piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lakierowanie samochodu

Ile w Łomży lub okolicy kosztuje lakierowanie całego samochodu? Byłbym wdzięczny za odpowiedzi i ewentualnie gdzie najlepiej jest to zrobić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lakierowanie samochodu

zależy jakie auto, chodzi o wielkość, jaki lakier, kolor.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lakierowanie samochodu

Samochód osobowy honda accord rdzy prawie nie widac tylko na progu i masce. Większośc to delikatne wgniecenia i przerysowania. Lakier jasny brązowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lakierowanie samochodu

ja ostatni malowalam niebieski jasny metalik , nie caly ---------z czystym sumieniem moge polecic na ul. WASKIEJ 53. tRAFIC NIE MOGLAM ale naprawde jestem zadowolona - nawet znaku nie ma i absolutnie nie odroznia sie od calosci koloru

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lakierowanie samochodu

halina a ile zapłaciłaś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lakierowanie samochodu

zaplacilam chyba droga ? 800 zl !

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lakierowanie samochodu

dzięki halina może jeszcze jakieś inne propozycje? Najbardziej interesuje mnie koszt lakierowania całego samochodu. Mam do malowania co prawda 6 elementów i gośc zaśpiewał mi 2 tysiaki, więc sobie pomyślałem że może cały bym pomalował?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lakierowanie samochodu

poplecam las vegas na towarowej była baza wzgs, a o cenie rozmawiaj z właścicielem, bo na forum to będą cuda niewidy, napewno w stodole na wsi zrobią ci to o 50% taniej, a za dobrego lakiernika musisz zapłacić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lakierowanie samochodu

dają tam jakoś gwarancję czasową i umowa co do terminu ceny itp jest na piśmie czy jak zwykle na gębę?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lakierowanie samochodu

jakąś ;) gdzie jest k**wa "EDYTUJ"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lakierowanie samochodu

Od razu chcecie szpachlować i malować? Przecież można z techniki pdr skorzystać. Jak nie wiecie o co chodzi to przeczytajcie https://podpowiadamy.pl/malowanie-i-szpachlowanie-auta-moze-nie-trzeba/ . To zdecydowanie tańsze rozwiązanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lakierowanie samochodu

Teraz ceny poszły trochę w górę. Wiele zależy jakie auto mamy i oczywiście od koloru. Tutaj https://citymag.pl/ile-kosztuje-pomalowanie-auta/ jest ciekawy artykuł na ten temat. Myślę, że dla wielu będzie pomocny. Dzięki takim informacją można podjąć właściwą decyzję. Czasem bowiem koszt takiej usługi może przekroczyć wartość samochodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org