niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jak zaposac sie na egzamin w wordzie w lomzy

siemka niedawno skaczylem kurs nauki jazdy i chce sie zapisac na egzamin wiem ze trzeba to zrobic w wordzie ale chodzi mi o to czy zapuisu dokonuje sie w pokoju ''rejestracja" czy gdzie indziej prosze o dokladne wytlumaczenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zaposac sie na egzamin w wordzie w lomzy

nie prosciej kogos tam spytac?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zaposac sie na egzamin w wordzie w lomzy

a ciężko się spytać jak tam już będziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zaposac sie na egzamin w wordzie w lomzy

Idziesz sobie do WORDu, podchodzisz do pani w okienku (wszystko widać, to nie duży budynek), dajesz potrzebne dokumenty i cała filozofia.... :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zaposac sie na egzamin w wordzie w lomzy

trzeba napisać podanie do ministra transportu , do tego trzeba wykupić znaczki skarbowe za 2500zł , później zostaje czekanie na odpowiedz zazwyczaj 6 lat :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zaposac sie na egzamin w wordzie w lomzy

Dajcie spokój chłopakowi, pewnie robił parę podchodów, nawet pojechał do WORD-u, ale zawsze wracał do domu z pustą kieszenią ;))
Powodzenia!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zaposac sie na egzamin w wordzie w lomzy

A poco takim ludziom ''prawko''




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zaposac sie na egzamin w wordzie w lomzy

chłopaku nie masz szans. Nie potrafisz zapisac sie na egzamin to co to bedzie jak przyjdzie do zdawania :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zaposac sie na egzamin w wordzie w lomzy

trzeba zlozyc podanie do gminy o nadanie mozliwosci we wzieciu udzialu w zorganizowanym zdawaniu w WORD w Łomży:D hehe a swoja droga jak Ty zes ten kurs skonczyl:D chyba na tylnim siedzeniu

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zaposac sie na egzamin w wordzie w lomzy

Idąc od Łomży wejdż w pierwszą małą bramkę. Jak juz w nią wejdziesz nigdzie nie zabłądzisz bo prowadzi ona tylko do jednych drzwi. Tam właśnie jest rejestracja gdzie musisz złożyć papiery. Jak już bedziesz szedł na egzamin musisz wejść w drugą bramkę od strony Łomży licząc. I później po lewej bedą drzwi zresztą znajdziesz bo będzie tam pełno ludzi. Przed egzaminem też w tym budynku (druga bramka) na tablicy będą wywieszone kartki (jak wejdziesz to w korytarzu po lewej) kto gdzie ma egzamin. I tyle. Napisałam na przyszłość żebyś nie musiał pytać i wysłuchiwać głupich komentarzy:)

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zaposac sie na egzamin w wordzie w lomzy

Na tyle postów tylko jeden konkretny, po co te złośliwości..?
Po prostu chłopak nie wiedział ale to nie świadczy o jego umiejętnościach jazdy..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zaposac sie na egzamin w wordzie w lomzy

Zapytaj sie swojego instruktora jazdy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zaposac sie na egzamin w wordzie w lomzy

nie ublizajac nikomu ale po co zakladac taki temat, czy na miejscu go nie poinformuja ludzi sie boi ze nie zapyta sie tam, albo nawet swojego instruktora co to jakas tajemnica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zaposac sie na egzamin w wordzie w lomzy

Nie dziwię się, że wolał założyć temat niż pytać się ludzi....Mało kto by odpowiedział na miejscu uprzejmie, podobnie jak tutaj....A przecież kto pyta, nie błądzi!! Także na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zaposac sie na egzamin w wordzie w lomzy

to ja poprosze o rozrysowanie drogi do kibelka ;-]

Who's Your daddy?!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zaposac sie na egzamin w wordzie w lomzy

Ja bylam dzis sie zapisac w Wordzie i wcale nie jest tak latwo trafic do sali, gdzie sa prowadzone zapisy. Gdyby nie ludzie czekajacy na egzamin, którzy wskazali mi drogę - mialabym problem. A tu na forum tacy wszyscy mądrzy, wszystko wiedzący, że hoho. ehh szkoda gadać...

dream on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zaposac sie na egzamin w wordzie w lomzy

takich jak ty powinni wystrzelac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zaposac sie na egzamin w wordzie w lomzy

idziesz do kibla w word i tam ciotka klozetowa ma papier i tam sie zapiszesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zaposac sie na egzamin w wordzie w lomzy

a jak kupic bulki w sklepie czy powinieniem zapytac o pomidory czy o gazete

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org