niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ciepła woda-deja vu

znów pojawiła się iformacja że przez 3 dni nie ma ciepłej wody ludzie co jest? ile razy mozna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciepła woda-deja vu

a u mnie wtedy caly czas ciepla byla :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciepła woda-deja vu

żeby było śmiesznie to po godz 24 ciepłej wody już nie ma....tak się zastanawiam czy my dalej mamy komunę....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciepła woda-deja vu

no od 23-26 nie będzie ciepłej wody na Jantarze ;)) dobrze że wyjeżdżam sobie na mazury ;D KONIEC ŚWIATA NADCHODZI ! Ostatnio prądu nie było teraz wody ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciepła woda-deja vu

Macie jakieś ogłoszenia na klatce?
w ŁSM nic nie ma wiec u nas chyba bedzie ciepła woda

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciepła woda-deja vu

rachunki trza płacić!

Who's Your daddy?!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciepła woda-deja vu

To teraz będzie smród w autobusach



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciepła woda-deja vu

smród i tak jest bo ludzie się myją raz na tydzień

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciepła woda-deja vu

Osobiście dziwię się mieszkańcom Łomży (mieszkam od niedawna).
Jesteśmy okradani w biały dzień i nikt z tym nic nie robi.
Z tego co zauważyłem to rachunki za wodę otrzymujemy od właściwej spółdzielni mieszkaniowej a nie od MPEC, zgodnie z tym umowy na dostarczenie wody podpisywane są ze spółdzielniami.
Czyli w przypadku braku wody tak jak było to niedawno o tym fakcie powinna poinformować nas spółdzielnia a nie MPEC. Wynika z tego fakt następujący, że nasz dostawca nie wywiązał się z umowy. MPEC może informować spółdzielnie a nie mieszkańców bo to spółdzielnie są klientami MPEC. Jak dla mnie to prezes ŁOMŻYŃSKIEJ mógł stać i z zapalniczką podgrzewać mi wodę żeby wywiązać się z umowy bo nie poinformował mnie że ciepłej wody nie będzie.
Zamiast też całkowicie zakręcać wodę puszczają zimną a na liczniki nabija nam ciepłą. Nikt oczywiście nie raczy odliczyć tego z rachunku za podgrzanie wody ( 3 dni czyli 10% opłaty).
Spółdzielnie łamią prawo i okradają nas w żywe oczy.
Na koniec dodam, że zgodnie z prawem mamy prawo wypowiedzieć umowy na dostarczanie wody spółdzielnią i podpisać je bezpośrednio z MPEC
To samo będzie teraz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org