sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawo Jazdy ! POMOCY

Witam. Chciałbym sie dowiedziec czy jest mozliwosc rozlozenia cany prawa jazdy na raty i jak to mniej wiecej wyglada. Ile rat i po ile. Z gory dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy ! POMOCY

to zalezy od osoby do ktorej zglaszasz sie na kurs, z tego co wiem to wszedzie mozna rozlozyc na raty, a po ile - to zalezy od ceny kursu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy ! POMOCY

chodzi mi o to aby do sierpnia byly to niewielkie kwoty poniewaz w sierpniu dostane 1 wyplate a wczesniej nie ogarne wiekszych sum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy ! POMOCY

U Gruszfelda na pewno rozłoży Ci to w terminie, nie musisz naraz płacić całości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy ! POMOCY

u "Daniela" na woj.polskiego tez jest na raty i wplacasz kiedy chceszi kiedy mozesz. wazne zeby do konca kursu splacic

Karo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy ! POMOCY

a osobiscie kogo polecacie ? chodzi mi o to aby podczas jazdy nie krzyczal tylko na spokojnie wszystko wyjasnil.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy ! POMOCY

Ośrodek szkolenia Kazik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy ! POMOCY

Karo234 czyli wystarczy ze pojde i bede mogl zaczac jezdzic np. po 2 godziny w tygodniu a w na przelomie lipca/sierpnia wplacic calo sume tak ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy ! POMOCY

Jak instruktor będzie na Ciebie krzyczał to d... nie instruktor i mozesz mu to powiedzieć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy ! POMOCY

to kwestia dogadania...ale mysle ze tak. Daniel-wlasciciel jest spoko wiec idzie na reke. ja sama zaplacilam mu na poczatek 200zl a reszte pod koniec a caly czas jezdzilam. na dodatek facet ma taka cierpliwosc ze tylko podziwiac go za to :) jesli komus zalezy na bezstresowaj nauce to polecam go BARDZO!!:)

Karo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy ! POMOCY

ja u Kamińskiego robiłem. tam dla ucznia jakaś mała zniżka jest i też tak właśnie jest że nie obchodzi ich kiedy ile płacisz możesz i po 2 dychy dziennie aby z dniem ukończenia kursu była cała kwota. no ale zanim się zapiszesz to do wyjechania samochodem długa droga... musisz najpierw chodzić na wykłady itd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy ! POMOCY

u kaminskiego najlepiej nie prawda z tymi wykladami bo wyklady sa w trakcie jazd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy ! POMOCY

osobiście polecam u kazika na dwornej 3 . Rozkładasz na raty . płacisz kiedy masz pieniadze . naprawde polecam . pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy ! POMOCY

ja robię w abc jazdy i bez problemu z wpłatą pieniędzy... pierwsza ratę (wysokość zależy tylko i wyłącznie od kursanta) wpłaciłam dopiero po zakończonych wykładach!Wiadomo, że do egzaminu trzeba wpłacić wszystko, bo papierka nie dostaniesz. Jeśli chodzi o wykłady to godziny były dostosowane też do kursantów i nie ma w ogóle opcji żeby nie przyjśc na wykład :D Ale to też kwestia pewnie dogadania czy się chce chodzić czy tylko papier na koniec wystarczy. :P

Czekolada, smaczne orzechy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy ! POMOCY

również polecam Kazika na Dwornej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy ! POMOCY

ostatecznie chyba jednak wybiore OŚK "Daniel" . wielkie dzieki. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org