środa, 09 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mechaniak

Witam Wszystkich!

Mam kilka pytań co do ostatnich wydarzeń zaszłych w mechaniaku:

1.Czy wie ktoś może z jakiego powodu nie można parkować już pod szkoła samochodu?
2.Czy dyrektor szkoły ma prawo zakładać blokady na koła autom znajdującym się pod szkoła?
3. Dyktatura powraca ? Skandujmy hasło ARBEIT MACHT FREI!!!

Proszę o wypowiedzenie się na ten temat wszystkich, gdyż w tej szkole wolność słowa może przejawić się tragicznie w konsekwencjach wypowiedzianego zdania.
Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi a więc czyżby to było podważanie tego zapisu ??

Wyrażajcie swoje opinie co sądzicie o tej szkole.

Pozdrawiam
Sztacheta :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Za moich czasów nie było takich przypadków Panu dyrektorowi się w głowie poprzewracało wiadomo komu nie będę rzucał nazwiskiem czy ksywą hehe najpierw skrócił parking a teraz wcale zablokował jeszcze w Pana policjanta się bawi blokady kazał konserwatorom zrobić na koła jak ktoś wjedzie już nie wyjedzie Patrząc z drugiej strony być może to i wina uczniów za dużo odpier... ają chlewnie na parkingu no ale nasz dyrektor popisał się szkoła słyna z najbardziej zmotoryzowanych dojeżdżających do niej uczniów nawet z daleko odolejających od Łomży miejscowości a jedyna na całe miasto nie ma pożądanego parkingu parę płytek betonowych i połamanych kawałków starego chodnika wziętych z przed głównego wejścia na teren szkoły a reszta tego co można jeszcze nazwać parkingiem to same błoto ale oczywiście nauczyciele mają elegancki parking brukiem wyłożony nic ując nic dodać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

"a jedyna na całe miasto nie ma pożądanego parkingu"

tak na marginesie , to ktora szkoła srednia w Lomzy ma parking?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Pewnie Jacek zniesc nie moze ze uczniowie maja lepsze fury jak on ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

A jaką ma ksywę pan dyrektor??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

duzo by o tym pisac...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

glut: a chcociażby 1LO?:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

glut: Budowlanka ma parking;)

Live for nothing or die for something...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

tak budowlanka ma parging jaki jest to jest ale jest.

jesli chodzi o mechaniak chlopak porzadnie pyskowal dyrektorowi dlatego dostal blokade na kolo.

a z tego co wiem na bramie wisi zakaz parkowania czy jakos tak

Parking jest maly a w mechaniaku prawie wszyscy nauczyciele sazmotoryzowani, wiadomo ze w pierwwszej kolejnosci parkuja sie nauczyciele, dla uczniow nie starcza miejsca.

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

pyskował to dostał blokade a co wy jakieś świete krowy że całą jezdnie zastawicie i wam wolno tam jest zakaz parkowania ..i tyle!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Co wy wiecie o MECHANIAKU :) Za dawnych czasu to byla szkola :) - z charakterem :), a sila argumentu zawsze byla po stronie ucznia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

powinien być parking jakiś!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

taki dyrektor.....

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Do madzius dziś na zamkniętym parkingu stało dziewięć samochodów nauczycieli i na parkingu nauczycielskim były 4 wolne miejsca(przed piątą lekcją). I tak jest codziennie. Wystarczylo by że jacuś wyznaczył by kilka dodatkowych miejsc tylko dla nauczycieli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

