poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do Wielcewielmożnych tego miasta..

Do roboty nie widzicie co się dzieje czas zdjąć ciemne okulary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Wielcewielmożnych tego miasta..

a jak jeszcze nie wiecie o co chodzi to słabo się interesujecie tym co się dzieje w Łomży...a to znaczy że może się nie nadajecie do swojej "pracy".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Wielcewielmożnych tego miasta..

Proszę pisac o biedzie,bogactwie,zlodziejach ,bandytach ,o dupie marynie ,o wszystkim tylko nie o uchodzcach wystarczy już....powykłocajmy się lepiej z rządzącymi a nie między sobą....................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Wielcewielmożnych tego miasta..

Nooo dupę Maryna to ma fajną :B

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Wielcewielmożnych tego miasta..

Hmmm to moze o naszej nowej fontanie na ul Długiej. Ostatnio tam przechodze praca wżeeeee, wszystko ok nawet ładnie sie to zapowiada, ladne kamienne kule, choc spodziewałem sie nieco wiekszych takich jak byly na rysunku przedstawianym ostatnio na tym portalu, no ale ok kryzys i te sprawy.... Tylko jedna rzecz mnie zastanowiła co za mądry projektant zaprojektował ładna fontanne i tą idiotyczna pokrywe od studzienki obok a nawet dwie!!!!! Na pieknym projekcie tutaj prezentowanym tych pokryw niema!!!! Chyba ze to taki surrealizm czy impresjonizm, tak czy inaczej mało estetyczny i pasujący. Fontanna bardzo ładna, ale te dwie pokrywy pasuja tam jak piesc do oka i niestety wedłogmnie psuja cały efekt....

Fiku

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org