "precz z Czeczenami" - tylko "precz z agresywnymi pasożytami"

Ahmed - nie do urzędników tylko do wediów - media to piąta władza. Dziennikarze nie grzeszą intelektem i chętnie szukają modnego rasizmu - nie dawajmy im pożywki. W końcu nie jesteśmy rasistami tylko ludźmi chcącymi żyć bezpiecznie we własnym mieście.
Warto mówić o tym problemie - media tu zaglądają, niech wiedzą, że to co piszą nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością.

A każde zajście z Czeczenami (nawet niewinne odzywki "********** Polak" "pierdolona Polsza" ) trzeba zgłaszać Policji, żeby Wybiórcza nie powoływała się na wybiórcze statystyki i nie twierdziła, że policjanci nie mają z nimi problemów. Prywatnie policjanci przyznają, że nienawidzą agresywnych pasożytów.

Nie dotyczy - Ciebie tem temat nie dotyczy, więc się nie wtrącaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org