poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Policja w Łomży !!!!

Co to za prawo w nocy na orlen podjeżdza radjowuz aby odwieźć do domu grype pijanych policjantów z prewencji ?? Czy oni sa ponad prawem ?? nas gnębią a sami robią to co im sie podoba....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

Może ich na dołek powiezli tą "karetką"he,he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

A ja jak narazie mam dobre wspomnienia ze spotkania z policją a w szczególności drogówką. Dwa razy miałam zatrzymanie za nagięcie przepisów i wszystko dało się załatwić a sytuacja była beznadziejna tak więc opinie dotyczące policji są subiektywna oceną a nie racjonalnym spojrzeniem na tą instytucję bo co by było gdyby ich nie było??? pytam się co???wyszedłbyś po 22 na spacer???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

Z AK -47 za kataną pewnie................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

jeśli masz dowody a ten fakt ci się nie podoba to możesz się poskarżyć ale chyba do Św. Piotra, bo fakt że nawet ci co wsiadali byli po piwku to nie świadczy że ci co jechali też, a jeśli byli to koledzy z branży to raczej dobrze robią jak się trzymają kupy i wspiera jeden drugiego, więc jeśli ci żal to idź się rekrutować do policji, a jak cię przyjmą to niechy się nikt nie dowiedział że napisałeś taki post, bo tak ci dupę skopią że heja banana i powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

smieszny koles :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

ewelina 86 i tak ich nie ma jak są potrzebni więc nie polecam Ci wychodzić po 22 na spacer. po drugie czeczeni będą się mścić więc uważajcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

H.W.D.P

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

no i czekist dostałbyś kulkę między łopatki i na tym Twa przygoda z AK-47 pod kataną by się skończyła...



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

H.W.D.P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

bo to pały są obsrane.jest kilku młodych w porzadku ale i tak wiekszosc to cwele jakich mało nawet po pracy sa policjantami.trzeba to do tvn zgłoscic to zdejma nagranie z kamer i zawiesza łajzy a najlepiej jak wyrzuca z policji.

do ewelina86- a ty moze jestes ładna i cwele chciały sie przypucowac moze numer telefonu im dałas i odstapił z wypisywania mandatu to niema czym sie chwalic bo te szmaty powinni wszystkich jednakowo traktowac a nie na znajomych albo faj e laski przymykaja oko a wyrzywaja sie na jakis malolatach.


WIEKSZOSC POLICJANTÓW TO SMIERDZIELE I *** IM W DUPE ZA TO.JEZDZA TYLKO NA MIEJSCÓWKI TYMI LODÓWAMI I SIE PO DUPACH CMYRAJA.DO ROBOTY ***** SNIEG SPADNIE TO SZMATY BEDA DUPE GRZAC W LODÓWIE ZAMIAST ODSNIERZAC CHODNIKI.TRZEBA BYC TEZ CZŁOWIEKIEM A NIE TYLKO PSEM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

Ch.W.D.P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

A moze Czekist byłby szybszy,a może Czekist tez by zebral bandę...............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

I lepiej żeby trafili w głowę,jakos nie bardzo lubie sie męczyć..................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

Zauważyłem taką prawidłowość - im ktoś głupszy, im robi więcej błędów, im bardziej prymitywny tym częściej pisze hwdp. Co za kretyni...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

Paie i panowie policaje są potrzebne co do tego niema wątpliwośći,wielu z nich wykonuje kawał dobrej roboty,a że jest kilku niewyżytych psycholi to tak jak w kazdym środowisku i rózne nieprawidłowości z ich strony nalezy jak najbardziej zgłaszać i eliminowac takich panówi panie z Policji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

ale poziom dyskusji, dzieci neo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

nie zauwazyliscie, ze to mlodzi gniewni;) ?

dzieciaki ktore siedza pod blokiem i jak podjedzie radiowoz to sie malo nie posikaja ze strachu... gdy radiowoz odjedzie to od razu hwdp i kozaki za dyche;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

Tylko wiecie co jest śmieszne jak siedzi sobie starszy pan na ławeczce i pije browarka(ławeczka w miarę odludnym miejscu)a tu wyskakują panowie policaje i bach mandacik ,gosciu ani nie smiecil ani nikogo nie zaczepial//
druga sytuacja banda wyrostków prawdopodobnie po "spożyciu"szarpała i wyzywała sie między sobą -a tu policaj podjechali odkręcili szybkę i grzecznie kazał sie rozejść poczym szybko odjechali,dodam tylko że ich prośba nie została wykonana..........teraz pomyślcie//??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

