poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Jak nigdy ale popieram w 100 % !!!! Może w końcu ktoś zrobi porządek z tą hołotą !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

no wreszcie coś zaczynają robić w tej sprawie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Zbliżają się wybory , szkoda że dwa lata wcześniej politycy olewali wszystko kolej , Czeczenów , galerie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Wreszcie ktoś sie tym zajmuje.Bo panoszą sie tu jakby to był ich kraj a nie nasz.To Polska przecież tu jest jakieś prawo.Popieram.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Poprawka, wreszcie ktoś się tym zainteresował, bo czy się tym zajmuje to się jeszcze okaże. Oby tak było:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

nie popieram,a wręcz uwazami za skurwysyństwo ten pomysł.My jako polacy szlajamy sie po swiecie,bijac,kradnac,pracujac za grosze,kurwiac sie jak swiat długi i szeroki.Oczywiscie jest tez masa polaków pracujacych uczciwie i rzetelnie,ale jak patrze na tych pedałów którzy zjada z przebierania ryb,i pokazuja gdzie to oni nie byli co nie widzieli,to wygnałbym ich stamtad jak najszybciej.Nie mam nic do czeczenów,wiecej szkód widziałem ze strony łomzyniaków.a pan poseł pokazał że zalezy mu na wyborach i wszystko robi pod publiczke,żenada.W takich chwilach wstydze sie że jestem polakiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

fedor zasatnow sie co ty wogole piszesz . Trzeba było juz dawno tych brudasow z Łomży wygonic . Dostaja tyle kasy i jeszcze im zle Polacu pracuja za granica ale nie dostaja pieniedzy za nic tak jak ci brudasy Wynocha !! Czas najwyzszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

fedor: popieram

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

ja tez popieram w stu procentach

Robotnica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

jeśli ktoś porównuje polaka za granicą do "indiańców" z Łomży- żyje w ciemnocie i niewiedzy średniowiecznej...... kto polakowi daje za darmo kasę???
Polak to takie żyjątko,że wszędzie wlezie i wszędzie jest go pełno, ale jego zaletą jest to,że zmotywowany zarobkami pracuje bardzo wydajnie.....a czeczeny???? pracują???gdzie???
Za komuny można było uciec np. do Niemiec i powiedzieć,że ustrój nieodpowiada - więc dawali tzw. azyl - ale kasy to oni za nic nie dali -oj nie..

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

dokładnie niema co porównywać ich do polaków za granicą... bo Polacy pracują a oni jakoś nie wydaje mi się żeby pracowali....

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

No w końcu ktoś się zainteresował tym problemem, mam nadzieję, że zlikwidują ten ośrodek jak najszybciej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Boli was że dostaja pare złotych?tak,to nasza mentalnosc- psy ogrodnika,żal mi was ,tego jak bedą wychowane wasze dzieci,wyginiemy przez takie myslenie ale mam nadzieje że was kiedys tez potraktuja jak psy,zycze wam tego.To wasza większośc głosowała za unia,to bierzcie z pochylona głowa co wam daja.Ja przez wzglad na ich historie mam szacunek do nich jako narodu.A w kazdej grupie znajda sie bandziory,wsród waszych rodzin napewno tez sa,Kolejny raz powtarzam wstyd,hańba,żenada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Tak boli mnie gdy widzę głodne dzieci,niepełnosprawnych którzy całe życie z....za marne groszę i teraz żyją na skraju ubóstwa,nie widzisz tego ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Wole czeczenców niz blokersów stojących koło bloku lub przed klatką

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

To kim Ty jestes ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Polakiem zapomniałem dodać szukających zaczepki

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

to pomóż tym dzieciom!!!Myślisz że oni mieli słodko,myslisz że wiekszośc nie chciałaby uczciwie pracować?myslisz że dla nich tułaczka po swiecie jest git?oni tam zostawili domy rodziny bliskich.Mi żal każdego któremu dzieje sie krzywda nie ze swojej winy,dla którego los był okrutny.Dla was liczy sie przynaleznośc do jakiejś grupy,dla mnie liczy sie człowiek.Kolejny dowód na to ze bóg nie istnieje,a my jestesmy zwierzętami,jesteście gorsza odmiana zwierzat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Kołakowski jak na PIS-iura przystało wymachuje szabelką a przyzwoity PIS-owski elektorat przytakuje.
Gdy nie ma się czego bać PIS przecież zawsze znajdzie Wam zagrożenie i będziecie mogli, pod buławą dzielnych posłów i senatorów Prawych i Sprawiedliwych zwalczać wroga a oni za wasze lęki będą brali dietkę i obalając drogą wódę będą między sobą rzucać teksty w stylu: "-Ale Antek pojechałeś z tymi czeczenami - z tysiaka głosów chapnąłeś jak nic ... buehehehe -Taaa ... a widziałeś jak pokrzykiwali?"

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Dla ciebie liczy się czlowiek???W Łomzy jest mnóstwo ludzi w dużoooooooo gorszej sytacji materialnej,to czy oni są gorsi od Czeczenów???Ja osobiście znam rodzinę samotną matkę z 4 dzieci ,która utrzymuje cała rodzine z nędznego zasiłku mops który jest niższy niż zasiłek na 1 uchodżce.To jest ok??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Ośrodek [choć to bardzo mało prawdopodobne] może i zlikwidują ale tych Czeczenów którzy już się "rozeszli" po mieście to nie wysiedlą.
Oni są chyba już na jakiś innych warunkach i chyba nie tak łatwo ich usunąć.
Na niektórych osiedlach w każdym bloku mieszka już co najmniej jedna czeczeńska rodzina o domach jednorodzinnych nie wspomnę.
Kiedyś traktowali nasz kraj jako odpoczynek przed skokiem do Niemiec ale ostatnio coś im się u nas spodobało.

