niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
izraleska mlodziez na wycieczkach w Krakowie

zaczerpnięte z forum onetu:Zwykle załatwiają sie do łóżek i umywalek do żyrandoli zeby nie mozna bylo znalezc gdzie smierdzi. Sikaja na sciany korytarzy hotelowych i graja w nocy w piłkę. Ochrona Izraelska z bronią oraz ostra amunicja nie pozwala na żadna interwencję.
I tak w "niepodległej" Polsce rżadzi nam jakieś wojsko z bronia z Izraela. Gratuluje zarówno kaczemu Dobaldowi jak i kaczemu Lechowi. Moga byc dumni!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: izraleska mlodziez na wycieczkach w Krakowie

jest w tym dużo prawdy, zachowują się poniżej krytyki.Są bardzo głośni i absorbujący.)

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: izraleska mlodziez na wycieczkach w Krakowie

adamosxx możesz dać linka ???? Aż nie mogę w to uwierzyć....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: izraleska mlodziez na wycieczkach w Krakowie

nie moge znalezc tego teraz ale tu masz art w podobnym tonie:
http://krakow.naszemiasto.pl/wydarzenia/906679.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: izraleska mlodziez na wycieczkach w Krakowie

Adamosxx, ale mnie teraz zaskoczyłeś.... dobrze, że nigdy ich nie spotkałem w Krakowie... bo tak mnie oni.... zdania nie dokończę, bo jeszcze mnie o antysemityzm oskarżą ;-)

Kurcze ktoś powinien ich wziąć za mordę :/ Jak są w obcym Państwie to niech się dostosują to jego prawa i jego mentalności. A jak chcą to niech zapłacą za polską ochronę, lub broń zostawią w depozycie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: izraleska mlodziez na wycieczkach w Krakowie

Porozmawiajcie z obsługą Hotelu Polonez w Łomży. Opowiedzą Wam nie gorsze historie , a myślę , że lepsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: izraleska mlodziez na wycieczkach w Krakowie

trzeba im zorganizować obóz :D taki z ogniskiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: izraleska mlodziez na wycieczkach w Krakowie

Po przypadkach pobicia wlascicieli nieruchomosci przed ktorymi te autokary smrodzily godzinami, ponoc cos mialo sie zmienic, odbyto jakies rozmowy z odpowiednimi wladzami Izraela. Jak widac nie.
Mlodziez jezdzaca na te wycieczki to nie turysci a nakarmieni propaganda mlodzi ludzie ktorym pokazuje sie co bylo ich przodkow i powinno byc ich. Nie izraelici to goje stad takie ich zachowanie, w koncu psoca podludziom.
Smutne ale prawdziwe.
Tu w okolicach Chicago zaroilo sie rosyjsko mowiacych ludzi jakies 5-7 lat temu. Glosni, nachalni, ubierajacy sie conajmniej dziwnie. Nazwal bym to stylem z nocnego koszmaru o dyskotece z lat '70.
A to fala Zydow ktorzy dobrowolnie zrezygnowali z zycia w tych nielegalnych osadach na terenie Palestyny. Rzad zaplacil im po 300000 usd na lebka jako rekompensate i nie potrzebujac wizy wjazdowej do USA, stawili sie tam tlumnie. Widzialem jak zachowuja sie wobec wyraznie innych od siebie ludzi- np. kolorem skory. Potrafia zaparkowac auto pol na pol na czyims zarezerwowanym miejscu i udawac ze nie slysza jak sie do nich mowi. Oczywiscie policja bardzo szybko przywraca im sluch, tym niemniej widac jak sa wychowani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: izraleska mlodziez na wycieczkach w Krakowie

ŻYDOWSKIE SCIERWA, WCZORAJ widzialem kilkanascie autokarów w okolicy grzybpowskiej.... no kuurwa az sie zatrzymalem popatrzec, kilku zydowskich skurwensynkow rzucalo kamieniami w swoja, jak mniemam, opiekunke ktora kwitowala wszystko usmiechem...


ZYDOWSKIE SCIERWA najwieksze brudasy i smierdziele na swiecie !!!!
\


HItler wiedzial co robic z takim scierwem !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: izraleska mlodziez na wycieczkach w Krakowie

To już się dzieje od ładnych paru lat.To ,że się tak zachowują to znak jakich mamy marnych polityków ,którzy wchodzą w dupę każdemu komu popadnie.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: izraleska mlodziez na wycieczkach w Krakowie

wiem ze to sie dzieje od kilku lat tylko czemu tvn czy polsat o tym nie mowia propagandzisci zydowscy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: izraleska mlodziez na wycieczkach w Krakowie

W telewizji też już było.Nie pamiętam dokładnie czy w interwencji czy w uwadze.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: izraleska mlodziez na wycieczkach w Krakowie

niech odwiedza jedwabne... tam sie zalatwia takie sprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: izraleska mlodziez na wycieczkach w Krakowie

Chyba zapomnieli jak gaz smakuje... JUDE RAUS!

Support Your Local Football Team.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: izraleska mlodziez na wycieczkach w Krakowie

mam pomysl jak pojedziecie do nich na wycieczke tez srajcie gdzie popadnie.LOL LOL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: izraleska mlodziez na wycieczkach w Krakowie

U nich to nie takie proste. Odejdziesz od swojej torby lub reklamówki na parę metrów , to gotowi Cię zastrzelić. Na granicy przetrzepią Cię dokumentnie. A przewodnik (urodzony w Polsce) zawsze będzie próbował udowadniać jacy to Polacy głupki w stosunku do ich nacji. Gdyby nie ta Ziemia Święta , pies z kulawą nogą by tam nie pojechał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: izraleska mlodziez na wycieczkach w Krakowie

ręce precz od izraela

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org