niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
najtansza hurtownia materialow budowlanych w lomzy

witam,może mi doradzicie gdzie w łomży można najtaniej kupic materialy budowlane,a dokladniej chodzi mi o plyty gipsowe,stelaze,profile,itp
dzieki czekam na podpowiedzi .......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najtansza hurtownia materialow budowlanych w lomzy

Czy naprawdę trudno się domyśleć że na tym obszarze ceny są podobne wszędzie, bo jak taniej kupisz płytę to drożej zapłacisz profil czy odwrotnie. Najtaniej mają tylko stali odbiorcy czyli wykonawcy, jeśli mają układ z danym sklepem, a przede wszystkim przejedź się i pogadaj w sklepach bo zależy to również od ilości branego materiału. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najtansza hurtownia materialow budowlanych w lomzy

w kazdych hurtowniach - tych samych branzach sa te same firmy ( w wiekszosci) nie ma podziału na najtansze czy najdrozsze :| jak chcesz najtanszy materiał to licz sie z tym, ze moze byc jakosciowo gorszy, zebys pozniej nie mial pretensji, ze jest cos nie tak ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najtansza hurtownia materialow budowlanych w lomzy

Jeśli chodzi o stal to odradzam Miliszkiewicza - drogi pan ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najtansza hurtownia materialow budowlanych w lomzy

atest-pol na Poligonowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najtansza hurtownia materialow budowlanych w lomzy

ja polecam firme BUD MAX Ewelina Modzelewska

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org