A do tych co mówią, że Czeczeni nie pracują - z dzisiejszych wiadomości informacja, że złapano dwóch zajmujących się przemytem ludzi na zachód. A żeby było śmieszniej powiedziano o nich obywatele Rosji narodowości czeczeńskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

A dlaczego mój sąsiad kaleka,który pracował na ten kraj,ma odbieraną rentę i musi żyć z zasiłku ??????A co oni wnieśli dobrego// że są lepiej traktowani niż ludzie którzy cale życie pracowali właśnie na nasz kraj.?????
-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

hehe no narescie heh chyba na PISA zaglosuje hehh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

"Wspólczuję" Czeczenom,ale ludzie -niech oni uczciwie zarobią na swój pobyt w naszym mieście i bedzie ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Rozumiem że oni by chcieli uczciwie pracować,Polacy tez by chcieli pracowac za uczciwe pieniądze ///Ale rzeczywistość jest inna ,staramy śię pokazac jacy my jesteśmy dobrzy dla uchodzców ,zapominając o nas Polakach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Panie Kołakowski brawo jest Pan wyrazicielem opini wielu normalnych kochających porzadek i spokój mieszkańców miasta. Prosze sie nie zrażać głosami mtych oszołomow ktorzy będa w tym wypadku starali sie Panu rzucać kłody pod nogi.

Robotnica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Czeczen to bandzior typ istoty która nigdy nie zaadaptuje się w naszym kraju . Nigdy nie podejmnie żadnej pracy bo nie jest to w jego zwyczaju. Negatywnie nastawiony do obywateli naszego kraju , lecz ze wzgledu an fakt ze jest w mniejszości nie stosuje siły aby nas sobie podporzadkować. Ale gdy poczuje swoja siłe i odpowiednie do tego warunki posunie sie do najgorszych czynów aby zdobyć przewagę.

Im bliżej do nieleglanego handlu bronią, narkotykami , włamań i napadów niz do uczciwej pracy.

Doskonale zdaja sobei sprawę ze swego statusu i nachalnie i bezczelnie starają sie to wykorzystywać . Popytajcie persolen szpitala jakie to żadanai wobec naszej słuzby zdrowia ci czeczni wysuwają, jakiego żadaja leczenia opieki zdrowotnej w głowach wam się nie mieści.

Robotnica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Robotnica ale ty p.........głupoty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Robotnica
W każdym kraju byli,są i będą handlarze broni itp..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Dla mnie to niech oni są i mieszkają w naszym kraju ale najpierw niech uczciwie "zapracują"na ten ZASZCZYT///

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

"Czeczen to bandzior typ istoty która nigdy nie zaadaptuje się w naszym kraju . Nigdy nie podejmnie żadnej pracy bo nie jest to w jego zwyczaju. Negatywnie nastawiony do obywateli naszego kraju , lecz ze wzgledu an fakt ze jest w mniejszości nie stosuje siły aby nas sobie podporzadkować. Ale gdy poczuje swoja siłe i odpowiednie do tego warunki posunie sie do najgorszych czynów aby zdobyć przewagę.

Im bliżej do nieleglanego handlu bronią, narkotykami , włamań i napadów niz do uczciwej pracy"




Co za wnikliwa analiza tej społeczności, gratuluje. Pewnie Pani dużo z nimi obcuje i rozmawia. Lektura Pani przemyśleń to czysta przyjemność - z daleka wyczuwam kobiety wykształcone, o szerokich horyzontach, otwarte na świat. Czy zaszczyci mnie Pani możliwością szerszego poznania Pani światopoglądu?

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Nie trzeba ich od razu wypedzac. Kazdy ma prawo do zycia gdzie tylko sobie zazyczy. Skoro twierdzicie ze dostaja wieksze zasilki od polakow to tym nalezy sie zajac. A nie przepedzaniem. Nie jestesmy zwierzetami.

Carpe Diem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Jakim to trzeba być idiotą żeby porównywać czeczena do Polaka za granicą!? w którym państwie Polak siedzi na dupie i nic nie robi poza robieniem dzieci i dostaje za to kapuchę, no pytam się gdzie?? Tyra jak dziki osioł dniami i nocami żeby zarobić jakieś pieniądze, a nie całe dnie bezużytecznie siedzi na dupsku i robi WIELKIE NIC! a co do ciebie fedor bardzo inteligentne spostrzeżenie że łomżyniacy robią więcej szkód niż czeczeni heh pomyśl trochę nas jest 60 tys, a ich może ze 400-stu,a też bardzo często o nich słychać. I jak chcą se mieszkać niech mieszkają ale może na takich zasadach jak my wszyscy.

Życie to nie je bajka, nie podrapie cie po jajkach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

dorosly czeczen dostaje 500 zl a za kaze dziecko ktore wysle do szkoly 900, renta polaka wynosi okolo 400 zl gdzie sprawiedliwosc ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Popieram pana Kołakowskiego. Fedor: "mam nadzieje że was kiedys tez potraktuja jak psy,zycze wam tego" niejednokrotnie nas tak traktują nie oszukujmy sie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

jak psy traktuja nas nasi politycy to fakt.Beda teraz nagłasniac i podkreślac ile to napadów, i bandyterki uprawiaja czeczeni,a motłoch w to uwierzy.Jeśli dajecie sie traktowac jak psy to ujadajcie na swojego pana, bo jeśc wam nie daje.
Przyjeliśmy konwencje genewska,jestesmy w unii więc wbijcie do tych łbów że czasami trzeba cos od siebie dać,a nie liczyc tylko na dotacje i ile to nam dróg wybuduja.
Awantury wywoływane przez czeczenów sa nagłasniane.
Ja obawiam bardziej sie naćpanych małolatów,których co sobota w łomzy kręci sie 400.Czy wy jesteście lepsi,czy gdybyście mieli takie możliwości honorowo odmówiliścieby tych pieniedzy.Nie chciałbym przeżyc tego co oni przeżyli na wojnach z ruskimi,widziec jak gwałca,morduja na ich oczach całe rodziny,zachowajcie sie czasami jak ludzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Smieszy mnie jak ktos pisze ze Oni tez chca uczciwie pracowac.Czy widziales ty kiedy uczciwie pracujacego Czeczena, pytam sie no pytam sie ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Widac, slychac i czuc kim kol. fedor jest;)))

Polityka utrzymywania bez konkretnych wymogow jest zla.
Czeczeni potrzebuja pomocy- ale niech ta pomoc kieruje ich w strone jakiegos rozwiazania sytuacji a nie okresowej wegetacji.
Uchodzca? Niech uczy sie jezyka skoro pobiera zapomoge. Zawodu.
Deportacja za wybryki chuliganskie czy kryminalne.
Konkretny harmonogram oczekiwanej integracji uchodzcy a nie kasa za nic, bez zadnych zobowiazan.

