poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ŁOMŻA - miasto rasistów??

zastanawia mnie skad u lomyniakow tyle nienawisci do drugiego czlowieka...mam nadzieje ze wyjasnicie mi to sensownzmi argumentami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

Chociażby stąd że rodowity Polak ma w Naszym Kraju gorzej od nie jednego uchodźca, obcego, obcokrajowca (nazywajcie jak chcecie). To chyba podstawowy, w większości poparty faktami i najbardziej przekonujący część ludzi do niechęci czy nawet nienawiści do innych narodowości żerujących na koszt naszego pięknego Kraju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

reneesme i masz sensna odpowiedz, zamykam temat

Zaara pusta samotna idiotka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

a może powinno być Łomża - miasto normalnych ludzi ?? gdzie to jest powiedziane że wszyscy powinni być tolerancyjni? że niby taka jest moda? mam gdzieś taką modę, która jest lansowana przez media i której tak łatwo ulegają młodzi Polacy,autorce tematu chodzi o czeczenów? 100 razy bym wolał żeby za te pieniądze co na nich wydaje nasze państwo były dożywiane biedne dzieci w szkołach, byłby z tego jakiś pożytek a tak patrzymy się na zgraje czeczenów chodzących z nożami i kupujących coraz to lepsze samochody, i zarzucicie mi że jestem nietolerancyjny? TAK JESTEM, mam swoje poglądy których nie zmienie i jakieś zarzuty tych niby ''normalnych'' nie sprawią że przestane myśleć inaczej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

na to nie ma argumentów. Z tym się czlowiek rodzi.

taka jest tylko MOJA OPINIA... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

Przywykliscie do romów to i z czeczenami będzie tak samo

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

a moze podaj jakies przyklady tegoż rasizmu bo tak nie wiadomo o czym piszesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

na wiezniow takze placisz.... czyli to ze zwyklej zazdosci.... mnie na ulicy czesciej zaczepija lomzynskie dresy niz czeczeni a do nich nikt nie zwa'raca sie z taka nienawiscia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

tak rozgryzłaś mnie reneesme, moja niechęć do czeczenów wynika z zazdrości :) zazdroszcze im tego,że uganiają się za nimi łomżyńskie gimnazjalistki,które dla mnie są zwykłymi szmatami bez honoru i godności, rozumiem dziewczyno,że są wakacje i masz prawo się nudzić ale zamiast zakładać takie durne tematy to lepiej byś przeczytała jakoś wartościową książkę, byłby z tego większy pożytek



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

wlasnie sie zwrocilas es, mowiac dresy wiec przesladujesz ludzi ze wzgledu na to co nosza tolerancyjna inaczej istoto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

ja nosze dres i nikogo nie czepiam się o, renesesenie Ty antydresie czuje że zostałem dotkliwie urażony (foch i ch,uj)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

Od Łomży to wy sie wiecie co... Nie podoba sie to zmien miasto, zmien otoczenie, a nie w kolko jeden z drugim biadolisz. jak nie przesladowania pedalow to rasizm - opanujcie troche emocje - to miasto, to nie Gestapo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

Chociażby stąd że rodowity Polak ma w Naszym Kraju gorzej od nie jednego uchodźca, obcego, obcokrajowca (nazywajcie jak chcecie). To chyba podstawowy, w większości poparty faktami i najbardziej przekonujący część ludzi do niechęci czy nawet nienawiści do innych narodowości żerujących na koszt naszego pięknego Kraju.

Zgadza sie, to najbardziej podstawowy i powszechny, wiec zarazem przekonujacy najwidoczniej argument...
Szkoda tylko, ze rownie nielogiczny, co powszechny...

Bo gdyby ktos ruszyl glowa i pomyslal nad tym choc minute, to najbardziej oczywistym wnioskiem bedzie, ze jesli juz kogos chcecie nienawidziec, to powinni to byc winni tej sytuacji.
A kto jest winny tego, ze uchodzcy dostaja wiecej kasy niz Polacy? Uchodzcy? Nie... Rzad, ktory takie prawo ustanowil. Dlaczego wiec nienawidzi sie uchodzcow, a nie rzadu?
Wy nie bierzecie pieniedzy, jak Wam daja?
Wychodzi wiec na to, ze faktycznie nienawisc wynika z zazdrosci najwyrazniej...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

Dran - chociaż jedna osoba myśli logicznie.
To wina Rządu naszego polskiego.

