niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
FONTANNA

Ta fontanna na starówce to pasuje jak kwiatek do kożucha
Nie lubię narzekać al;e wydaje mi sie, że ten rodzaj fontanny akurat w tym miejscu jest nie na miejscu

Co o tym sądzicie

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FONTANNA

Pomysl na fontanne ciekawy ale... nie w tym miejscu. Uwazam ze tago rodzaju fontanna powinna byc wieksza i miec wiecej wodotryskow. W takiej malej efekt jest mizerny...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FONTANNA

i tak zaraz znajda sie tacy co im bardzo bedzie przeszkadzac i zniszcza jak to u nas bywa ale pomysl ciekawy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FONTANNA

DO pani domu jak cie nie podoba to nie patrz .Trzeba było zaprojektowac samej -u i zgłosic do urzędu Miejskiego .A nie teraz wyżalasz się .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FONTANNA

Znowu na forum same malkontenty.
Niech "panidomu", jako wizażystka przestrzenna i urbanistka wskaże bardziej fortunne miejsce lokalizacji fontanny i trafnie to uzasadni, bo wpis, że "że ten rodzaj fontanny akurat w tym miejscu jest nie na miejscu" jest mało czytelny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FONTANNA

żal.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FONTANNA

mnie sie podoba taka jaka jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FONTANNA

Chyba lepsza taka niż inna,mnie się nie podoba że Łomza nie jest stolicą,haha............................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FONTANNA

znaczy się żadna..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FONTANNA

ja pitole jak była stara zdezelowana ulica długa to wszyscy narzekali jak zrobili i postawili fontanne to tez nie pasuje , wiecznie tu nic nikomu nie pasuje , przestańcie marudzić !!! a moze wrócić do tego co było wczesniej ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FONTANNA

Fontanna bardzo ciekawa, nie klasyk z basenem a proporcjonalnie pasujacy element do miejsca w ktorym jest. Osobiscie lubie minimalizm.

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FONTANNA

a ja powiem tak: lepszy rydz niż nic ;P przynajmniej Starówka wyglada lepiej w oczach turystów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FONTANNA

A ja uwazam, ze powinni zburzyc Hale Targowa, a sklepiki, ktore w niej sa przeniesc gdzies indziej, w to miejsce posadzic drzewka i laweczki i wybudowac na srodku Starego Rynku wielka piekna fontanne:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FONTANNA

Teraz powinni sie zająć "placem czerwonym". Swoją drogą czy ta fontanna działa takze wieczorem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FONTANNA

Ludzie ja też się cieszę kiedy coś nowego powstaje w moim mieście i kazdej nowej inicjatywie kibicuję

Nie wiem czy sprawa jest przemyslana, zeby na starówce montowac nowoczesna fontannę .
Pomysł z fontanną ok ale nie w tym miejscu i stylu.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FONTANNA

lepiej zeby jej wcale nie było tragedia, zdecydowanie na dlugiej brakuje drzew tylko sam bruk, gratulacje dla projektanta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FONTANNA

Dobrze, że są tam światełka to pijacy nie będą tam po ciemku wpadać :-) ... i gołębie bedą miały picie... te kulki też są dobre bo na nich długo się nie posiedzi więc starczy dla wielu... Te sikawki są takie sobie, ale może bedzie w rynku coś bardziej widowiskowego, z wodą i światełkami. A hali nie rozbiorą bo to zabytek, ale przebudować można.... no i jeszcze ten obiecany pomnik Księcia Janusza na rynku.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FONTANNA

Jaki zabytek z tej hali ? Gromić to i park by mogli zrobić na tym placu a na środku żywo choinkę dużo posadzić by było co zima choinka z ozdobami a tam gdzie hala to taki budynek szklany w starym stylu i w nim punkt informacji o Łomży i rejonie WC publiczne a na górze taras i restauracja ;) by było coś ludzie chętnie by wjeżdżali do centrum posiedzieć sobie w parku zjeść lody lub coś dobrego odraz dowiedzieć się co nie co o mieście a na koniec się załatwić w prawdziwym szalecie a nie srać po kątach ;] trochę myśleć a nie budować co popadnie i po najmniejszym kosztem .

Trochę ściągnięte z innego miasta ... ale chociaż ładnie i miasto turystyczne .








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FONTANNA

**** w te miasto.Spierdalać stąd tylko wypada...Tego wszystkim serdecznie życzę.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FONTANNA

Ten szklany budynek jakos mi sie nie wpasowuje w stylistyke rynku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org