niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
łomża -olsztyn-łomża

od pazdziernika chcialbym uruchomic linie lomza-olsztyn-lomza autobus 16 lub 23 osobowy w zaleznosci od ilosci chetnych kursowalby w piatki i w niedziele ciekawy jestem czy byloby zainteresowanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża -olsztyn-łomża

jak dobre godziny w neidziele dobierzesz po wykladach i bedziesz jechal przez ostroleke to moze oplacalny biznes bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża -olsztyn-łomża

ja napewno bede studiowac w olsztynie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża -olsztyn-łomża

tak przez ostroleke bo przez lyse kiepska droga i zapytanie ile kosztuje bilet studencki do olsztyna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża -olsztyn-łomża

spinacz wydaje mi się, że pomysł trafiony, zwłaszcza dla osób studiujących w Olsztynie ale nie tylko. Ostrołęka i Olsztyn to również tranzytowe miasta dla studentów w Gdańsku. Łomża praktycznie nie ma bezpośredniego połączenia z Gdańskiem. Dla przykładu w niedziele rano tylko jeden autobus (w dodatku z Białegostoku). Z tego połączenia korzystają zarówno studenci z Olsztyna jaki i Gdańska. Podobna sytuacja ma się w piątki wieczorem. Wielu studentów wracających na weekend do Łomży korzysta z ostatniego połączenia Gdańsk-Ostrołęka. Autobus w Ostrołęce jest na tyle późno, że już nie ma dalszego połączenia z Łomżą. W okresie studiów co piątek wieczorem na dworcu w Ostrołęce jest co najmniej kilka samochodów z rejestracja BL oczekujących na powracających z Gdańska ostatnim połączeniem.
To tylko moje spostrzeżenia, zasięgnij opinii u studentów z Olsztyna i Gdańska, wydaje mi się, że Twój pomysł z pewnością ułatwiłby im podróżowanie na studia i powroty do domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża -olsztyn-łomża

Zapytam się o jedno, masz już pozwolenie na wykonywanie połączenia autobusowego? Jeśli nie to życzę powodzenia. :) Sam czas na uzyskanie pozwolenia od złożenia wniosku to jakieś ~2tyg, często nawet i jeden miesiąc, tak więc aby wystartować w październiku musiałbyś na dniach złożyć wniosek.
Z tego co widzę to Twoje połączenie byłoby bezpośrednią konkurencją połączenia Łomża - Olsztyn 15:30 kursującego w niedziele i wracającego w niedzielę z Olsztyna o 19:20(chyba).
Kwestią jest również to czym będziesz wykonywać te połączenie, ale wydaje mi się że za 15 zł za bilet studencki znajdziesz chętnych.
Weź pod uwagę również to że za każdy wjazd czy to na dworzec czy przystanek autobusowy musisz płacić osiowe.
Ale podkreślam, nie trać czasu póki nie masz pozwolenia, woj. podlaskie to nie woj. lubelskie gdzie busiarstwo jest na porządku dziennym.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w biznesie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża -olsztyn-łomża

Ale wydaje mi się, że nie masz pozwolenia bo pytasz się o ceny biletów. Przy składaniu wniosku musisz załączyć cennik, a tworząc go na pewno byś dokonał analizy ceny biletów u innych przewoźników.

Ale mimo wszystko życzę powodzenia w biznesie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża -olsztyn-łomża

kolego wszystkie pozwolenia juz posiadam na transport krajowy i zagraniczny a linia ta co chce otworzyc nie bedzie regularna tylko dwa dni w tygodniu . a jezeli chodzi o polaczenie do gdanska jezeli sie tylko znajdzie grupa 9,16 badz 23 osoby to nie ma problemu dostosujemy sie do potrzeb

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża -olsztyn-łomża

nie mam pozwoleń na transport krajowy i cennika biletów , ale z chęcią zabiorę 4 osoby na pokład mojego autka przemieszczających się trasą Łomża-Olsztyn-Łomża :) ... spinacz wybacz jeśli uznasz mnie teraz za konkurencję :)

Bo gdybym miał narodzić się znów to tylko w Łomży i tylko Tu !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża -olsztyn-łomża

@spinacz

Ale mi chodzi dokładnie o POZWOLENIE NA WYKONYWANIE DOKŁADNIE TEGO POŁĄCZENIA. Nie możesz sobie ot tak jeździć raz do Olsztyna, raz do Gdańska. Pozwolenie na wykonywanie połączenia wiąże się z trasa przejazdu, określeniem gdzie się zatrzymujesz, roczną ilością wykonywanych km, ilością wozów do obsługi trasy itp. To że TY jako kierowca posiadasz uprawnienia do przewozu nie ma z tym nic wspólnego.
I nie zgodzę się z Tobą, że te połączenie nie będzie regularne, będzie regularne tylko z częstotliwością dwa razy w ciągu tygodnia (oczywiście jeśli uda Ci się je otworzyć).

Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża -olsztyn-łomża

konkurencja ok byle zdrowa powodzenia i dla ciebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża -olsztyn-łomża

21-22 wrzesnia moge zabrac 3 osoby do Olsztyna

Bo gdybym miał narodzić się znów to tylko w Łomży i tylko Tu !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża -olsztyn-łomża

Dzis około 17 jade do olsztyna. mam miejsce ;] mail adameklomza@o2.pl,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża -olsztyn-łomża

W niedziele o godzinie 15;30 jade do olsztyna moge zabrac 8 osob i duzo bagazy jezeli jest ktos zainteresowany piszcie na mariusz13325@interia.pl wysiadka na kortowie niedziela 04.10.2009 koszt 20 zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org