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Pewien mieszkaniec Łomży nazwijmy go X ,który ponad rok temu uległ wypadkowi otrzymuje marne pieniądze z powodu tego wypadku).Przez ten rok nie opłacał czynszu za mieszkanie ponieważ miał do wyboru albo jedzenie i lekarstwa albo opłatę czynszu.Teraz dostaje 7 dni na zapłatę czynszu w przeciwnym razie zostanie eksmitowany.Więc pytam się gdzie tu jest sprawiedliwość,dlaczego pan X,który uczciwie pracował ma gorzej niż uchodzca który to otrzymuje większe św.pieniężne oraz mieszka za darmo,no gdzie ta sprawiedliwość?????????????????????????????????????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

"Smieszy mnie jak ktos pisze ze Oni tez chca uczciwie pracowac.Czy widziales ty kiedy uczciwie pracujacego Czeczena, pytam sie no pytam sie ???"


Pracował u mojego znajomego - pewnie pracowałby do dziś ale został przerzucony dalej na zachód.


Robicie z Czeczenów najgorszą szumowinę a większość z Was nigdy nie miała z żadnym z nich nic wspólnego - wyłączając mijanie się na ulicy.

A co do tych wszytskich nawoływań o sprawiedliwość - czy przypadkiem wydaje się Wam, że jak znikną Czeczeni to ktoś potrzebujący dostanie więcej kasy? Makroekonomia to nie jest budżet domowy.

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

żaden czeczeniec za swoje wybryki nie został deportowany nawet ten który dokonał czynnej napaści na policjantów tu w naszym mieście. Jak jest popierniczona polityka naszego kraju wobec czeczenów świadczy dobitnie przykład czeczena ktory uciekł do naszego kraju po dokonaniu zabójstwa mera Moskwy. Mimo ,że wymiar ścigania Rosji przedstawił niezbite dowody jego udziału w tym zabójstwie i mimo faktu ,ze ten sam czeczen w czasie pobytu w naszym kraju dokonał rozboju , nasz ywmiar sprawiedliwości nie wydał go w ręce Rosjan argumentując ,że on będzie prześladowany politycznie. Normalne jaja , chroni się zwykłego bandziora zabójce tak naprawde tylko dlatego bo nie lubimy Rosjan i za każdym razem napinamy swoja dupe jak balon ze złości. W przypadku czeczenów w naszym meiście jest podobnie.

Należy bezwzględnie podkreslić aby każdy oszołom zrozumiał - my mieszkańcy miasta , polacy nie mamy nic przeciw ludziom którym należy udzielić pomocy z powodów prześladowań politycznych.
W tym konkretnym przypadku mam poważne wątpliwości czy to prześladowani , czy w większości zwyczajni teroryści którzy uciekają przed wymiarem sprawiedliwości Rosji. Bo kto to sprawca jak to udowodnić , na podstwaie wyjasneiń tych cwaniaków? Ale nie zamierzma w to wnikać. Najważniejsze jest to ,że gdy ktoś komuś udziela schronienia i gościny to ten drugi powinien go szanować i sotosowac się do obowiązujących w tym kraju praw i zwyczajów . W tym przypadku jest konkretnie odwrotnie nasza gościnnośc jest traktowana jako przejaw naiwności i słabości. Jest wykorzystywana przez czeczeńskich cwaników którzy posujwają się w swym poczuciu bezkarności do stosowania presji , zastraszania.

W naszym mieście i CZerwonym Borze jet około 1500 osób narodowości czeczeńskiej. W Katowicach właśnie z tych powodów powiedziano dość i przesiedlono do Łomzy na podlaskie zadupie bo uwaząją , że tu mieszkaja widac głupsi co dają sobie w kasze dmuchać.

Robotnica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

to są legaty i nieroby,żyją za państwowe pieniadze,i tylko dzieci potrafią robić bo dostaja na nie pieniadze dużo wieksze niż my.Polak jak pojedzie zagranice to musi ostro napier..... zeby jakos zyc i odłożyć tam nam nikt nic nie daje za darmo tak jak im.Mam nadzieje ze wreszcie ktos zrobi z tym porzadek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Hehe znowu wielka batalia na słowa.1500 terrorystów na podlasiu. Hahaha no śmiać się chce.Humor z rana jak śmietana.Przypomnijcie sobie II wś.Jak Polacy spiepszali do Anglii.Wielu zostało i "dostawali kase za darmo".Nie musieli rodzić dzieci.
Więc niech tu nikt nie pisze ,że ci co uciekli to tacy terroryści.Gdyby nimi byli to by z czeczeni nie uciekali.
Wielu podłapało temat i psioczy.Polska mentalność.Ktoś coś napisze źle o kimś lub o czymś i od razu zbieranina poparcia.
Teraz wyjdzie 90% społeczeństwa i na każdego mijającego czeczena będą krzywo patrzeć.Co spowoduje większą agresję wobec was.
Zrobił Tobie krzywde?Zgłoś.Okradł Cię?Zgłoś.
Nie miałeś styczności?To się nie wypowiadaj.Za samą twarz nie ma co oceniać drugiego czowieka.