to juz wiem skad tyle samochodow przy jednostce.ludzie z pobliskich blokow tez juz sie wkurzaja bo nie moga zaparkowac.chyba ze po 15.moim zdaniem w mechaniaku jest duzo miejsca zeby zrobic parking.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Może trochę nie na temat, ale oprócz parkingu przydała by się jakaś palarnia bo z tego co widzę to zawsze hordy za transformatorem stoją i palą, a zimą to chyba musi być niefajnie tak na mrozie puszczać dymka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Jeśli myślisz że Kocoń pozwoli na palarnię to się grubo mylisz. Wystarczy popatrzeć na jego dotychczasowe pomysły: blokady na koła, holowanie samochodów, identyfikatory, kary za wg niego złe zachowanie, w ogóle jego postawę do uczniów. Cały czas powtarza że bierze przykład z innych szkół, jestem ciekaw z jakich. Jak napisał "sztacheta" wolność słowa nie istnieje ;-) Za odmienne zdanie od dyrektora można zostać ukaranym, nawet jeśli jest w błędzie lub palnął głupotę. Każdy uczeń traktowany jest jak zło z którym nie można się liczyć i należy mu pokazać jaką ma się władzę. Szkoła daje możliwości rozwoju, ale z tym dyrektorem na czele staje się nieznośna i ją odradzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Za pani Bagińskiej było lepiej, nie ma sie co oszukiwać. Jak by mi na koła założyli blokady to zadzwoniła bym na policję. To już, za przeproszeniem, przegięcie pały jest. Nie widziałam tam żadnych zakazów zatrzymywania sie i postoju czy zakazu wjazdu, ani żadnych "kopert". poza tym o ile mi wiadomo to nie straż miejska założyla blokadę chłopaczkowi, a nikt inny nie jest do tego upoważniony. Jesli macie taki problem to zapytajcie kulturalnie pana dyrektora o co chodzi, a potem dzwoncie na policje i nie bedzie problemow. Ja bym również poczytała jakie są prawa ucznia w tej szkole.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

szkola jest po prostu bardzo zdyscyplinowana, nie ktorym to nie pasuje

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

spalic w pizdu wszystko ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

uip uip dobrze gadasz,popieram bo to prawda.
Jak jacuś ma coś do powiedzenia to czyjeś zdanie się nie liczy chociaz może być wyjaśnieniem danej sytuacji,nawet nawjiększą głupote ale zawsze trzeba mu przytakiwać bo jeśli nie to przypał..nawet wyrzucenie z budy.
Postawa do uczniów jest zjebana okrutnie i wogóle pogarda tam..

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

glut: a chcociażby 1LO?:), glut: Budowlanka ma parking;)

tyku, despero_8

to nie sa parkingi szkolne tylko miejsca do parkowania przy ulicach
przy mechaniaku tez jest na przeciw bramy wjazdowej

a tak na marginesie podejrzewam ze sprawa ma drugie dno i nie jest to kaprys dyrektora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

w takim razie glut przy Budowlance są dwa takie miejsca co w zupełności wystarcza. Zawsze myślałem, że miejsce do parkowania to parking:)

Live for nothing or die for something...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

z tego co wiem to "pseudo" dyrektor wbil sobie do tej głowy ze na tym parkingu uczniowie handlują narkotykami itp itd. I sieje fałszywą propagande a co do poprzedników to prawda że nawet jezeli kazdy wie ze jest tak ze lepiej przytaknąć jacusiowi w najwiekszej glupocie chociazby kazdy na swiecie wiedzial ze nie ma racji .Tyle pogarda dla niego i koniec.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

despero chodzi mi o parkingi zrobione na terenie szkoły
a nie o stawianie samochodu na ulicy przed szkołą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Wogole za kadencji obecnego dyrektora ta szkola staje sie gettem i normalny czlowiek nie moze tam zniesc tego co sie w niej dzieje.
Pozwolcie ze zacytuje dwie zasady w ktore Jacus wierzy w tej szkole:

"1.Nauczyciel ma zawsze racje
2.Jesli uczen ma racje to patrz punkt pierwszy"

Z tego wynika, że uczniowie wg Jacka to totalne bezmozgi i tylko cialo pedagogiczne to bóstwo ktorego uczen ma uwielbiac i byc mu oddanym niczym starozytni panom olimpu.
Z całego serca odradzam wszystkim pojscia do tej szkoly , bo czlowiek nie dosc ze traci czas to i nerwy, a pozniej sie dziwia ze agresja wsrod mlodziezy.
Dopoki jest dyrekcja , ktora jest obecnie to omijac tą szkole z daleka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

z tego co słyszałem to go dojeżdżali ostro w szkole i teraz on chce być najlepszy... ***** Dyrektor nie jest tylko od tego żeby wyjebac kogos ale tez chyba zeby pomóc a jak narazie to przeważa to pierwsze.Niech on sie ogarnie bo nie mozna wytrzymac w tej szkole.A blokady na koła to jemu można załozyć i tyle... Tez odradzam isc do tej szkoly ze wzgledu na dyrektora jak sie zmieni to damy znac hehe i drzwi otwarte szeroko ... To tyle.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Jak bys mial taka grzywkie jak Jacus to tez by cie dojezdzali :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Sztacheta masz racje chyba każdy kto miał do czynienia z p-sorem Koconiem zna to motto, ale ja mimo wszystko miło wspominam lekcje historii i wos-u u pana Jacka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

