piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zwrot podatku z anglii

witam
czy jest w lomzy firma badz osoba, ktora profesionalnie zajmuje sie "sciaganiem" podatku z anglii ?? albo ktos wie cos wiecej na ten temat i chce sie ta wiedza podzielic ?? czekam na kontakt: 6750579

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwrot podatku z anglii

w lomzy nie ma sama szukalam ja np sama do angli wysylalam papiery i sie rozliczalam bezposrednio z anglia dostalam czek i teraz czekam na pieniadze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwrot podatku z anglii

wlasnie ja bym wolal zalatwic to z kims kto sie na tym zna. w moim przypadku sprawa jest dosc specyfincza i inna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwrot podatku z anglii

Ja załatwiałam przez firmę polska będącą w WB, kobieta napisała mi co trzeba jej przesłać, potem przesłała mi do wydrukowania papiery, które trzeba było tylko podpisać. No i potem czekałam na czek.A realizacja takiego czeku w Polsce miesiąc. Firma zajmująca się tymi rozliczeniami pobiera opłatę chyba koło 100 funtów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwrot podatku z anglii

mozesz podac jakis kontakt do tej firmy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwrot podatku z anglii

Jest Firma Tax cos tam,
reklamuja sie na interia.pl dosc czesto wpisz w google. Odzyskanie podatku z anglii



Ja przez ta firme odzyskalem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwrot podatku z anglii

wiem do czego sluza google i szukalem juz ... wiekszosc tych firm okazala sie niekompetentna. szukam czegos sprawdzonego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwrot podatku z anglii

Ja rozliczałem sie z POLTAX z wawy jest ok kasa została oddana a za usługę jest 10% a nie 14 jak u innych. Tak wiec z czystym sumieniem polecam bo znam innych i tez było ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwrot podatku z anglii

jeśli ktoś pracuje a anglii to w pl sobie nie poradził
dla mnie większość to darmozjady

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwrot podatku z anglii

Polecam firme Euro Tax. Wypełniasz formularz na stronie nastepnie dzwoni do ciebie osoba z firmy. Jesli masz jakies pytania to wszystko ci wyjasni. Musisz posiadac jedynie 2 ostatnie peyslipy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwrot podatku z anglii

Również polecam Euro Tax. Sprawa wygląda jak Monis napisała wyżej. Potem tylko otrzymujesz papiery i gdzie co masz wypełnić i odsyłasz. Oni potem już załatwiają i dostajesz rozliczenie z Anglii, a potem od nich. Pobierają chyba 5 czy 10 % ale nie mniej niż chyba 35 funtów.

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwrot podatku z anglii

wlasnie i tutaj mam problem, znalazlem tylko ostatni payslip... dwoch kolejnych nie posiadam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwrot podatku z anglii

Też nie powinno byc problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwrot podatku z anglii

jezeli masz tylko jeden pejslip to oni sobie poradza oni napisza do angli i im wysla pit sama dzwonilam i dopytywalam najlepiej jak bys sie sam/ sama rozliczal tak jak ja to zrobilam kosztowalo mnie to 20 zl w banku prowizja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwrot podatku z anglii

juz wszystko wiem. skontaktowalem sie z firma poltax. dzieki za wszystkie odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwrot podatku z anglii

nie wyjechali ci co nie znają angielskiego lub mają 2 lewe ręce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwrot podatku z anglii

Hej, ja zawsze wszystkie sprawy podatkowe załatwiam przez serwis http://zwrotpodatku.eu/ . Nie mam też żadnego problemu z otrzymaniem informacji kiedy zwrot podatku z anglii :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwrot podatku z anglii

Myśleliście może nad tym, jak założyć firmę w UK, skoro już tam pracowaliście? Nic trudnego, bo w firmie http://cracovia.org.uk/firma-w-anglii/ możemy uzyskać pomoc. Nie tylko przy założeniu firmy, ale również w jej prowadzeniu, a w Anglii opłaca się mieć firmę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org