Tak oto rosjanie załatwiają problemy na tle rasistowskim.Rasista to rasista.Od Czeczena się zacznie , a skończy na Bogu ducha winnym murzynie.

http://www.youtube.com/watch?v=mbrWqejzQZ0&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=YgLPFbsh-o4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=K9VfLFcIuog&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=SzbvvF23UnM&feature=related

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Thomas nie pieprz głupot w tym ośrodku w Łomży uchodżcy przebywaja już od llat. Wczesniej byli z innych republik byłej WNP oraz murzyni i jakoś nikt nie skarzyl się na ich zachowanie. Problemy ropzpoczęły się wraz z pojawieniem Czeczenów.

Robotnica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Nooo... Niektorzy uzytkownicy forum, to pewnie jeszcze by mogli opowiedziec pare ciekawych historii z mlodosci, np. jak fajnie sie w tych murzynow rzucalo kamieniami... A ci Czeczeni to w ogole aspoleczni, nawet porzucac w siebie nie dadza... To ma byc integracja?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

dran czy ty masz takie doświadczenia to zle o tobie świadczy może jeszcze im kryształową noc organizowałeś. Daruj sobie i nie przypisuj nam w tej sprawie swoich negatywnych w tym zakresie przywar.

Robotnica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

No wlasnie nie mam takich wspomnien, ale wiem, ze niektorzy maja.
Mi tam Czeczeni nie przeszkadzaja, tylko wam, wiec kto tu komu cos przypisuje...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

kielbasa polityczna

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

BRAWO DLA TEGO PANA !

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

wczoraj widziałem w sklepie czeczena w koszulce POLSKA GOLA!!!

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Temat zakończony,niech cześc ta zakompleksiona uda sie do dobrego psychologa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

mogę ci podać adres dobrego psychologa dla nas temat się zakończy w momencie gdy czeczeni opuszczą miasto.

Robotnica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Pozniej zacznie sie na nowo temat USA i zniesienia wiz dla Polakow :> Przeciez nas wszedzie chca, a tam gdzie nie chca, tam sie nie pchamy... ;>




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

środki dla Czeczenów :

950zł na jedno dziecko
stypendia dla dzieci uczących sie
przedszkole za darmo
po roku mieszkanie socjalne
Obiady za darmo

Polak z MOPS jak juz słania się na nogach dostanie 100 zł zapomogi a od państwa po 50zł na dziecko (jak zarabia grosze)

Ktos chce jeszcze komentować ?

Czy jak Polak wyjedzie do GB lub Niemiec ma lepsze warunki niż "autochton" ?

Nie doczepiajcie tu łatek rasizmu czy faszyzmu


Chodzi o to że pomagać należy na tyle na ile stać a nie tak aby zabierać innym potrzebującym aby uprzywilejowac jakąś grupę


A kołakowskiego należy podziwiac za odwagę i współczuć bo onetowskie i TVN owskie hieny zrobia z niego zaraz faszystę

PS

ciekawe czemu nie przeniosa ich tam gdzie o prace łatwiej tylko tu gdzie jej nie ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

rabotnica napisala jak z katowic ich wysiedlali tu do nas, to prawda ogladalem czytalem o tym w lokalnej prasie katowickiej jak sasiedzi okoliczni meszkancy skarzyli sie na nich ze napadaja, kradna, nic nie robia tylko szkodza itd..chcieli sie ich natychmiast pozbyc niestety do nas...do czego zmierzam....
w informacjhach na polsacie ogl;adam o tym material wlasnie i tam jest tak przedstawuione: wladze miasta chca wyrzycic biednych czeczenow z miasta katowice a oni juz tu sie tak zzyli z polskimi mieszkancami i pokazano matke z dizeckiem czeczenskim i pare tobolkow, ale juz zadnej wypoowiedzi okolicznych mieszk.
ot czosnkowo-niemiecka tv jak i tvn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

hej , mieszkam bardzo blisko hotelu na wesołej. jakis czas temu nic przeciwko nim nie miała, nawet u sasiadki mieszkali na stancji. kłaniali sie mili byli. ale nie specjalnie ciągneło mnie ze zawirania znajomosci z nimi...ale teraz od ponad roku starch wieczoren samej isc przez to osiedle... nawet mało tego sżłam z dwoma kolegami( chłopcy w miarę wyrosnieci) uwierzcie kopara mi opadła gdy na łukasinskiego podchodzi do nas dwóch czeczeńców i jeden z nich bierze kolego pod ręke i mówi " podobasz mi się chłopak wiesz, umówimy sie?" szooook niekoniecznie był to tylko wygłup byli piujani i nastawieni negatrytwnie szukali zaczepki. np. wczoraj szłam około 20 po sikorskiego sama, ni stąd ni zowąd dwuch za mną sie znalazło...niby nie zaczepiali osobiscie ale jakies gwizdy wołania i nie wiadomo co jeszcze...inny przykład idzie sie chodnikiem idzie ich 5 i to Polak musim im zejsc z drogi oni nawet nie drgna tylko jeszcze z bara pociągną...byłam toleranycjna ale teraz mam mega złe zdanie o nich.
nie podoba mi sie fakt tez ze to kasę dostaja kto to słyszał. Polak z biednej rodziny dostaje po 50 zł rodzinnego smiech na sali. na pieluchy dla dziecka na miesiąc nie starczy.a gdzie jak do szłoy pójdzie dziecko. a To płodzi sie i rodzi...tępic to zaraze dla mnie to zaraza. ja byłam w niemczech w pracy. i nie dawałam pozanc po sobie kim jestem fakt bałam sie bo samam byłam ale nawet jesli w z kim to nie obnosiłabym sie i malo tego chciałam kase zapieprzac musiałam deszcz nie deszcz...
Czeczeniec jest za swoim bo u nas Polak Polakowi Wrogiem sami troche sobie jestesmy winni...swój swego w łuzce wody by utopił oni nie oni jak szajka banda rozbujów.
WON!!!!
albo niech godnie zaczną sie zachowywac i niech wdzięczni sa za przyjecie.moze i im trzeba współczuc biedy i czego tam sie u nich dzieje. ale i niech sami z siebie inni będą hehehe wafli w Polsce znalezli" fundajce Ocalenia hahaha niech zajmą sie pomoca polakom. a nie młodzi wyjezdzają za chlebem zagranicę. gdzie logika
sory za tyle słów krew mnie zalewa co to sie dzieje. sama jestem młoda i widze ze uczciwoscią zadne zycie sie nie szykuje dobry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

w kontener i na moskwe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

aż wsadzą jaką kosę komu to wtedy się krzyku narobi.....a tak to jest ok, wszystko wporzo i złego słowa nie można na nich powiedzieć......