'Dyrektor nie jest tylko od tego żeby wyjebac kogos ale tez chyba zeby pomóc a jak narazie to przeważa to pierwsze"

ale chyba za darmo nie wylatują, tak dla kaprysu dyrka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

na piechote ***** chodź jak nie masz gdzie zaparkować tumanie jerden z drugim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Sie odezwal ten co zapewne na miejscu mieszka, tylko se tumanie pomysl ze wiekszosc to osoby dojezdzajace. To jak taki madry jestes to chodz sie zamienimy i zapier.... 30 km do szkoly codziennie z buta, to wtedy sam se kur... parking zrobisz na momentach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak


jaki dyrko taka szkoła - coraz gorrzej o Mechaniaku mówią.

psełdo Paździoch pasuje że hohoho! Kto poskoczy tego nie ma. poznali sie na nim w gimnazjum na Bernatowicza - tak pażdzioch dał popalić tamtemu dyrektorowi i ża nie przyjeli synalka już do I LO. Wylądował w katoliku
Jak wcześnie przyjedziesz do szkoły to zaparkujesz jeszcze troche i komus sie znudzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

a za co tak niesprawiedliwie wywalaja z mechaniaka bo pewnie nie za dobre stopnie i wzorowe zachowanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Powiem tak nie zdziwi mnie już nic odnośnie "Koconia" to człowiek nie do opisania nawet w kabarecie takich jaj niema. on potrzebuje pomocy psychologa może rozmowa ze specjalistą mu pomorze bo jest zbyt bardzo wbity w ambicje i pomyliły mu się jego role on jest dyrektorem a nie "strażnikiem texasu" i cóż można dodać współczuć tylko jemu i jego rodzinie . Słyszałem różne opinie o nim i jego historie ale serio nie rozumie tego że bardzo sobie zepsół opinie i często jak widzi uczniów którym zalazł za skóre to albo w tył zwrot albo chowa się po sklepach udając że jest wszystko ok.. żal.pl

Misiaczek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Również odradzam pójście do MECHANIAKA ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

przenies sie do innej szkoły, moze 1lo, a moze ohp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

kiedyś chciał cała klasę udupić to się doigrał... hehe i był grzeczny... po prostu musicie to powtórzyć :)

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

jak sie doigral?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

tak tak jajko mądzrzejsze od kury ***** debile zdobędziesz takie wykształcenie jak on i jak przebędziesz taką drogę to też będziesz mógł kierować ludźmi nie po to wykształcenie zdobywał żeby nie siedzieć za biurkiem, a Ty wyjdź teraz z forum i idź się uczyć bo nie zdasz. KTO MA SZKOłE TEN MA LżEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

masakra popieram wypowiedz
uczyłem się w Mechaniaku i miałem zajęcia z p.Koconiem i był wporzo w stosunku do uczni którzy się uczyli i durni z siebie nie zgrywali a ci co byli wywrotowcami heh mieli ciągłe problemy
Roku temu tez odwiedziłem szkołę na pewnej imprezce i nie powiem p.dyrektor okazał się wporzo gość !
jedna rada matole jeden z drugim ucz się i miej trochę pokory w stosunku do starszych a nie będziesz miał problemów !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Tylko dlaczego za kilku debili odpowiedzialność ma ponosić nawet ten niewinny?? Zresztą kiedyś to nie teraz, bo jak wiadomo ludzie sie zmieniaja i dobrze zgadzam sie ze trzeba przejsc trudno droge zeby cos osiagnac, ale czasami zdarza sie ze woda sodowa uderzy do glowy i w tym wypadku tak sie stało z Jackiem i naduzywa swojej pozycji, pouczyl bys sie tam teraz jeden z drugim to bys zmienil zdanie. Mechaniak staje się małym totalitarnym państwem na czele ktorego stoi Furer Kocon. Nic tylko ogrodzic plac szkolny murem i bedzie jak warszawskie getto, a ludzie nie beda mogli zobaczyc co tam sie dzieje.
Taką postawą nie zyska szacunku wśród ludzi, a tym bardziej żę nie tylko uczniowie maja o nim złe zdanie a rownież nauczyciele, którzy milczą bo jest ich pracodawcą, lecz w duszy chcą też zapewne wykrzyczeć co o nim sądzą.
Współczuję wszystkim ktorzy bedą musieli sie tam jeszcze kilka lat męczyć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

