czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
opalanie natryskowe

Witam czy któraś z was robiła w Łomży opalanie natryskowe sobie jeśli tak to proszę o opinie, myślę sobie zrobić na własne wesele i nie wiem jak to się będzie utrzymywać i czy nie ma zacieków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

sama tego nie wykonywalam ale slyszalam o dziewczynie (Pannie Młodej!) ktora robila to ostatnio w łomży a teraz ma plamy na calym ciele
przed tym "zabiegiem" nalezy zrobic porzadny peeling calego ciała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

KaskaMarcin - tak to prawda przed opalaniem dobrze sobie wcześniej (jeden dzień wystarczy) zrobic peeling całego ciała.
Byłam raz na natryskowym opalaniu i koszt to 120 zł, oczywiście po szybkim powrocie do domu musiałam chodzic przez okolo 4 godziny, w samej bieliźnie, by się wszystko wchlonelo i nie było plam, zacieków, a no i z każdą kąpielą, prysznicem <max 4 razy - w moim przypadku> zmywa Ci się to, no i trzyma sie około tygodnia, ale przy schodzeniu są plamy brzydkie :/
A i nie wiem jak to przyjmie Twoja skóra, ja sobie robiłam na dzień przed weselem (ale nie swoim ślubem :P)
Wiadomo, że jak jesteś w ciąży to to najlepsze rozwiązanie, a jak nie, no lepiej może na stojące solarium (2 razy w tygodniu po 7-8 min. - ale to już zależy też od karnacji i ile masz czasu do ślubu).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

w łomży nie wiem ale za to polecam solarium natryskowe w zambrowie od trzech lat moja siostra opala sie na nim przed kazda imprezą typu wesele, sylwester

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

A gdzie w Łomży znajduje się takie solarium??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

zrob sobie najpierw jakis miesiac przed slubem zeby zobaczyc czy zadnej alergii nie dostaniesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

na Polowej, ale ja tez slyszalam juz od 3 moich klientek,ze robia sie plamy, jednej dzisiaj po godzinie zrobily sie juz dwie, zdecydowanie doradzam solarium, a jak w ciazy to trudno chyba dziecko wazniejsze jak ciemna skora, z reszta istnieja pudry opalizujaco-brazujace ktore daja bardzo naturalny i fajny efekt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

mandrzejczuk kolezance zrobily sie plamy bo moze ma alergie, plamy powstaja po kapieli po prostu zmywa sie ta opalenizna, jesli zrobiona jest dobrze, fachowo to plam nie bedzie a jesli byle jak i byle czym to i plamy beda. Kasiu ja na Twoim miejscu poszlabym na to opalanie zeby dobrze wygladac w dzien slubu, na dworze robi sie coraz zimniej wiec jesli bedziesz miala plamy zakryjesz je ubraniem, mezowi i tak sie podobala bedziesz. jak juz opalenizna bedzie sie zmywala mozna czesciej sobie peeling zrobic i to nie zmywa sie prze miesiac czy dluzej, to ok tygodnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

Połotra tygodnia, no może dwa tygodnie i nie ma już śladu po tym opalaniu natryskowym (w moim przypadku). Plamy - fakt robią się, ale od wody, kąpieli. I wiadomo, że po pierwszym myciu nie zejdzie Ci to, chyba że zrobisz peeling.
A to jest na Polowej - tylko szkoda, że trochę kosztuje i na tak krótko...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

dzięki wam za opinie,zastanawiam się tak właśnie ale myślę ze sukienka będzie farbować po tym opalaniu,wiadomo cala noc się tańczy itd a solarium niestety odpada w tym przypadku bo tak to bym poszła i problem z głowy.pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

KASKAMARCIN jak pójdziesz w piątek to Ci sukienka nie zafarbuje, chociaż może, ale nie wiem - nie sądze musisz się szczegółów dowiedziec :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

jesli sukienka zafarbuje to nikt nie zobaczy bo ubrudzi sie tylko to co bedzie dotykalo cialo, ja nawet jak opale sie na slonku i ubire bialy stanik i bluzke i troche sie spoce to na ubraniach tez sa slady mojej opalenizny:) to normalne!! suknia tak czy siak sie ubrudzi zobaczysz, zawsze tez mozesz upudrowac sobie odkryte czesci ciala albo kupic samoopalacz ale po nim tez ubrania brudne i czesto przy zmywaniu robia sie plamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

Odradzam zdecydowanie korzystanie z takich bieda firemek które stać tylko na reklamę trolla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

Kompletnie tego nie rozumiem. Przecież opalona skóra się szybciej starzeje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

Są produkty takie jak Pianki Tanexpert - z naturalnego DHA które mają działanie brązujące a nie są niezdrowe dla skory i dają fajny efekt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

Nigdy nie próbowałam, zastanawiam się jak długo utrzymuje się taki efekt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

No nie utrzymuje sie zbyt długo i szybko się wypłukuje. Przy opalaniu natryskowym dobrze jest mieć zapas ręczników papierowych, takich jak te https://silcopolska.pl/produkty/papiery/reczniki/reczniki-kuchenne

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org