czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

Interesuje mnie firma która wykonuje projekty mebli na zamówienie włącznie z wykonaniem. Proszę o pomoc i opinie gdzie warto zajrzeć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

www.korfa.pl wejdz do nich maja siedzibe na szosie zambrowskiej swietna firma ja juz drugie meble robie u nich ;] ale troche biorą ;]] pozdrawiam

cS ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

oby nie ten pajac z piatnicy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

dobrze wykonuje zakład stolarski ze Śniadowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

wejdz na mebwish.republika.pl

Zadzwon dogadaj sie itp
nie pozalujesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

a kogo byście polecili do zrobienia kuchni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

ta sama firme wejdz na strone zobaczysz kuchni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

no widziałem ale może ktoś jeszcze kogos poleci od kuchni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

Ja dołączam się do pytania bo właśnie buduję dom i chcę zrobić na zamówienie kuchnię, sypialnię i być może łazienkę. I serdecznie proszę klientów "wish" o opinię bo wygląda to nieźle, ale wiadomo: każdy Żyd swój towar chwali;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

Korfa buduje meble na zamowienie strone podałem wyzej www.korfa.pl wejdzcie i zobaczcie ja za pokuj 6 x 4 pelne umeblowanie szafa dwu dzwiowa i regał zaplacilem 6000 .

cS ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

tylko wiesz to nie jest moja firma tylko to sa znajomi ,ktorzy robili mi kuchnie przedpokoj i dwa pokoje,i jestem zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

Moderna meble :-))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

al mozesz napisac co mowisz w 56 sek, moglbys troche popracowac nad dykcja oglonie swietny filmik, glos polecial w twoja strone

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

Zielińscy M. i J. Usługi Stolarskie
Senatorska 13
18-400 Łomża, Poland

86 216 46 97‎

adres sie chyba zmienił, ale robili u mnie kuchnie, bardzo ładnie i nie tylko moje zdanie to jest:-) no i idzie się dogadać;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

z czystym sumieniem moge polecic panów z wish,robili u mnie kuchnie i jestem zadowolony.wystarczy zadzwonic i umówic sie,przyjadą zrobią projekt,wycenią i decyzja nalezy do klienta. moge udostepnic kontakt na maila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

korfa jest ok tylko strasznie droga robiłem kuchnie wedłóg własnego projektu, w korfie zaspiewali 8000pln, inna stolarnia zrobiła to za 6000pln, identyczne materiały, okucia i projekt. Więc najlepiej poszukać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

zielinscy jezeli dobrze mi sie kojarzy to do kupisk sie wyniesli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

meble na zamówienie, zastanawia mnie tylko jedno, skoro to nie Twoja firma to skąd w Twoim profilu mail z nazwą wish i piękny święcący napis? Sam nick meble na zamówienie jakiś taki akurat pod tę branżę;-) Może to tylko tak w ramach podziękowań za super meble albo ja kiepsko kojarzę fakty, zwłaszcza, że już po 22:D Tak czy siak skontaktuję się z ów firmą w swoim czasie:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

Proponuję Zakład stolarski w Kupiskach Nowych od P Trojanowskiego>Robi z MDF.Szybko ładnie .Sam mam i polecam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

dzięki znalazłem www.modernameble.pl ale nie wiem gdzie ich szukać. Czy zna ktoś namiar. Oczywiście do zaproponowanych też zajżę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

polecam BittMeble w Kupiskach Starych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

EDWAL super stolarz zaklad jest w konarzycach ŁĄKOWA 3 ale tel nie mam

azaxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

Czy wy nie widzicie ja was wkreca ten caly "al" wystarczy sprawdzic jaki ma e-mail podany w profilu a bedzie wszystko jasne "janusz@modernameble.pl" i sam jeszcze nie wie gdzie ma szukac swojej firmy pewnie jakas pomrocznosc jasna go ogarneła. Skoro takich podstepów trzeba urzywac na forum zeby sie zareklamowac to widze ze marnie przędziecie, lecz sie nie dziwie panie januszu skoro ceny sporo odstaja od reszty a sprawdzilem to osobiscie i dla tego zrezygnowalem z waszych usług.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

No tak, może to i wkręt jakiś:-) przecież można w google wpisać jak to normalna firma to napewno i adres by się znalazł;-)

VIVERA- chyba masz racje.

katorznik- też mi się tak kojarzy, jak ostatnio gadałam z Panem Piotrem, to właśnie coś mówił, ale pamięć ulotną mam:-) Mam namiary na Piotra, ale nie mam pozwolenia na podawanie nr. tel. pewnie nie miałby nic przeciwko, no ale.....