sam widziałem na plaży jak się rzucał ten jeden popapraniec do jakiegoś małolata a za nim 5 stało.... biały dzień i mnóstwo ludzi w koło....

wszyscy piszą,narzekają ale nic więcej się nie robi w tym temacie-a temat jest poważny

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

ania 87 popieram ja tez niejednokrotnie doswiadczyłam ich głupich pogwizdywan i okrzyków idąc ul. długą. Stoi ich 5 czy 7 i drą ryje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Ja wam naprawde współczuje ale skoro w Katowicach ludzie sie zmobilizowali i ich wykopali to i Wy mozecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Dr Still Hummer nioo nic miłego,
nie wiem tez czy ktoś słyszał jak jeden z nich na dziewczyne sprzedająca na rynku napadł. kurcze zeby tlyko plotek nie było;p dziewczyna juz w zaawansowanej ciązy, brzuch wielki a on do niej z nozem prawdopodobnie jakis starszy facet tylko zareagowa ale uciekli....skróce troche ...w kazdym razie dorwał go na statoilu z kijem bejjsbolowym-sorki mój ang pada:) - ale ochrona kazała Polakowi sie uspokoić, bo i tak nic tym nie wskura, tylko problemów sobie narobi, a Czeczency maja status uchodzcy i im nic nie zrobią. nie znam sie na prawie, ale to czysta paranoja

Defraudator "aż wsadzą jaką kosę komu to wtedy się krzyku narobi" to tez prawda. tylko ciekawi mnie jakiej biedy trzeba zeby nasza "władza" otowrzyła oczy i jakos ukruciła im to zycie jak w mardycie.
ja takze chciałabym dostawac kase za siedzenie i ierdzenie a nia jak chce isc na studia, rodziców nie stac to musze zapierdalać w sklepie jak osioł.a kto tez to wie czy te studia przydadza mi się czy będe pania mgr. ze szmata w ręku....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

widzisz ania jak to jest na świecie..
ja jak chciałem zarobic na studia to wyjeżdzałem do niemiec i zapierdzielałem caly tydzien,niedziele i wszystkie święta
a im "za granicą"....czyli w Łomży w dupach się poprzewracało - z nieróbstwa,lenistwa , no i jakby nie patrzeć -dobrobytu.. za darmochę..

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Polak pracuje w Biedronce za 1000 zł, 30% mu zabiera rząd i daje z tych podatków zasiłki Czeczenom, którzy później napadają tego Polaka i kradną te pozostałe 700 zł.

Może jakiś protest, tylko nie przeciw Czeczenom (bo zaraz od faszystów nas wyzwą) ale przeciw agresji i przeciw błędnej polityce imigracyjnej.
Poza tym każdy, nawet drobny incydent trzeba zgłaszać na Policję, żeby nie dałe się tego zamiatać pod dywan.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Kazdy incydent trzeba nagłaśniać zeby ludzi uświadomic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Defraudator, zastanow sie, jakby sie zachowywali Polacy, w takich samych warunkach... Myslisz, ze lepiej? Szczerze watpie...

Zacznijcie miec pretensje do wladz, ze nie radza sobie z uchodzcami, a nie do uchodzcow, ze korzystaja z tego, co im ktos daje, bo tez byscie korzystali.

A najsmieszniejsze jest to, ze wszyscy narzekaja non stop na radnych, ze nic nie robia, ze maja swoje interesy i blokuja rozwoj miasta, itp itd. A pozniej jedna taka akcja pod publiczke i juz mozna sobie 4 kolejne lata na posadce siedziec...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

takich przypadków bandyckiego zachowania czeczenów na terenie miasta jest znacznie więcej to co tu ludzie pisza to tylko czubek góry lodowej.

Robotnica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Mialem zatarg z tymi biednymi uchodźcami na stacji paliw w podgórzu. Obsługę stacjii pozdrawiam bo dzięki nim uniknąłem rękoczynów. biedny czeczen w swoim audi próbowal mi wmówić że stuknąłem go z mojej winy. czciał oczywwiście 300 zł za rzekome szkody których niestety nie było widac .

po długiej wymianie zdań po której dosadnie wyraził się gdzie ma Polaków i Polskę ( inteerwencja ludzi którzy akurat na stacjii byli) postanowiłem wezwać Policję .Ten widząc że dzwonię zmył sie z piskiem opon.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

gibko trza se kupić fuzję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Dran: - nie twierdzę,że nasz naród jest nieskazitelny,ale wiem jedno - nie liczy na darmochę,
tak się składa,że wytłukłem się po różnych krajach i jakoś tak abrdzo nie narzekają na nas..
dlaczego??
bo w gruncie rzeczy jesteśmy pracowitym słowiańskim narodem...
a "oni" mają zaszczepiony w genach legatyzm i włączają na wszystko olewatory,
mój ojciec kierował kiedyś grupą 25 rumunów,po dwóch dniach zostało 5ciu a wiesz dlaczego?? kombinowali na wszystkie sposoby aby wyłudzić kasę a nie zapracować własnyma ręcyma. To nas różni...

