czwartek, 11 lipca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kurs tańca w MDK

Chciałabym się dowiedzieć czy w Miejskim Ośrodku Kultury na ul.Małachowskiego w Łomży jest teraz prowadzony kurs tańca towarzyskiego,dla osób w wieku 22 lub w podobnym przedziale wiekowym.Może ktoś tam chodził??Zapisują się tam same dziewczyny,chłopacy czy pary przeważnie??Można chodzić tam samemu czy koniecznie z partnerem/czy partnerką ??Jaka jest cena i w jakie dni i godziny są zajęcia???Ja chiałabym się tam zapisać tylko potrzebuję kilku rzetelnych wypowiedzi na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs tańca w MDK

Z tego co sie orientuje to na Polowej na przeciwko serwisu nokii wlasnie zacząl sie kurs tanca towarzyskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs tańca w MDK

Witam. Myli Pani Domy Kultury.
Miejski Dom Kultury jest na Wojska Polskiego 3 w ktorym miesci sia Studio Tanca B.K.Step

a na Małachowskiego jest Regionalny Ośrodek Kultury gdzie mieści się Klub tanca towarzyskiego AKAT

W obu miejscach zaczely sie zapisy na nowe zajecia
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs tańca w MDK

up

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs tańca w MDK

Podbijam temat.

Czy ktoś wie o kursie tańca dla dorosłych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs tańca w MDK

w zasadzie to tylko te trzy miejsca wymienione powyżej.Innych możliwości w Łomży raczej nie ma.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs tańca w MDK

chodzi mi oto czy rusza coś, czy tylko wiecie, że bywa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs tańca w MDK

wznawiam temat :) są prowadzone zapisy w listopadzie dla początkujących? mój brat chciałby się zapisać (27 lat)

jestem ... sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs tańca w MDK

Jakie sa ceny kursow?

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org