Kowal poucza dentystę, jak się wyrywa zęby, sklepowa poucza stolarza, jaki klej daje się na sklejenie deski, obszczymur poucza jak się sika do pisuaru lorda Wellingtona. Wszyscy wiedzą jak to się robi, problem z tym, żeby to zrobić. Pretensje do chłopaków, że są w Policji i mają jaką taką kasę (ci co jeżdżą w tych lodówach i grzebią w dupach) akurat tej kasy nie mają, ale mają minimum maturkę (tak Ustawa nakazuje), a jak się nie ma to się pisze CHWDP. (no i w nawiasie, jeśli ktoś kto jest płci męskiej, i pisze CHWDP jest co najmniej pedałem, no bo kto facetowi - 90% policjantów to oni - wsadza prącie w odbyt? czy to jest normalne?)
adamoxx broń wartości chrześcijańskich, które ty tak bardzo szanujesz, tu połowa facetów na forum to pedały, a ty śpisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

juz nie opowiadaj, ze staremu facetowi dadza mandat...

powiedza tylko schowaj to pan by ludzie nie widzieli i koniec...

a te historie z szybka to juz slyszalem nie pierwszy raz i nie ostatni.. wiec ktos to wymyslil i tak sie mowi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

No moze nie był jeszcze taki stary.............A tak się składa że ta historię z szybka opowiadał mi pan który widzial tę akcje i sam sie zdziwil ze policja nic wiecej nie zrobila,taka prosba więcej wyrozumienia bo czasami to jest wszystko bezsensu................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

ziomex zdziwiłbyś się ilu policjantów ma wyższe wykształcenie. Moi znajomi prawie wszyscy - to norma teraz bo inaczej masz mniejsze szanse na przyjęcie do policji, więc Twoj argument jest nieaktualny:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

każdy jest kozakiem zza monitora..... policja zła straszna a jak wpier... dostaniecie albo wam coś zwiną lub macie wypadek to pierwsi dzwonicie po Policję a taka ona dla was niepotrzebna i tak jej nienawidzicie......wiec może bądźcie konsekwentni w swoim gadaniu radźcie sobie sami??? no ale tak jest teraz w modzie większości pozerów krzyczy najgłośniej ( JP Chwdp ) ahhh biedne dzieci......... a co do tej lodówki jak zwykle jakiś małolat sieje ploteczki i chce zabłysnąć na forum.... a reszta dzieciaków to kupi i się będzie razem podniecać ;) w życiu się nie powiodło to może na forum co niektórym uda się podbudować :)

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

Widzisz panie XXX tak to już bywa że oczernia się wszystkich za błąd jednego nawet na tym forum.A malolaci przykład nienawiści do policaj mają praktycznie na każdym kroku,czy to w mediach,muzyce itp,może trzeba zrobić jakiś krok w ich stronę żeby to zmienić.................takie moje zdanie.W koncu my jesteśmy starsi i niejednokrotnie bardziej doświadczeni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

hym podsumowujac sytuacje....

1. wiekszosc forumowiczow sucha hip-hopu ktory pala nienawiscia do policji, a wiec tak jak ich idole policji nie nawidza tak i oni (lecz co ciekawsze gdy ktoremus innyukradnmie elefon wszystko konczy sie na ... policij)
2. policja moze zle robi ze nie kara kazdego rowno lecz jesli Laska jest mila i sympatyczna to czemu maja czasem oka nie przymknac... a taki malolat ktoryn chetnie zrobil by sobie tablice rejestracyujna "HWDP" i za kazdym razem tylko krzyczyo suki jada to niech cierpi
3. gdyby policji nie bylo zylibysmy jak jakies plenmmienia wedrowne bo watpie aby nawet w bialy dzien bylo bezpiecznie a takto jednak troszeczke rygor trzymaja
4. jesli nawet zabrali i od domu odwiezli tych "pijakow" to wedlug mnie dobrze bo przynajmniej sie nie szlajali po miescie i zaczepoki nie szukali, a gdyby nie zabrali to pewnie autor by pisla ze policja przejechala patrzac na grupke "pijakow" i nic nie zrobila...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

Wiesz co strażak ,masz chłopie rację......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

„jonybe20"i reszta ci podobnych pozerów. Po waszych wypowiedziach sugeruję że już mieliście spotkanie pierwszego stopnia z pałką nie raz po was podjeżdzali "lodówką" więc nie powinniście zazdroscić. Zadaj sobie pytanie jeden z drugim co reprezentujecie? Patologia do kwadratu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

Bez sensu post!
A kto zabroni rządową taxówka jeździć. Jakbyś był najebany i powiedział że chcesz żeby Cię podwieźli to by napewno to zrobili.a tak pierdolniesz jakiś głupi post jakby kto wnikał czy radiowóz odwoził najebanych psów czy małolatów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

