piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jescze raz się zapytam o ... foto

plener wawa 16 maja jacyś chetni??

"Kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jescze raz się zapytam o ... foto

16 maja chcesz zorganizować plener w Warszawie? Dobrze Cię zrozumiałem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jescze raz się zapytam o ... foto

nie plener organizuje ktos inny ja z łomży jade wiec w razie czego moge kogos zabrac mogelki wizaz wszystko ustalone ale narazie nie jestem jeszcze na 100% pewien ponieważ gryzie mi się to z kortowiada :D

"Kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jescze raz się zapytam o ... foto

A coś bliższego na ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jescze raz się zapytam o ... foto

jeśli wyjazd dojdzie do skutku to o 8:30 w sobotę mamy być w wawie około 10 zacznie sie plener modelki wizazystki sprzęt studyjny wszystko bedzie plus minus z tego co sie orientuje to jeszcz koło 20 jak na te chwile niezłych albo nawet dobrych fotografów:D

"Kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jescze raz się zapytam o ... foto

A nie potrzebujesz modelki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jescze raz się zapytam o ... foto

w sumie mogę potrzebować chociaz każdy jest mile widziany modelki modele i ludzie od stylizacji i wizażu również:D

"Kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jescze raz się zapytam o ... foto

Masz swoją stronę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jescze raz się zapytam o ... foto

A ile masz tych modelek? 20 fotografów razem, jak Ty to sobie wyobrażasz? Jakie oświetlenie macie? Które studio jeśli pogoda nie wypali? Jakie koszty?

Figa31, a Ty masz jakąś stronę ze zdjęciami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jescze raz się zapytam o ... foto

narazie jest 22 fotografów z całej polski modelek puki co jest osiem cztery wizażystki teren cosyć duży częściowo pod dachem a jeśli pogoda nie dopisze to wtedy będziemy się martwić... oświetlenie mamy profesjonalne (prawdopodobnie ale tak się domyslam) kilka lub kilkanaście lamp blendy parasolki bla bla bla (oswietlenie studyjne przede wszystkim.koszty właśnie są takie ze trzeba dojechać a reszta to już co kto lubi, ja jade głównie po to by się czegoś nauczyć bo mój sprzęt (sony a200+kit) raczej nie będzie tam rewelacja:D no ale czy się robi taka zabawką jak moja czy sie robi sprzętem za kilkadziesiat tysięcy to technika jest ta sama i myślę że jechać bardzo warto.aha odległość to około 150km jak zbiorę kilkoro chętnych ludzi i pojedziemy razem to mogę jechać samochodem bo samemu to wole wesprzeć (ze wzgledów ekonomicznych).
Modelki przydadzą się zawsze:D Fotograf chętny też może być:D

"Kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jescze raz się zapytam o ... foto

aha czy mam swoja strone... nie mam bo nie zajmuje się tym profesjonalnie ale zdjecia ktore robię są przeważnie niezle oceniane przez tych ktorzy je ogladają:D ok to zróbmy tak uaktywniam specjalny nr gg 11607386 pod ktorym jestem aktywny dla wszystkich zainteresowanych.

"Kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jescze raz się zapytam o ... foto

Moje zdjęcia są na MaxModels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org