sztacheta chyba troszke przesadzasz
cos nawywijales i pewnie dostales po majtach ai teraz sie mscisz
jak sie rozejrzec to kolesie coraz wiecej dokazuja i stad pewnie ostrzejsze podejscie do sprawy
to w koncu szkola i powinno sie do nie chodzic wiadomo po co
poza tym szkola srednia nie jest obowiazkowa rzuc to w p.zdu i bedziesz mial spokoj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Sztacheta nie przesadza,mówi prosto i na temat!Zgadzam się.
Pozdro

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Sory Glut wierz lub nie ale ja w tej szkole nigdy za nic nie podpadłem, wrecz nie najgorzej mi idzie. Ja poprostu nie rozumiem tego dlaczego niewinne osoby maja ponosi konsekwencje za jakis debili. Normalnie Jacek wprowadza reżim , czysta dyktatura... Dzieki takim szkołom jak mechaniak to nie dziwne ze Stres staje sie choroba cywilizacyjna... Człowieka aż trzesię jak tam sie posiedzi kilka godzin i co jakis czas Jacus wymysla coraz to nowsze reguly ktore sa po prostu smieszne... A ja nie naleze do tych ktorzy du.. liżą nauczycielom, bo tacy napewno maja dobrze w tej szkole, ale na takich patrzą z taką sama pogarda jak na dyrektora....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

tzn ktos sie pobil a ty dostales nagane
ktos zlamal krzeslo a ty musiales je odkupic
bo nie rozumiem jakie konsekwencje mozna ponosic za wybryki innych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

typ robi sieke na lekcji i cała klasa cierpi bo wszystkich rodzice są informowanio o hamskim zachowaniu klasy,typ pali w kiblu i wszyscy co tam byli mają przypał,jeden zaparkuje źle bo jest dwoma kołami na trawniku wszyscy muszą usuwać samochody z parkingu ..itd itd

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

- to dlaczego pozwalacie typowi robic sieke na lekcji?
- wypieprzcie typa z kibla
- a moze codzien ktos parkowal nieprawidlowo?

czyli

- przeszkadzacie nauczycielom w pracy
- lamiecie jakis regulamin szkolny
- nieprzestrzegacie przepisow ruchu drogowego


troszke chyba przesadacie z tym terrorem - to sie nazywa porzadek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Glut jak uczyles sie kilka lat wczesniej w mechaniaku to skad Ty mozesz wiedziec jak jest teraz!!! dam Ci prosty przyklad rzadow obecnego dyrektora, rajd mechaniaka odbywal sie zawsze w tygodniu w dni kultory uczniowskiej i nikomu to nie przeszkadzalo, a wrecz powiem wiecej mechaniak z tego slynol, a w tym roku rajd jest planowany na 3-5 kwietnia czyli piatek sobota i niedziela...! jeszcze nie wiadomo czy wogole sie odbedzie ta "tradycyjna" impreza, poniewaz ze skoly nie zglosila sie zadna zaloga, bo co to za zabawa jak nie wszyscy beda mieli mozliwosc tego zobaczyc. A z tego co pamietam to dyrektor obiecywal zrobic nowy parking przy szkole, a co z tego wyszlo wszyscy dobrze wiemy...



