piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kurs fotografii??

Słyszałemw radiu jak się nie mylę o jakimś kursie fotografii czy ktoś wie coś o tym?? i gdzie to w ogóle jest?? i ile kosztuje??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs fotografii??

Czy w radiu podali miejsce gdzie ma być ten kurs?

Ja mogę zaproponować kilka opcji:

I. Firma Cortland serdecznie zaprasza na drugą edycję warsztatów fotograficznych z mistrzem, czyli Tomaszem Tomaszewskim. Są one przewidziane dla hobbystów, artystów czy po prostu pasjonatów fotografii. Warsztaty odbędą się w Warszawie, w dniach 25-27 września 2009 roku.
Cena: 1500zł

II. Ekspert Leszek Szurkowski zdradzi tajemnice swojego warsztatu pracy.
la początkujących i zaawansowanych.
Wymagana umiejętność obsługi własnego aparatu fotograficznego (lustrzanka lub kompakt z funkcją makro min. 30cm

Kurs obejmuje:

* trochę historii
* podstawowa wiedza teoretyczna w pigułce
* jak to zrobić w praktyce
* dobór i przygotowanie sprzętu
* typowe tematy
* światło
* warunki pracy i organizacja planu zdjęciowego
* ćwiczenia pod okiem wykładowcy
* prezentacja i omówienie wykonanych zdjęć

25-26-27 września Białowieża
Cena 1800 PLN



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs fotografii??

Być może mówisz o Tym ;)

Białostocka Grupa Fotograficzna oraz Marek Waśkiel serdecznie zapraszają do udziału w Kursie Fotograficznym "Podróż z fotografią", który rozpocznie się 12 października 2009 r. zajęcia poniedziałki od godz. 19.00 do 21.00
zakończenie: ok . 14 grudnia 2009 r. w Białymstoku, w Klubie Zenit ul. Mieszka I 16.
koszt wynosi 700 zł. Zapisy na kurs trwają do 15 września 2009 r.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs fotografii??

http://grohoa.wordpress.com/2009/09/09/lustrzanka-poradnik-dla-mlodziezy/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs fotografii??

Dobry poradnik użytkownik wyżej dał :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs fotografii??

hahaha zabiles mnie hahahaha latozdurex hahahahah a co do kursow czy czegostam to w bialymstoku rusza szkola jakas poltoraroczna wiec moze warto... zaocznie...

"Kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs fotografii??

Ja mam doswiadczenie ale chce zdobyc wieksze juz znalazlem ta szkole pozdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs fotografii??

i co wybierasz sie?

"Kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs fotografii??

alfik,
wklep namiar tej szkoły

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs fotografii??

Moim zdaniem dla ludzi, którzy interesują się tematem taki kurs jest bardzo fajnym rozwiązaniem. Dzięki niemu można nabyć bardzo dużo wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej. Na tej stronie https://www.kursfoto.pl/go.live.php/PL-H1484/kursy-fotografii-warszawa-od-podstaw-podstawowy-kurs.html znajdziesz znajdziesz różne kursy fotograficzne. Warto sobie zajrzeć i zapoznać się z ofertami. Taki kurs można kupić nawet komuś w prezencie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs fotografii??

Lanalenka rozumek sobie kup

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs fotografii??

Jak interesujesz się fotografią i masz do tego jakiś talent, to warto może pomyśleć przyszłościowo o pracy w jakiejś ciekawej agencji. W tym celu przydałoby się podjąć studia na wydziale Grafiki na Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi. Ciekawe studia, bo nie tylko fotografia ale też multimedia... Zdobędziesz praktyczne umiejętności w zakresie projektowania graficznego, fotografii użytkowej, kreatywnego i strategicznego zarządzania projektami. Nauczysz się tworzyć grafiki reklamowe, systemy identyfikacji wizualnej, grafikę wydawniczą, typografię...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org