sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
chrzciny..

Czy ktos moze wie jaka jest cena za osobe i gdzie, chodzi o zorganizowanie chrzcin oraz gdzie polecacie je zrobic ze swojego doswiadczenia.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzciny..

Polonez, 50 zl za osobe
polecam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzciny..

50zl? to co tam jest na tych chrzcinach? 2 dania i to wszystko?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzciny..

tak, jaka cena taka uroczystosc

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzciny..

dwa dania gorace, deser, na stole owoce,przekaski, lody itp.

moim zdaniem to wystarczajace, chociaz zalezy czy ktos chce zrobic chrzciny jako przyjecie trwajace max 3-4 godziny, czy impreza do bialego rana na styl wesela



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzciny..

Ja jak Ja - a ty uważasz ze na chrzcinach powinno być 8 dań gorących i 50 przystawek??? co za ludzie , na chrzciny idzie sie dla dziecka i spotkac z rodziną lub znajomymi , to nie wesele ze chlejesz wóde całą noc ( wtedy to żreć sie chce ) bez przesady , jak dla mnie 2 dania to i tak dobrze !

p.s niedość ze przyjdą , nażrą sie to potem i tak dupe obsmarują , ze to nie dobre a to zimne itd..

Takie rzeczy tylko w Łomży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzciny..

Zanim cos napiszesz to pomysl, a na wesele to nie idziesz dla mlodej pary tylko po to zeby sie najebac i wyrzygac pod stodola? 2 dania to 2 dania a nie napoje, przystawki, desery itd. Wszedzie menu jest podobne i koszt to min 90pln od osoby plus alkohol wiec 50pln to cena troche dziwna, nie sadzisz? 50pln to sie placi w kazdym innym lokalu w Łomży za dziecko ktore samodzielnie siedzi przy stole a nie za doroslego!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzciny..

alkohol na chrzcinach?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzciny..

a nie? na Komunii Św. sie nie podaje ale o chrzcinach bez alkoholu to ja nie slyszalem..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzciny..

również polecam Poloneza nie wiem jakie są koszty ale jedzenie pyszne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzciny..

Polecam amnezje. Sama robiłam tam chrzciny jakiś czas temu. Koszt 85 zł od osoby (za dzieci pół ceny). W tym zupka, 3 dania gorące, 5 przystawek, sałatki chyba 3, picie, owoce, ciasto. wszystko podane jak w domu, czyli nie dla każdego porcja tylko np. kotlety, frytki, czy jakieś inne jedzenie na dużym półmisku i każdy bierze ile chce, bo jeden zje całego kotleta, drugi pół, a trzeci nie chce. po imprezie wszystko panie spakowały mi do domu, wieć nic się nie zmarnowało:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzciny..

Ja polecam Baranowski, robiłam tam chrzciny 3 lata temu. Jedzenie bardzo dobre i na koniec też oczywiście wszystko zostało spakowane w pojemniczki na wynos. Nie pamiętam ceny w każdym bądż razie za komunie się płaci ok 85 zł za osobę więc pewnie podobnie. W zależności od tego co się bierze do jedzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzciny..

amnesia to tak jakby juz historia lokal sie zamknoł , z resztą od początku był na to skazany ! w sumie fajny był ale nie za takie koszty

Takie rzeczy tylko w Łomży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzciny..

a co myslice o Koronie,Wenecji itp lokalach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzciny..

w kuchni domowej na nowogrodzkiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzciny..

jak jak ja ...oj żal czytać Twoich wypowiedzi!! 50 zł to normalna cena za chrzciny. TO NIE WESELE. to uroczystosc koscielna po której zaprasza się NAJBLIŻSZĄ rodzinę na uroczysty OBIAD. 2 dania to wystarczająco dużo. Zazwyczaj i tak drugie zostaje, bo każdy najje się na głodnego przy pierwszym daniu i przekąskami. Alkohol na chrzcinach jak najbardziej wskazany, ale zależy to często od rodziców dziecka i ich przekonań. Najlepiej urządzać w niewielkich barach, restauracjach gdyż trwa sezon weselny i te lepsze i większe sale maja w niedziele poprawiny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzciny..

Zadzwoń :793563633 - polecam, tanio i smacznie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzciny..

typka?? a czytac ze zrozumieniem to ty umiesz?? bo ja pisalem o 2 daniach, przystawkach itd. a nie o 2 daniach.!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzciny..

rowniez polecam kuchnie domowa na nowogrodzkiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzciny..

a co do chrzcin... jaki prezent powinien kupic chrzestny dziecka? czy lepiej porozmawiac z rodzicami dziecka co im potrzeba?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzciny..

Nie polecam przyznawania się, że chodzi o chrzciny bo cena wtedy wzrasta. Lepiej powiedz, że chodzi ci o rodzinny obiad. Cena ok 90 za osobę, przy obiedzie 45

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzciny..

Ja się zastanawiam czy nie kupić siostrze na chrzciny chusty do noszenia. Moja koleżanka ma chustę Luna Dream i bardzo ją chwali. Co wy sądzicie o takim prezencie? Na pewno będzie praktyczny

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org