pozdrawiam

:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Cygan jesli uczysz się tak jak piszesz to nie dziwię się,że masz przechlapane.Znam Koconia bardzo dobrze i wiem,że ma bardzo duży szacunek do tych co się uczą lub się chociaż starają.On potrafi na odległość wyczuć takiego co go olewa.jeśli tak jest to on olewa go także,proste.A poza tym,zgadzam się z ''masakrą'',on zdobył naprawdę ciężką pracą swoje wykształcenie i spoczywa na nim duża odpowiedzialność za tylu ludzi.nie może poprostu pozwolić sobie na taki luz jakbyście chcieli,bo byście mu weszli na głowę i robili co chcieli,a przecież nie na tym polega wychowanie i kierowanie taką szkołą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

cygan_141
i to jest moze esencja sprawy ze teraz uczniowie zrobia wszystko, aby nie bylo lekcji , jednoczesnie nie poswiecajac ani minuty ze swego wolnego czasu.
z tego co wiem rajd zawsze byl jednodniowy i teraz tez jest jeden dzien szkolny, ale weekend trzeba poswiecic i to rajdowcom nie pasuje.

a co do parkingu to jestem przekonany ze jezeli dyro obiecywal ze zrobi a jeszcze tego nie zrobil to naprawde musial miec powazne powody typu brak kasy, ewentualnie jakies problemy z dokumentacja budowlana,
bo tak na zdrowy rozum pomysl po co mialby specjalnie blokowac budowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

i jeszcze jedno
aby czegos chciec od szkoly trzeba na poczatek starac sie spelniac jej wymagania tzn frekwencja nauka i zachowanie
przypuszczam a raczej jestem pewien ze to wy uczniowie jestescie autorami obecnej sytuacji
tak wiec do roboty a wszystko bedzie sie ukladalo po waszej mysli
powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

tak wiec zakaz parkowania samochodow wszedl jakis rok moze 2 lata temu, z prostej przyczyny Szanowny Pan dyr. Kocoń wprowadził dyktature, pamietam jeszcze czasy baginskiej. Porownujac te dwie osoby to bylo niebo, a ziemia... Pamietam, ze wprowadzil nam chyba w 2 klasie LO noszenie identyfikatorow, jak ktos nie mial to zostawal spisany *brak 3x identyfikatora i sprzatanie wokol szkoly... ale najgorsze co nam zrobil to na studniowce pozwolil tylko na 1 kamerzyste, potem rodzice uprosili, zeby bylo kilku, skonczylo sie na tym, ze bylo kilku, ale tylko kamerowali do godziny 24...
2. Pan Kocon niE ma prawa zakladac blokady na kola, jedynie moze zadzwonic po policje, bo tej jest teren szkoly...
3. Dyktatura powrocila jak tylko dostal sie do wladzy... Ten czlowiek ma tylko swoje zdanie i Bron Boze nie podwazaj tego zdania bo wylatujesz ze szkoly ;p

Mam pytanko pani Kęsik to jeszcze uczy?;-)

Jestem zmienna jak pogoda,
czasem zbyt pewna siebie,
ale przeciez to nie powód,
aby dzisiaj zmienic siebie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

A no uczy uczy jeszcze pani Ela :D A co do studniowki to tez zapomnialem dopowiedziec, ze w tym roku choc i wczesniej chyba tez tak bylo za jego panownia wymyslil ze wszyscy musza byc na czarno bialo ubrani, normalnie to wygladalo jak stypa a nie studniowka. Bo jesli by sie do tego nie zastosowali uczniowie to nie bylo by czesci oficjalnej na sali.... noramlnie zal dupe sciska. Równie dobrze mozna do marczyka obok bylo isc... xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

A wlasnie, nie wiecie moze co slychac u Pani Kęsik ?? milo ją wspominam bo byla moją wychowawczynią, a odnośnie Pana Jacka Koconia, bo dla Was wszystkich, tzn uczniow "mechaniaka" to nie jest "Jacek" albo "Kocoń" tylko Pan. Torche szacunku sie chyba nalezy. Moje zdanie jest takie ze sami podpadacie. Ja lekcje historii wspominam milo, nigdy asem z tego przedmiotu nie bylem ale wspominam tego nauczyciela jako czlowieka z zasadami. Okreslal je na pierwszym spotkaniu i zawsze sie ich trzymal (Was pewnie boli, ze i od Was czegos wymaga). Pamietam sytuacje w ktorych stawial 2 osobom ktorych szczerze nielubil, wiem ze za nimi nie przepadal, jednak zasady to zasady, kazdy mial mozliwosc poprawy itd... Wiec prosze nie sciemniajcie jaki to terror. Widac trzeba Wami zadzic twarda reka, wtedy przynajmniej mozna cos zdzialac....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

