piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ogrodzenia betnowe

Czy w Łomży robi koś jeszcze ogrodzenia betonowe oprócz zakładu na Poligonowej? Proszę o namiary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenia betnowe

Firma " stone" 515663262

Takie rzeczy tylko w Łomży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenia betnowe

w konarzycach robią takie ogrodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenia betnowe

Polecam również firmę w Konarzycach, nie mam niestety namiarów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenia betnowe

Jest teraz nowa firma ktora zajmuje sie produkcja ogrodzen betonowych na zosinie maja najnizsze ceny z calej lomzy i szybkie realizowanie zamowien polecam!!! numery: 668-404-827 lub 605-844-743

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenia betnowe

ogrodzenia betonowe kisiołki zaraz za konarzycami tel:(86) 215 75 37

lolek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenia betnowe

Kamilor słyszałem o tej firmie. Podobno fachowa robota i szybka i jak napisałeś tanio biorą.

Javieer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenia betnowe

Dobre i ładne ogrodzenia betonowe robią w Zosinie. Na zrealizowanie
zamówienia nie musiałem długo czekać. Po ogrodzeniach widać, że Panowie sie znają na rzeczy. Naprawdę Polecam!!!

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to nr: 668404827
605844743

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenia betnowe

dzieki za podpowiedz dylem dogadalem sie dobra cena tta produkcja jest kolo chodowli strusi Zosin 12 przy trasie do zambrowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenia betnowe

a jaka cena? w miejscowosci Rutki tez maja dobre ceny. wylot na wizna - grady woniecko, kolo starego skr-u. tel. 602-124-738

martin8421

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenia betnowe

lipa w tych rutkach jak diabli nie spawaja siatki tylko druciki zatapiaja zdaza

sie ze zapomno nawet kumplowi sie trafilo kilka

kamil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenia betnowe

Firma Stonel. Szybko, fachowo, bez żadnych niedociągnięć. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenia betnowe

Gdzie znajduje sie ta firma Stonel?Moze ktos zna orientacyjne ceny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenia betnowe

firma stonel konarzyce polecam nr 515663262

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenia betnowe

Firma znajduje sie w Konarzycach na przeciwko piekarni. Ceny mają do obgadania. Bylem pogadalem. Warto zajechac. Widać ze kolesie są w temacie. Robią nie tylko ogrodzenia ale i kamień dekoracyjny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenia betnowe

jest dryga firma w rutkach co wykonuje ogrodzenia betonowe. na wylocie na wizne i grady woniecko .robia dobrze bo bralem u nich 16 kompletow i 48 szt kostki azurowej (jest zbrojona bo osobiscie sprawdzalem) :) tylko niewiem jak z terminami ale ja czekalem tydzien czasu bo musieli skonczyc jakies wczesniejsze zamowienie. idzie sie dogadac co do ceny.maja napewno wiecej wzorow niz w zosinie bo tam tez bylem.polecam.

martin8421

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenia betnowe

Witam! Firma Stonel odwala że tak powiem kaszane w produkcji ogrodzeń betonowych ponieważ ich wyroby idą na ilość a nie na jakość beton nie jest dobrze rozwibrowany , płyty pękają bo za szybka wysychają są krzywe, a druga sprawa tak to jest jak ludziom płaci się marne grosze za tak ciężka prace i brak ich doceniania... Ja mianowicie polecam firmę z Zosina naprawdę fachowa robota pzdr





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenia betnowe

Nic o tym nie wiem, ale jeśli szukacie bezpośredniego producenta betonu róznego rodzaju to polecam firmę z Częstochowy - http://www.beton.czest.pl/ , , świadczą też różne inne przydatne usługi budowlane, np. transport czy wypożyczenie sprzętu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenia betnowe

zulugula za ogrodzenie chcialbyś zapłacić jak najmiej ale jak byś pracował przy produkcji to chciałbyś zarabiać krocie. Logika mija się z sensem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenia betnowe

Cześć! Planuję zbudować ogrodzenie z gabionów w okolicy Tarnowa https://wado.net.pl/ogrodzenia-gabionowe/tarnow/. Czy ktoś z Was ma takie ogrodzenie lub zna dobrego producenta w tej okolicy? Chętnie poznam Wasze opinie i doświadczenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org