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

"Rasizmowi mówimy twarde i zdecydowane raczej nie..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

po pierwsze to nie ma tu miejsce jakiekolwiek poczucie zadrości. Stać nas na to aby mając w pamięci nasze doświadczenia historyczne udzielić pomocy innym słabszym. Natomiast w przypadku tych uchodżców czeczeńskich pomoc i nasza gościnnośc jest przez nich traktowana jako nasza słabość i oznaka naiwności i głupoty. W konsekwencji prowadzi to do sytuacji ,że uchodźcy ci w większości zwyczajni bandyci czując się coraz pewniej i posuwają sie do aktów przemocy i agrecji wobec tych którzy tej pomocy i schronienia starają się im udzielić. Jakie to akty przemocy i agresji proszę sobie poczytać . W tej sytuacji rodzi się w naszej lokalnej społeczności niepokój ,brak komfortu poczucia bezpieczeństwa wynikający właśnie z zachowania tak licznej grupy uchodżców czeczeńskich. To powoduje uzasadnione prostesty , które często przybierają formę skrajnych wypowiedzi a które to wypowiedzi przez ludzi mało odpowiedzialnych lub powiązanych interesami z tymi uchodzcami nazywane są jako rasistowskie.
Inaczej mówiąc agresywne zachowania wobec społeczności lokalnej wywołujące niepokój i brak poczucia bezpieczeństwa uzasadnia się rasistwskim zachowaniem co jest oczywistą bzdurą wywołana na potrzeby usprawiedliwienia bandyckich zachowań tych uchodźców.

Róża Lux

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

pomyslcie jak by bylo piekni ei bogato jak by rzad nie placil na czeczenow, kosciol, swoje rozjazdy zagraniczne itp.
ile mozna by bylo dzieci wyzywic ?
ktos powiedzial ze z rasizmem czlowiek sie rodzi, nie prawda, wynosi sie go z domu, od kolegow itp.
moim zdaniem, ludzie nie szanujacy samych siebie, nie wierzacy w swoje sily zawsze staraja sie znalesc winne u innych za swoje niepoowodzenia, tak wlasnie mamy my polacy, wszystkich oskarzamy za II Wojne Swiatowa, za komune, za wszystko, jestesmy poszkodowani na maksa, ale nic nie robimy, my narzekamy, my nie lubimy niemca ktory a 20 lat za wojne ktora byla 70 lat temu.

my nie jestesmy rasisci, my poprostu nie umiemy sie przyznac do swoich niepowodzen wiec szukamy u innych cech gorszych.
to nie jest tylko lomzynskie, to typowo polskie

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

Teraz przypomina mi się początek lat 90 gdzie w mieście było dużo skinheads i ludzie zsyłali ich na margines nie znając ich ideologii i jakimi są ludźmi.W dzisiejszych czasach ,więcej ludzi zgodziło by się z ich przekonaniami,byli by lekarstwem na problemy np. z czeczenami.Nie mówię tu o radykalności wobec uchodźców lecz napewno problem z nimi nie byłby na tak wielką skalę.Chodzą oni teraz jak u siebie,zastraszają mieszkańców,poprostu robią co chcą.Sprawa wyglądała by zupełnie inaczej co da się zaobserwować w innych miastach gdzie uchodźcy znają swoje miejsce w szeregu i poprostu żyją w "swoim świecie" i nie mogą sobie pozwolić na jakieś wybryki.
Jak czytam wpisy niektórych osób dotyczące tolerancji to śmiech mnie ogarnia,bo rzeczywiście nie mają pojęcia o znaczeniu tego słowa.Czy tolerancja polega na dyskryminacji własnych rodaków,dopuszczeniu do okradania kraju,łamaniu praw człowieka?Durnie,zaćpańcy,zarażeni modą na taki sposób bycia przez ludzi to kreujących oraz mających swoje czarne interesy,którzy żerują na ludzkiej biedzie.Niektórzy zapewne nie zdają sobie sprawy jak swą "tolerancją" niszczą Ojczyznę i jak wielkie szkody może to przynieść.Francja,Belgia,Włochy powinny być przykładem złej polityki wobec uchodźców dla każdego innego państwa.Błędy widoczne gołym okiem,które doprowadzają do nienormalnych rzeczy.
Bądźmy tolerancyjni,ale niech grupa obdarowana tą tolerancją zachowuje jakąś moralność społęczną i ją szanuje-co w przytoczonym wyżej wypadku nie ma miejsca.
Ludzie obudźcie się bo za kilka lat będzie już za późno...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