co innego jak byl nauczycielem a co innego jak wszystkich ma pod sobą i robi to co mu sie podoba ;/ jak dla mnie pogarda i tyle ....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

szul1984 wybacz, ale mam porownanie, wiem jak bylo za szkola zarzadzala baginska, a jak dostal sie do wladzy szanowny J. K... Ten szanowny "pan" nie ma szacunku do uczniow, nie wspominajac juz o nauczycielach czy tez rodzicach.. Liczy sie tylko jego zdanie.. Na szczescie skonczylam jakis czas temu ta szkole i nie musze tego pana ogladac.. Mowisz o historii, tak sie sklada, ze zdawalam historie i mnie lubil, ale i tak nie liczyl sie ze zdaniem nikogo...

Jestem zmienna jak pogoda,
czasem zbyt pewna siebie,
ale przeciez to nie powód,
aby dzisiaj zmienic siebie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Ja tylko wyrazilem swoja opinie, Pana Jacka znam jedynie jako nauczyciela bo dyrektorem zostal juz nie za mojej kadencji w mechaniaku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

MikMik a co on robi z nauczycielami i rodzicami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

widzialam kilka sytuacji co robi, nawet sami nauczyciele sie skarzyli nam (bylym klasom maturalnym), jaki on jest to kazdy wie.. Dla tego "pana" liczy sie tylko jego zdanie, nikt wiecej go nie interesuje..

Jestem zmienna jak pogoda,
czasem zbyt pewna siebie,
ale przeciez to nie powód,
aby dzisiaj zmienic siebie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

bełkot a ten dyrktor to pewnie porzadny gosc z zasadami i jak mu ktos fika to go sprowadza do pionu i nie wazne czy to uczen czy nauczyciej

tak trzymac jechac z leszczami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

JECHAĆ Z LESZCZAMI !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Nikt was na siłę nie trzyma,odblokujcie miejsca innym,po jaki gwint muszę za was płacić?Można iść rowy kopać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

nie ma to jak odgrzewac kotlety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Do czego to doszło ... w tyłkach im się poprzewracało zupełnie !!! Świat stoi chyba do góry nogami ... żeby jeszcze trzeba było się przejmować tym czy uczniowie mają gdzie zaparkować samochody !!! Do nauki gnoje albo faktycznie do łopaty !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Mechaniak to super szkoła . polecam ja wszystkim serdecznie ! :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

oooooo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Wszystkim odradzam tą szkołę !
Nie jedna osoba doświadczyła tam nieprzyjemności i arogancji w stosunku uczniów ,zresztą dużo by wymieniać.
Puki nic się tam nie zmieni każdemu odradzam.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Jeżeli miałbym wybierać jeszcze raz to tylko mechaniak :)
Dyrektor dyrektorem, Jacek wszedł na stołek za mojej kadencji i się zaczęło :) ganianie za palenie itp., a to to zle, a to tamto.

Najgorsze, że jak złapał kogoś na paleniu to dzwonił po straż wiejską, że palimy w miejscach publicznych :D i mandacik...., ehhh, najlepsza była ''ZIMNA ELA'', jak mówiła koledze, że zostanie spadochroniarzem, to krótko i bezproblemowo, bez żadnych uczuć.

Najlepszy był Pana X., którego serdecznie pozdrawiam :) pamiętam jak paliliśmy w łazience i wpadł, zaczął wszystkich wyganiać, ale szkoda bo dopiero się odpaliło, więc mówimy, że maturzyści. Grzecznie przeprosił, kotom kazał wypierda....ć. Dosłownie :D

Nauczyciel też człowiek. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

ktoś pisał o palarni ;)
hahha była o tym ostatnio mowa ale ze to TEREN SZKOŁY to przecież 500zł mandat ;) więęc nici z tego ;)
a zimą łazienki ;]

a co do parkingu to na ckp wystające druty, i wogóle masakra ;O

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

kiedyś latem były cekapy, a w zimę kible. Do dzić paniętam, jak w korytarzach unosił się dym tytoniowy, jak mgła :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Młodzież nasza jest wspaniała - Pytam kogo można postawić im za wzór ?.........Chyba nie dorosłych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org