Pozdrawiam i stawiam na firmę ZIELIŃSKICH:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

A co sądzicie o firmie robiącej meble na zamówienie pana Góralczyka na legionów . Chodzi mi o jakość wykonania????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

najlepsze meble a przy tym bardzo solidne robi StolMeb na ul, Nowogrodzkiej 81. Jest tam Pani ktora jest swietna projektantka!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

proponuję Ługowskiego, za torami i stacją benzynową w lewo.:):):)
Mi efekty Jego pracy bardzooooo się podobają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

a ja znalazlam takiego stolarza

www.tartak-stolarnia.com

solidnym meble superowe i zawsze na czas. płyta lub drewno, polecam goroco.

ginger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

Góralczyk? Nie, nie, nie! Ja właśnie zamówiłam w Armadio (Giełczyn). Poczekamy, zobaczymy... Mogę wykonać małą autoreklamę? Zanim zamówicie meble i inne tam projekty, wybudujecie dom czy go rozbudujecie, zastanówcie się nad komputerową wizualizacją całego wnętrza (albo i zewnętrza). To pozwala uniknąć wielu błędów i pomyłek:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

Szukając mebli do swojego nowo wybudowanego domu natrafiłam w internecie na firmę Meblopol.net z dużym wyborem mebli. Dopiero teraz, widząc Twoje pytanie olśniło mnie, że przecież mogę u nich też zamówić jakieś meble, a nie wszystko kupować gotowe i już wykonane. A ja lubię być oryginalna i chcę na prawdę przyłożyć się do urządzania domu. Jeśli więc szukasz mebli na zamówienie to w meblopol.net mają usługę "meble na wymiar".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

www.a-stol.com pan Artur

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

zabudowy-kuchenne.pl sam sprawdź



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

Banachmeble.
Towarowa 9
tel.503163658
https://www.facebook.com/banachmeble.eu?fref=ts

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

wiem kto
powiem wam
pan smugarzewski z nowogrodzkiej nawet maja projektantow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

puszukaj strony smugarzewskiego cacocho meble polecam do koloru do wyboru ma foty tam co robil ludziom tak ci dom zrobi ze glowa mala jak w bajce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

A ja polecam Pana Waldemara Chilińskiego. Zakład ma na Woziwodzkiej. Solidny, dokładny, podpowie ciekawe rozwiązania. I nie zdziera z klienta jak inni stolarze łomżyńscy.
Namiar - 602 769 551.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

np kuchnia :

każdy indywidualnie według swoich potrzeb i możliwości powinien określić jakieś ramy programowe projektu, sam przecież wie co w takowej ma się znależć i jakie sprzęty,
wystarczy poszperać w internecie, podpatrzyć projekty/możliwe rozwiązania a następnie przejść się po sklepach i np w Center-Mebel czy Okleinie "dotknąć fizycznie" wystawki,
sam przecież wybierasz materiał - płyty i osprzęt ( istotne koszty użytych materiałów/systemów, a te najlepsze są naprawdę drogie)

sam robisz wstępny, roboczy szkic - nawet taki odręczny - z naniesionymi wymiarami kuchni ( nie musi być dokładny bo jak wstępnie dojdziecie do porozumienia, to każdy stolarz osobiście musi sobie to wymierzyć ) określasz co , jak i gdzie oraz WAŻNE jakie mają być zainstalowane systemy/marka , udajesz się do zakładu i niech robią wycenę
WAŻNE: dla porównania zawsze przedstawiasz TEN sam projekt i wymagania materiałowe, a w Łomży i okolicach każdy stolarz zaopatruje się w tych samych miejscach i używa tych samych materiałów dostępnych na naszym rynku,

teraz już partacze sami z rynku się wykluczyli, maszyny każdy ma podobne,
po wycenie porównać oferty

PS:
rok temu robiłem kuchnię w białym akrylu, pomiędzy szafkami lacobel na systemach AVENTOS HS BLUM,
odwiedziłem kilka zakładów , rozpiętość cen za ten sam produkt :od 18 500 do 25 800 ,(materiały,robocizna i montaż - oczywiście bez sprzętów kuchennych )

... najdroższy był pan S. z Nowogrodzkiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

Witam. Ja znam pana z Dłużniewa .Tomasz Pachudzki jest solidny. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

tanie mieso to psy jedza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

Dzień dobry, ja bez zastrzeżeń, mogę polecić firmę PlanKUCHNI z okolic Warszawy. Szeroka gama materiałów w stylu nowoczesnym i tradycyjnym, bardzo fachowe podejście do klienta. Meble kuchenne lakierowane wykonane perfekt!! Wysoka jakość mebli. Serdecznie polecam www.plankuchni.pl nr. 536 080 009