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Harry - "Kazdy incydent trzeba nagłaśniać zeby ludzi uświadomic" masz duzo racji, jednak mam dosc duze doswiadczenie we wzywaniu policji i to nie na Czeczeńców, tlyko na łomzanina. pije bije i wyrządza krzywde wszystkim...a ja od policji usłyszałam" prosze wzywaz w uzasadnionych przypadkach, inaczej zostanie pani obciazona kosztami naszego przyjazdu" smiech na sali...


oni za siedzenie mają ponad tysiac, a Polak musi urabiac sie cały miesiąc na taki tysiączek i jeszcze zbiera humpory szefostwa...
Ale Tu jest Polska Bogatemu sie daje Biednemu zabiera!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

POLSKA DLA POLAKÓW!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

POLSKA DLA POLAKÓW!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Populista.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

moi drodzy do końca nie wiadomo czy ten atak na dwie osoby narodowości czeczenskiej nie jest zwykłą prowokacją i to akurat w tej chwili gdy wiele osób sygnalizuje swe negatywne stanowisko do obecności tak licznej grupy tej narodowości w mieście. Dziwne , że raptem on tak sie pojawia jak na zamówienie polityczne aby bezpośrednio przed wyborami wskoczyć na plecy posła Kołakowskiego bo odważył się powiedzieć to co wszyscy mówią. Dziwne ,że napastnik tak szczelnie się okrył aby nie można go było zidentyfikować a jego działanie było wprost odwrotnie proporcjonalne bo nacechowane jakimiś emocjonalnymi pobudkami.

Jeżeli faktycznie zrobila to jakaś osoba z naszego miasta z pobudek rasistowskich to powinna byc bezwzględnie ujawniona , zatrzymana i ukarana. Nie ma miejsca w naszym mieście mimo negatywnegj oceny pobytu osób narodowości czeczeńskiej w tym mieście na tego typu zachowania. Przy okazji chciałabym skierować słowa do Pana Kamińskiego z fundacji ,że publikowanie w obecnej chwili tak krytycznych ocen posła Kołakowskiego w kontekscie tej sprawy i wyciąganie tak daleko idących wniosków jest bardzo nie na miejscu. I świadczy o Waszej braku dobrej woli w celu rozwiazania tej sprawy. Najłatwiej jest po tym co się stało wykrzyczeć jakie to miasta jest rasistwoskie. Przez lata zajmujecie sie tymi uchodźcami i dziwię sie ,że wcześniej tego problemu nie widzieliście . Znaczy się jak płytkie było Wasze zainteresowanie tym osobami i problemami, albo jak jednostrony obraz mieliście i macie na tą sprawę .

Dziwi mnie też ,że wcześniej nie widzieliście aktów agresji osób narodowości czeczeńskiej na polaków, na funkcjonariuszy policji , tego nie było ? Teraz gdy pojawił się przypadek ataku - do końca nie wiadomo czy to nie była prowokacja ,złapaliście wiatr w żagle i wodę na młyn aby dowalić wszystkim tym z którymi nie jest Wam po drodze i nazwać ich i miasto rasistami?.

Robotnica

Robotnica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Możemy tylko Bogu dziękować,że u nas żadnej wojny nie ma i nie musimy np.do Czeczenii na azyle uciekać!!! Ciekawe jak czuli by się ci wszyscy,którzy musieliby zostawić cały dorobek życia i uciekać z własnego kraju do nie zawsze miejsca gdzie ludzie rozumieliby ich tragedię...Kto z nas chciałby mieszkać w takim gettcie jak"wesoła","Czerwony Bór"czy "Dębak" dostając 70zl kieszonkowego????Myślę,że dla wielu z nas to szczyt marzeń tak jak dla Czeczenów to nasze el'dorado....czasem nie wiadomo,czy śmiać się czy płakać nad ludźmi,którzy zamiast myśleć tylko udają rozumne istoty.Cała Unia Europejska pomaga uciekinierom z krajów objętych wojną i jakoś nie słychać aby nad tym faktem ubolewała tak jak my a ro od bogatych krajów płynie gro środków na pomoc,nawet tu w Polsce.Wielu naszych rodaków też korzystało z azylu w innych krajach podczas stanu wojennego i wcale nie siedzieli tam jak mysz pod miotłą,np:w takim Hamburgu w miejscu zwanym"Titanic"był ośrodek dla azylantów z Polski.Odbywały się tam balangi alkoholowe,bójki,musiała niejednokrotnie interweniować policja ale nikt ich nie wyrzucał bo każdy rozumiał,że nie są tam dlatego,że chcą ale dlatego,że musieli szukać schronienia,a wiele głupich zachowań spowodowanych jest rozłąką z bliskimi i tęsknotą za krajem.Może Czeczeni nie są wymarzonymi sąsiadami ale też musimy pamiętać,że są to dzieci wojny...a czego wojna uczy???Pamiętam opowieść jednego z Czeczenów,który 7 lat nie rozbierał się do snu a spał z karabinem,bo bał się,że którejś nocy przyjdą zabić jego rodzinę.Pewnej nocy spadła bomba na jego dom,zabiła jego żonę,2 dzieci i rodziców i tylko on z synem ocaleli.Powiedział,że od tego czasu nie może zasnąc bo gdy tylko zamyka oczy widzi zmasakrowane ciała swoich bliskich.Jak myślicie ile takich historii można jeszcze usłyszeć na "wesołej"np.??? Jacy ci ludzie mają być po takich traumatycznych przeżyciach???Co czują wiedząc,że tu też żyć nie mogą bo nikt ich tu nie chce???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Szczerze mówiąc to bardzo wielu ludzi nawet ja sam ,Czerwony Bór to bardzo ładne osiedle mieszkalne i nie mąć ludziom w głowach że dostają 70 zeta ,bo dostają duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo więcej ,wiecej niż Polacy ,a powiedz mi w którym kraju uchodzca dostaje więcej niz obywatel danego kraju,tylko u nas......................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Ciekawy cytat z Wykop.pl
Dawno, dawno temu w odległej galaktyce pewien chłop miał gospodarstwo. Do gospodarstwa przybłąkał się kot. Kot był biedny i chudy. Chłop widząc te sponiewierane życiem zwierzę, nakarmił go. A że miał dobre serce karmił kotka regularnie. Kotek chodził sobie po podwórku ciesząc się życiem. Pewnego dnia na podwórku pojawił się drugi kot. Chłop jego także nakarmił. I tak żyły sobie te zwierzaki, dopóki nie okazało się że to są kotki. Więc jak nietrudno się domyślić niedługo pojawiły się małe kociaki. Chłop widząc małe pocieszne kuleczki karmił maluchy mlekiem, starszym dawał lepsze kawałki aby mogły w spokoju wychować młode. Wtedy kotów było już 10. Ale małe koty niedługo znów dorosły. A jak mały kot staje się dużym kotem to zaczyna robić małe koty. I tak rosła sobie ich populacja, aż doszła do około 100. Chłop cały czas dawał im jeść, licząc że w zamian pozbędzie się problemu myszy w zimie. Koty bardzo lubiły chłopa. Nastała zima. Chłop poszedł sprawdzić jak przechowuje się jego zboże. Przeraził się. Cały plon diabli wzięli, a myszy harcowały że aż miło. Załamany wrócił do domu. Przed drzwiami stała wesoła gromadka kotów czekających na jedzenie. Chłop nakarmił je, jednak problem kotów stawał się coraz poważniejszy. Nie miał pieniędzy na karmę dla kotów, zwierząt przybywało bardzo szybko, a były pasożytami gdyż nie łapały myszy. Co zrobić? - pomyślał chłop. Jak pozbyć się tych kotów? Zabić ich nie chciał, bo nie miał serca. Aż w końcu przebrała się miarka. Chłop przestał karmić koty. Po trzech dniach wszystkie miały go w dupie, na podwórku nie było już ani jednego.