Ej dzieciaczki! Prawo w Polsce uchwala sejm i senat(widac,ze śpicie na lekcjach w szkole!),tak więc jak wam coś nie pasuje to jedźcie do warszawy na ul.wiejską i demonstrujcie,żeby np mozna było jezdzic samochodem po pijaku,spożywac alkohol w miejscu publicznym,gwałcić itp itd :-) Jezeli nasi posłowie zmienią akty prawne to będziecie sobie robić co tylko chcecie :-) Nie macie za grosz pojęcia o służbie w policji,a prawda jest taka,że jakby Policji nie było to z naszego kraju powstałaby pustynia :-) Żyjecie w Polsce-w państwie w którym obowiązuje określone prawo i jeżeli tu mieszkacie to musicie zaakceptować obowiązujące tu prawo,a jak to prawo wam nie pasuje to wypi***alać do Afryki,ukochanej czeczenii albo iraku :-) wtedy zobaczycie co znaczy żyć w państwie policyjnym... P.S- I na Boga nie słuchajcie tyle tych kłamstw i bzdur "artystów" typu Peja czy hemp gru,bo oni juz zgarbieni chodzą od tych złotych kajdanów,które sponsorują im wasze matki dając wam na bułkę do szkoły po czym wy wydajecie je na płyty :-) ale z drugiej strony...też kiedyś bylo się młodym i miało rozum żółtodzioba... Dorośniecie fizycznie i psychicznie i wtedy sami będziecie się z siebie śmiać... Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

Do jonybe20 faktycznie może potraktowali mnie łaskawie ponieważ jestem kobietą i " maślane oczka" pomogły ale nie zmienia faktu że czasami są oni potrzebni. Ogólną odrazę wzbudzają policjanci starszej daty ponieważ czują się jak gestapo wszechmocni ale zdażają się wyjątki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

Dokładnie : Trzeba być też człowiekiem a nie tylko psem.

Nienawiść do policji była jest i musi zostać!

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

Policja musi BYĆ !!!
Tylko Ten kto ma coś na sumieniu
wypowiada się na temat policji negatywnie.
A zresztą wasza potyczka słowna guzik mnie obchodzi ! I tak nic nie zmnienicie.

Nie Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

do wc: heehh widac po twoim poscie ze sam jestes psem albo dobrym kolega jakiegos policjanta i pewnie w jamie zgrywasz kozaczka bo masz kolegów policjantów i nikt ci nic nie zrobi bo zaraz po nich zadzwonisz.heheh to ty jestes patologia.

rozumiem LUDZI którzy traktuja tą prace jak kazda inna a nie wykorzystuja swoje przywileje zeby utrudnic zycie innym.

z resztą co tu duzo gadac wszedzie są wyjatki ale w policji zazwyczaj wyjatkiem są LUDZIE bo wiekszosc uważa sie za lepszych i niewiadomo jakich gliniarzy ALE SĄ WYJATKI NIE ZAPRZECZAM

a tak apropo gdzies usłyszałem ze jak nie uzbrojony cywil odbierze bron dla policjanta to zostanie on pociagniety do powaznych konsekwencji lub wydalony z policji????słyszał ktos cos o czyms takim???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

temat bardzo głupi poza faktem , że służbowym wozem prywatnej dupy się nie wozi. Ci sami klienci czynili wielkie oburzenia jak Surmacz wysłał ich po słynne wieśmaki , dla innych w przypadku tego radiowozu co wpadł do stawu skończyło sie sprawą karna - a tu prosze ci sami co najwięcej mieli do powiedzenia w tych sprawach sami się wożą zwłaszcza gdy wszem i wobec ogłaszaja ,że brak im pieniązków na paliwo.

temat głupi i nie ma sensu go kontynuować.

Robotnica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!



_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

Ciekawe czy sobie mandacik wystawił................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

wystarczy cofnąc się do tematów z poprzednich postów na temat policji i wiadomo że ciagle te same "głupie osoby"wypisują bzdury.....ciekawa jestem ile razy już sie tłumaczyliście w komendzie za te obelgi??????????????????????????????????powini dopieprzyc Wam takie kary że na neta Was stac nie będzie!!!!!!!!!!!!! bo czy to policja czy zwykły człowiek obrażac się i wyzywac nie powinno prawda???????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

Hehehe... a moze bombasek skomentuje powyzsze zdjecia?