szmac nie zgadzam się z twoją oceną . Poczytaj sobie jeszcze raz to co powyżej napisałam i to tak ze zrozumieniem , bo to co napisałes ma się jak piernik do wiatraka

Róża Lux

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

Tego się nie da wyjaśnić;/ Ludzie z Łomży są fałszywi i tyle... Nie mówie, ze wszyscy ale wiekszość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

Wszędzie pełno rasistów i chamów....


ale tak dłużej myśląc to większość Łomżyniaków to kosmici jak się idzie ulicą to jakby ludzi nie widzieli nigdy
albo inna opcja myślą że są śledzeni i dlatego tak się oglądają hah xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

do szamac. Nie tylko my ile to razy można usłyszac od afroamerykanina " bo jestem czarny?" albo od zyda że go dyskryminują bo żyd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

zgadzam sie z szamac. ;) właśnie wszystko II wojna światowa ,żeby jej nie było to by było CUDNIE i by się żyło lepiej.Tylko wszystko przez niemców;//
Wielokrotnie także widziałam jak w średnim wieku osoby oglądały się za murzynem , lub czeczenem i padały różne teksty pod ich adresem " a kto to widział w Łomży murzyn"
No nie powiem żeby Czeczeńcy byli święci bo również zaczepiają na ulicy.
A co do tematu to tak w Łomży zdecydowanie mieszkają rasiści którzy nie potrafią zaakceptować odmieńców i nie tylko innej skóry,rasy
ale takze innych od siebie (strojem wyglądem)
Przykre ;//

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

a mozeee ci najbardziej polscy :)))) chociaz na chwile wyjada poza granice naszej ukochanej tolerancyjnej POLSKI???WROCA Z PODKULONYMI OGONAMI ALE MADRZEJSI !!!!!!!!!!!!!

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

ktos tam napisal łomża miasto rasistow ale jakos do tego musialo dojsc ja np niewidzialem zeby ktos cos do jakiegos czlowieka innej narodowosci cos mial w naszym miescie ale do czeczenow tak ich licba tylko rosnie i sa coraz bardzoej odwazni wobec łomżyniakow i zobaczycie za pare lat to juz z domu bedizecie sie bali wyjsc jak onie sie zaczna zadzic i nie bedzie pozniej tolerancji a ni nic dla nas i zobaczymy czy ci obroncy czeczenow ci tolerancyjnie ludzie wyjda do czeczenow pogadac z nimi ;]

-------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

Problem z Czeczenami w Łomży wynika z głupoty decydentów.
Skupili wszystkich w jednym miejscu, a powinni porozrzucać maksymalnie.

Podobnie jest z Arabami pod Paryżem. Mieszkają w specjalnie dla nich wybudowanych blokach i leją się miedzy sobą, a jak im się to znudzi, to podpalają samochody.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

Przyznaję ci rację szamac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

ja jestem rasista i sram na was
słodkie pierdzenie kim kto ma być

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

ja też broniłam ich ale po tym wszystkim to już przegięcie w Łomży
niedługo wejdą nam na głowę bo większe pprawa już mają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

Wy NIE PŁACICIE na czeczenów tylko unia europejska!! Jak oni tej kasy nie dostaną to nikt jej nie dostanie zrozumcie to wreszcie!!

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA - miasto rasistów??

Nie no wczoraj po obejrzeniu programu na regionalnej myslałam ze kur... dostane. Raptem śledzie robią z nas tych złych łomżan rasistów a czeczency takie niewinne istotki którym sie w zyciu nie wiedzie i jeszcze sa przez nas nękani!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org