//Morał sami sobie dopowiedzcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Dla mnie to niech oni są ,tylko jednego nie mogę pojąć dlaczego oni dostają więcej niż my ??????Ja sam się czuję dyskryminowany przez moje państwo.........Może tak by porówno dzielć wszystkich nie uważacie że wtedy będzie troszkę lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Dzień dobry,

Wstyd mi, zapewne jak większości Polakom, za Łomżan, którzy z nienawiścią i agresją reagują na Czeczenów.

Zapomnieliście już Szanowni Państwo o czasach, gdy nasz kraj był okupowany, a Polacy zmuszeni byli do życia na obczyźnie? Zapomnieliście prześladowania hitlerowców, komunistów, a nawet te wcześniejsze, dokonywane przez Rosjan za czasów carskich?

Nas przyjęto we Francji, Niemczech, czy na Wyspach. Nasi przodkowie mogli żyć godnie i bezpiecznie - pracować, uczyć się, wychowywać dzieci. Zachowaliśmy swoją kulturę, żyjąc w zgodzie z innymi.

Niedouczonej młodzieży proponuję sięgnięcie do literatury. Ba! Proponuję rozwinąć w sobie choć trochę elementarnej wiedzy o świecie, kulturach, odmiennościach. Ich rodzicom sugeruję wspomaganie swoich podopiecznych w tej materii.

Kim dziś jest Polak atakujący fizycznie lub słownie ludzi, których do zmiany miejsca zamieszkania zmusiła wojna? Kim jest mężczyzna, który podnosi rękę na kobietę?

Czy Polacy pamiętają jeszcze o wartościach, takich jak: godność, honor, duma, gościnność, życzliwość?

Niech każdy zgodnie z własnym sumieniem sam odpowie sobie na te pytania. Polecam też stosowną refleksję Panu Kołakowskiemu. I życzę Mu odpowiedniego do własnej moralności wyniku w wyborach.

Czeczenom natomiast przesyłam słowa wsparcia - proszę w imieniu naprawdę wielu Polaków, pamiętajcie, że w naszym, zróżnicowanym przecież pod względem wykształcenia i poziomu intelektualnego, kraju większość ludzi życzy Wam jak najlepiej!

Z poważaniem,
Polak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Polak26 zapewne to ty nie mieszkasz w łomży czy w ogóle gdzieś blisko ich i nie masz z nimi styczności więc nie masz pojęcia o czym piszesz.Dwa
domyślam się że kiedyś Polacy na obczyżnie jak byli to zachowywali się grzecznie i byli wdzięczni za to że ktoś ich przyjął. Myślisz, że teraz Polaków nie przeganiają np z wysp? Trzy piszesz o tych wartościach godność, życzliwość, gościnność, jak jesteś taki życzliwy i gościnny przyjmij rodzinę czeczeńską do swojego domu, jak ci dadzą w mordę którego razu to dalej staraj się być dla nich życzliwy, cztery chlopie świat nie jest ani piękny ani sprawiedliwy no chyba że żyjesz w jakimś wyimaginowanym świecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Nie mam nic przeciwko obcokrajowcom ,ale to już chyba lekie przegiecie po prostu martwię się co będzie dalej...

http://www.youtube.com/watch?v=PhEz0V2hpf0&feature=PlayList&p=B49D126A72B1DD61&index=18 - ten film daje do myślenia.....

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090719/REG20/859684091 - najbardziej ciekawy artykuł

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090924/REG20/963246052

Trzeba myśleć trzeźwo i wyciągać wnioski nim będzie za późno, nie mam nic przeciwko póki to my jeszcze mamy coś do powiedzenia w naszym kraju bo jak tylko oni to paranoja.....