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

Zgadzam się okresl materiały z jakich maja być zrobione Twoje meble. Przygotuj odreczny szkic z wstepnymi wymiarami i wdroge po zakładach. Najlepiej porozmawiaj ze swoimi znajomymi którzy korzystali z takich usług to jest moim zdaniem najlepsze rozwiazanie. Zakładów w naszym miescie mamy sporo i jrst w czym przebietać. Ogólnie większe i dłużej istniejace zakłady mają wyższe ceny mniejsze muszą zachęcić do siebie więc cena ravzej niższa. Tak przynajmniej ja myśle i robie.

marcello

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

Zaletą kuchni na wymiar jest przede wszystkim fakt, że jest ona unikalna no i dokładnie dopasowana do naszego pomieszczenia. Długo byłem przekonywany, żeby nieco dołożyć i zamówić właśnie meble na wymiar - byłem zwolennikiem gotowych rozwiązań. Teraz wiem, że to głupota, bo mebelki są naprawdę fajne, wszystko bardzo dobrze spasowane, nic nie odstaje i nie szpeci ogólnego wrażenia. Ale to już głównie zaleta dobrego wykonania. My zamawialiśmy w sklepie http://iform.com.pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

Witam mogę zaoferować swoje usługi, wprawdzie dopiero zaczynam samodzielną działalność ale mam już na swoim koncie trochę mebli. Jeżeli ktoś chce mogę przesłać zdjęcia z realizacji. A gdy ktoś będzie zainteresowany to umówimy się na pomiar, wybór materiałów, ja zrobię projekt i podam cenę.
Proszę o kontakt mailowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

DarekMeble@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

a ile kosztuje zabudowa kuchni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

oczywiscie blokowej kuchni prosta zabudowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie


JankesJo cena kuchni jest zalezna od matwrialow i co w tej kuchni chcesz miec. mozna miec kuchnie za 5000 jak i za 20000.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

Jeśli tanio i solidnie to u Pana Jarka 505094572, polecam. Różnorodność w doborze materiałów, niczego nie narzuca ewentualnie podpowie. Szybka realizacja mnie zaskoczyła ale efekt nieskazitelny:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

teraz to u kazdego tanio i solidnie zalerzy jaki masz portfel jest dab sosna i plyta wiorowa itd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

sory kolki srubki tez do liczydelek wchodza daj mejla i pogadamy zaprojektuje ci to za free z tojego aktualnego portwela

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

Spróbuj u nich- centrum.meble.pl Projekt mebli możesz samodzielnie wykonać w sieci. Wybierasz wszystko co potrzebujesz, wymiary, materiał i od razu widzisz koszt mebli. Na meble czeka się tydzień- u innych co najmniej miesiąc. Meble dostajesz w paczkach do samodzielnego montażu, ale możesz też to zlecić firmie. I najważniejsze- ceny są dużo niższe niż na mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

Zenek z Kisielnicy,dobry fachowiec tylko trochę bojący:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

Ja nie mam projektowanych mebli, aczkolwiek bardzo ładne, ciekawe modele. Zamawiałam z sieci z meblomoda.pl Mają duży wybór, także bez problemu znalazłam coś dla siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

Skontaktuj się z urokdrewna.pl pewnie mają odpowiednie meble dla Ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

Modul na akademickiej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

Radze tez zajrzec do takich sprawdzonych producentow, bo jednak meble na wymiar to jest błahostka i jednak powinno sie miec pewnosc ze beda wykonczone jak nalezy. W salonie agaty nam robili szafe na wymiar do sypialni pod sam sufit. Na dniach spodziewam sie dostawy nowej kuchni tez od nich. Sa terminowi i robia to kompleksowo: lacznie z pobranie wymiarow, projektem i montazem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

trolluję swoje www.meble-okey.pl pomiar wycena gratis 535810066

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

my mielismy zamawiac meble na taras ale ostatecznie sie rozmyslilismy, maz zalatwil kilka palet z magazynów i z tego zrobil fajne meble, pomalowal impregnatem do drewna garden luxdecor by je zabezpieczyc a ja uszylam poduchy i narzuty. tanim kosztem mamy fajne meble

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto wykonuje dobrze meble na zamówienie

Same dziady się reklamują których nie stać na dobrą reklamę Czy taki sknera na pewno ma materiał pierwszej jakości nie wpycha dziadostwo więc nie kupujcie nic od tych paplaków

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org