środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
22% OSZUSTWO Media-Expert

Zastosowany przez firmę mechaniznm jest prosty.
Podaję na przykładzie laptopa:
- cena przed promocją wynosiła 3500 zł.
- w czasie tzw. promocji "taniej- bez VAT": cenę podniesiono na 4600 zł.
- odliczamy 22% VAT i do zapłaty prawie 3600 zł.

Zysk oczywisty: prawie stówka, ale...... dla Media-Expert.
Skończyłem robienie zakupów w tym sklepie. Niech się udławią swoim towarem.
Pozdrawiam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 22% OSZUSTWO Media-Expert

Człowieku, a co Ty myślisz, że w MediaMarkcie, Saturnie, Euro itp. jest inaczej ? Przecież wszyscy ludzie, którzy żyją dłużej niż od wczoraj wiedzą, że to 22%, którego rzekomo później nie ma, to ściema...

Więc Twoja krucjata przeciwko Media-Expert jest bez sensu. Idź na całość i skończ robienie zakupów wszędzie, bo zasady są te same w każdym jednym sklepie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 22% OSZUSTWO Media-Expert

a bo co tam pracujesz i bronisz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 22% OSZUSTWO Media-Expert

Nie wiem, jak Ci odpowiedzieć, aby dostosować się do Twojego indywidualnego toku myślenia... ale spróbuję:

nie ku*wa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 22% OSZUSTWO Media-Expert

Wystarczy czasami tylko trochę pomyśleć - myślenie nie boli.
Po to sklep ma pracowników od marketingu,psychologów i innej maści specjalistów,by taki zwykły szary człowiek mógł się "nabrać" na taki chwyt marketingowy.
Kiedyś w TV oglądałem fajny program(chyba na TVP1) właśnie z takim psychologiem od spraw marketingu.Tłumaczył on chwyty które stosuje sklep by zarobić i wkręcić klienta na tyle by miał wrażenie że to właśnie on wyszedł na +.
Moja taka rada-> idziecie do sklepu to MYŚLCIE -> po coś macie te głowy :)

Bo gdybym miał narodzić się znów to tylko w Łomży i tylko Tu !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 22% OSZUSTWO Media-Expert

Niech każdy robi jak chce.
Ja oszustów, hohsztaplerów itp. cwaniaczków eliminuję na zawsze.
Jeśli ktoś mnie usiłuje oszukać, tzn. ma mnie gdzieś, więc ja go też wysyłam w kosmos- "one way ticket"..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 22% OSZUSTWO Media-Expert

Ale ludzie są głupi i łykają takie historie.
Raty 0%, mniej o VAT, i jeszcze czego tam nie wymyślą. Firma i tak na tym zarabia kilkanaście procent więc gdzieś musi. Jak to się nazywa mniej ważne a ludzie i tak te tanie chwyty łykają. Naiwni. Ktoś kogo celem jest zarabiać jak najwięcej ma dać pod wodą albo za darmo?
hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 22% OSZUSTWO Media-Expert

Jak i sprzedaż na raty 0%....... MarCo, jest to tylko chwyt reklamowy. My jako klienci, sami powinniśmy decydować co kupujemy i za ile.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 22% OSZUSTWO Media-Expert

MarCo dopiero to zauważyłeś, bo ludzie o takich numerach pisali wiele miesięcy temu. Ktoś był zainteresowany kupnem w łomżyńskim Media Expert aparatu Canon 450d. Cena przed promocją "bez vat" wynosiła ok. 1900zł, a jak poszedł na stoisko foto już w czasie promocji wstawiono przekreśloną karteczkę 2600zł i promocyjna cena była ok. 2000zł
MarCo ludzie to dawno zauważyli, na takie numery łapią jeleni nie znających ceny przed i po promocji. Ludziska kupują zadowoleni, że taniej, a w sklepach śmieją się, że głąbów u nas dostatek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 22% OSZUSTWO Media-Expert

POPIERAM Dalaran ;) TAKA PRAWDA ... W KAŻDYM SKLEPIE TAK JEST ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 22% OSZUSTWO Media-Expert

Heh rok temu wpadłem wybierać laptopa dla brata.Jaka było moje zdziwienie gdy zobaczyłem Toshibe za 3300zł ,którą ja tydzień wcześniej kupiłem za 2600zł.No ,ale rozumiem chyba było jeszcze przed obniżką.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 22% OSZUSTWO Media-Expert

Wiadomo, że nie wymyślono tego w Media Expert, a w dużych sieciach typu 'nie dla idiotów', oni tylko ich nieudolnie naśladują. Inni sklepikarze przecież też nie uczciwsi, pewnie robią podobne, jak nie lepsze przekręty.
A odświeżanie przeterminowanych wędlin, oszustwa na wadze, wycieranie daty ważności jak minęła, tego jest bardzo dużo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 22% OSZUSTWO Media-Expert

i to nie jest oszustwo ! tylko chwyt marketingowy . Ludzie następnym razem się zastanówcie zanim założycie temat w którymś kogoś oczerniacie... jak np. ten o komisie na zjeździe , też pisał że oszust i złodziej a sam święty nie był!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 22% OSZUSTWO Media-Expert

brawa dla świadomych konsumentów mieszkających w Łomży :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 22% OSZUSTWO Media-Expert

nawet w AVONie sa takie numery, prawo marketingu i biznesu, glupi tylko ten,ktory w to wierzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 22% OSZUSTWO Media-Expert

bo ten sklep jest wyjatkowo drogi i tylko naiwni robią tam poważne zakupy.

Robotnica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 22% OSZUSTWO Media-Expert

najtaniej jest kupować przez neta, ja juz od kilku lat nic nie kupiłem w sklepach media coś tam coś tam, nie daje żydom się bogacić :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 22% OSZUSTWO Media-Expert

co do rat to owszem istnialy jakis czas temu prawdziwe 0%, wynikalo to stond ze wiele sklepow koszty kredytu braly na siebie co w efekcie dawalo faktycznie po splaceniu faktyczna sume calosciowo

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 22% OSZUSTWO Media-Expert

media expert jak media ale wiem ze np. w media markt jak robią promocję że bez vatu to mozna kupić taniej niż na allegro- sprawdzone! co do rat 30*0% to uważam że jeżeli ktoś nie może wyłożyć odrazu wiekszej kasy to lepiej wziać nawet coś drozszego niż na necie ale spłacać sobie bez problemu. Mówię o ratach bez ubezpieczenia - media expert dolicza sobie je i wogóle nie opłaca się u nich kupować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 22% OSZUSTWO Media-Expert

Mogłeś sobie wziąć kupon z www.kupon.pl to miałbyś dużo taniej :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 22% OSZUSTWO Media-Expert

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org