_,.-*'^'*-.,_,.-*'| HOTVIG |'*-.,_,.-*'^'*-.,_
admin. of DTP TEAM

http://dtpstudio.xt.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Polak26....wielki szacunek dla wszystkich,którzy umieją być człowiekiem dla innych i mają podobne poglądy jak Ty!!!
Wszystkim,którym potrzebne są zasiłki proponuję wizytę u naszych pseudo-polityków,którzy zgotowali nam ten raj w Polsce.To nie wina Czeczenów,że pracujemy za głodowe wypłaty(czytaj:jałmużnę).To co mamy w naszym kraju zawdzięczamy właśnie politykom,którzy karmią ludzi"kiełbasą wyborczą"i odwracają uwagę wielu z nas od naszych prawdziwych problemów.Dla np:Pana Kołakowskiego lepiej jest gdy Łomżanie zajmą się Czeczenami niż tym,czego on dokonał dla nas jako nasz przedstawiciel.Niestety jak widać to działa...wypędzić Czeczenów!!!...white power!!!...Polska dla Polaków!!!...ALE JAKA POLSKA???Co się zmieni dla nas gdy tych"przeklętych"Czeczenów już nie będzie??? Ludzie zastanówcie się o co w tym wszystkim naprawdę chodzi,nie powielajcie głupoty i nie dajcie się ciągle wodzić za nos cwaniaczkom z górnej półki płacowej.Drzecie koty o zasiłki dla uchodźców a wiecie ile taki Pan X(polityk) bierze miesięcznie za nieróbstwo???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

IwaSara tak masz racje oni zgarniaja kupe kasy, ale przynjamniej nie zaczepi Ciebie pOSEŁ na ulicy, co Czeczeńska wiara czesto zaczyna robic. baa mało tego oni tu czują się pewniej niz my. bo tak jak jeden z poprzedników juz napisał ja takze czuje sie dyskryminowana. ale cóz mozemy tak sobie tu gadac i gadac. raczej to nic nie da.wymienimy sie tylko pogladami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

kto tu wspominał o 70 zł dla czeczenów???

cycta z gazety współczesnej z 19 lipca - link dodał HOTVIG -

"W chwili, kiedy uzyskają status uchodźcy, otrzymują świadczenia w wysokości 900 zł dla osoby samotnej, 1400 zł dla rodziny dwuosobowej i 1800 zł dla trzyosobowej – wyjaśnia Jadwiga Jadacka z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. – Rodziny czteroosobowe dostają po 500 zł na każdego członka"

hahaha boki rwać moja mamusia miała nas troje i z rodzinnego dostawała po około 50 zł za jednego. Jednego roku cos tam wprowadzili ina 3cie dziecko było chyba z 80 zł nie no szokk .... 3 dzieci rodzinne wsparcie to około 200 zł miesięcznie maxymalnie i jak tu dzieci wychowac, ubrac nakarmic a gdzi eopłaty za szkołe smiech na sali!!!!
a oni dostają taaaaaaaaka kase i jeszcze idzie kradnie albo zebra. napada...szacunek dla naiwnej władzy naszej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

ania 87...właśnie o to chodzi,abyśmy wymieniali się poglądami i wyciągali z tego konstruktywne wnioski a nie tylko się pienili jeden na drugiego.Co do zasiłków dla Czeczenów,to owszem po 500 zl dostają ci,co mieszkają po za ośrodkiem,czyli muszą ponosić koszty utrzymania tj:mieszkanie,wyżywienie i odzież.Ci co mieszkają w ośrodkach takich jak"Wesoła"dostają tam pożywienie i mieszkanie,więc otrzymują 70 zl.tzw.kieszonkowego.Wystarczy zadzwonić na Wesołą i zaczerpnąć informacji u źródła...Nie można porównywać zasiłków rodzinnych,do zasiłków dla uchodźców ponieważ oni mają tylko te zasiłki a my dodatkowo pomoc do"poborów".Oni mają ograniczoną możliwość zarobkowania bez pozwolenia na pracę a na czarno ludzie boją się zatrudniać,..I znów wróciliśmy do naszych ukochanych ustawodawców,którzy nie radzą sobie z niczym oprócz przeznaczania naszych podatków na wysokie premie dla siebie:(( Masz racje Aniu..""szacunek""wielki dla naszej władzy,która wie jak wyprać nasze mózgi i wyczyścić kieszenie...
W innych krajach Unii dla uchodźców organizowane są kursy językowe oraz organizowana pomoc w zatrudnieniu...a w Polsce mamy się tak świetnie,że taki przeciętny azylant musi pisać dziesiątki próśb o pozwolenie na prace,którą zresztą sam sobie musiał znaleźć i niejednokrotnie ta praca mu przepada,bo Urząd do Spraw Cudzoziemców w W-wie ma tyle roboty,że na odpowiedź czeka się do 7 m-cy.Wiem coś na ten temat,bo chciałam zatrudnić kilku Czeczenów i sama pisałam im podania o pozwolenia o pracę....Ludzie się denerwują i pytają dlaczego im się nie pomaga a daje Czeczenom...odpowiedź jest prosta-dla azylantów pieniądze płyną z Unii i Unia rozlicza naszych urzędników z tego ile komu dali i ilu azylantów przyjęli,więc im muszą płacić,Polakom nie muszą bo nikt tego nie kontroluje po za naszymi...Cóż,""o take Polske walczylim""

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

A kto powiedzial, ze dzieci nalezy utrzymywac z samego rodzinnego? Jak sie ma dzieci, to sie na nie pracuje, tak? Dwie pracujace osoby + 2 dzieci, starczy zarobic po 1000zl, zeby miec takie luksusy jak oni...

Wciaz widac, ze u podloza pretensji do Czeczenow lezy ta nieszczesna kasa... Moze warto dla sprostowania przypomniec, ze oni te pieniadze dostaja po uzyskaniu statusu uchodzcy (nie kazdy dostaje) i ze otrzymuja je maksymalnie przez rok, czyli taki okres przejsciowy na adaptacje, znalezienie mieszkania, pracy itd. Nie jest to najszczesliwsze rozwiazanie, ale takie wybrano... To nie jest ich wina, tylko naszego rzadu, ze akurat taka forme pomocy przyjal i zaakceptowal.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

Zawsze gdy nie wiadomo o co chodzi,to chodzi o kasę....ale od przepędzenia Czeczenów nam akurat jej nie przybędzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

no a jak jedna osoba pracuje i 1000 a CZeczeńcy za darmo mają kase nie dość że nie pracują to i jeszcze nie są w swoim kraju i zamiast sie ogarnąć to zeroo !!!
i sie panoszą judzi zaczepiają i myślą że są fajni małpiszony piepszone!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski: zabierzcie Czeczeńców z Łomży!

*ludzi ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org