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

„jonybe20” widzę po twoim IP że masz głęboko zakorzenioną patologię. W ramach pomocy społecznej mogę ci udzielić korepetycji z biologii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

do wc: a niby w jaki sposób mozesz mi ich udzielic????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

kurs przyspieszony 48h, będziesz zadowolony, a na gwiazdkę od firmy dostaniesz karnet. Ale co to? Kolega zbił z tonu. Bo pomyślę że chcesz wagarować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

ziomex z toba niema o czym dyskutowac bo jestes na to za ociązały umysłowo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

Wy chyba czegos nie ogarniacie wszyscy powinni byc równo traktowani. A nie jakiegos malolata zlapia i stluka w kącie. Co to ma byc ze policja na słuzbie odwozi pijanych kolegów po cywilu do domu ?? Co to jest jakas taksówka ? moim zdaniem to jest nadużywanie władzy. A pózniej to niema na bęzyne i trzeba wieksze manadty walic za każdą głupote ?? : /

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

„ToMo20”-„Traktowani równo” faktycznie nie ogarniam. Chcesz nam powiedzieć że wszystkich traktujesz równo? Bo jeśli sytuacja którą przedstawiłeś jest przestępstwem to w obywatelskim obowiązku było ją zgłosić organom ścigania. Nie dopełnienie tego obowiązku też jest przestępstwem. Rozumiem: byli pijani, pracują w policji i na pewno nie byli na służbie, jechali służbowym samochodem do domu... Mam Ci uwierzyć na słowo? Co zrobisz jak Ci ukradną samochód to w imię równości też to opiszesz na forum?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

a wiec wiadomo kto na tym forum jest psem......a jak dajesz lekcje biologii tzn co???zrobisz mi krecenie wora czy bedziesz w dupie grzebał.to jest własnie to o czym mówiłem ze w policji mało jest ludzi.jak byłes mały to mama ci kiełbase na szyje wieszała zeby przynajmniej psy w piaskownicy sie z toba bawiły a teraz sie wyrzywasz na małolatach????co wc????no mojego koleszke podobnie załatwiliscie w swojej twierdzy lekcja biologii.jak kazaliscie mu sie rozebrac do naga ...puzniej przykucnac i najwiekszy kozak <cos na twoje podobienstwo "WC"> glina na komendzie zaj ebał mu kopa w jaja i to zza pleców.to sa ***** ludzie????koniec tematu nie bede sie wypowiadał na wasz temat bo szkoda słów.

jebane kur wy rozjezdzałbym walcem.a ty do ludzi nie nalezysz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

„jonybe20” dla ciebie mogę być nawet papieżem i żadna lekcja etyki nie wyplewi patologi którą reprezentujesz. Po twoim opisie sugeruję że to nie była lekcja biologii, być może chodziłeś do specjalnej szkoły o nietypowym programie nauczenia. Miałem na celu pokazać ci czym różni się pies od człowieka, ale 48h to zdecydowanie za mało. Szkoda czasu na twój przypadek, siedź na drzewie i sraj pod siebie.
Kończąc temat: Twoim zdaniem każdy kto wychodzi z domu musi mieć zatarg z policją? Moim zdaniem jesteś po prostu elementem społecznym i sam kręcisz na siebie bat. Jak żyję miałem 3 kontrole drogowe i żaden policjant nie kazał mi się rozbierać, nie kręcił worów, nie grzebał w dupie itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

Jonybe20 słuchaj ciekawe czy jak Ty byś sie nachlał to tez by Cię tak potraktowali :/ odwiezli by cie radjowozem do domu ?? czy zajebali by ci mandat i powiezli na wytrzezwialke pacanie ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

jacy odważni na forum ,a w komendzie barrrany potulne!!!!!!!!!!!!!! moze tych co odwozili do domu bronili przed takimi jak TY "ToMo20"?????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

Policja robi co moze ... myslicie ze praca w policji to wlepianie mandatow... ??
sa tez papierowe sprawy co nie jest łątwe a policjant tez czlowiek..
zgadzaam sie z tym ze powinni wszystkich rowno traktowac ale jezeli policjant grzecznie porosi o dokumenty albo o rozejscie sie a ktos zacznei sie rzucac no to soooryy.. ale kultura powinna byc..
zawszw bylo i bedie ze po znajomosciach latwiej wszystkoi zalatwic ale cóż "life is brutal and full of zasadzkas and sometimes have kopas w dupas "

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży !!!!

Żeby nie było Policji to po co byłby hip-hop, hip-hopowcy mają z tego zysk przynajmniej, zostali zgwałceni przez policję i teraz się na nich wyrzywają w tekstach a co do czego to jak spotkają ich na drodze to napewno są bardzo milutcy dla nich " Tak wporządku panie policjancie będę już grzeczny i nie będę już bił swojej matki za frytki bo skończe u was z pałą w dupie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org