czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaki weterynarz najlepszy?

Jaki weterynarz w Łomży jest najlepszy a którego nie polecacie?

CENTRUM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

Żadnego ! Polecam Klinikę przy SGGW w Warszawie ul. Nowoursynowska 141 - czynna całą dobę w każdy dzień tygodnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

Na Wojska polskiego,niedaleko kościoła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

Na Hipokratesa są dwie lecznice, obie warte polecenia!
Doktor Karpiński na Krótkiej. Ja leczę tam swoja psinkę i jest ok!
Reszty nie znam, więc nie wypowiadam się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

W Łomzy tylko dr Leończyk z Hipokratesa, ma pojęcie i serce dla zwietząt... nie zdziera tak strasznie jak inni kasy, tylko pomaga zwierzakom :) Odradzam Panią Rumińską z Mazowieckiej ! ! !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

Ojej, odwieczny problem i temat walkowany kilkaset razy. Każdy bedzie wyrazal swoje opinie, a bedzie ich mnostwo. Wiadomo... Niestety zawod weterynarza niesie za soba ryzyko zawodowe i nie kazdemu zwierzakowi da sie pomoc, szczegolnie, ze w łomży nie ma takich warunkow, nie ma sprzetow do diagnozy schorzen itd.
Ja nie polecam juz i nie odradzam. Mam swoje zdanie, ale nie wiem czy jest obiektywne, bo jednemu zwierzakowi dany wet moze pomoc, a innemu nie zdola... Nie lubie tylko lomzynskich zdzieruchow-kazdy wie, o kim mowa:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

zgadzam sie z olga24-dr.Leończak jest super!!nie zdziera kasy wytłumaczy wszystko jest miły i sympatyczny .POLECAM !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

na Nowogrodzkiej pan Rumiński. Mam kilka zwierząt i długo z tym panem współpracuję. Zdarzyło mi się korzystac z usług innych weterynarzy, ale ich nie polecam.

orii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

Temat wałkowany wielokrotnie, radzę poszukać w archiwum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

Ja polecam panie na Hipokratesa w "czterech łapach". Pierwszy raz mi się zdarzyło, a zwierzaki mam od lat, że pani doktor sama zadzwoniła do domu upewnić się, czy z moim futrzakiem jest w porządku, czy zalecone zabiegi przynoszą efekt. Zawsze można liczyć na profesjonalną poradę, a ceny są przystępne. Dlatego też dorzucam się tam do puszki na leczenie bezdomnych zwierząt, bo wiem, że te pieniądze na pewno pójdą na ten cel.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

Ja osobiście moge tez wyrazić dobre zdanie na temat dr Leończaka z hipokratesa nie tylko jako doktora ale i jako człowieka bo oprocz duzej wiedzy ma jeszcze serce i nie patrzy jak niektorzy tylko na kase w porownaniu do innych "doktorków".............

CENTRUM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

Zgadzam się, warto zaufać lekarzom na Hipokratesa! :)
Mój pupil też się tam leczy i zawsze jest w porządku!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

Dr.Leonczak!!! nie polecam lecznicy na Wojska Polskiego naciagaja na zbedne koszty i nie maja pojecia malo nie stracilem psa.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

ja wszystkie swoje zwierzeta te male jak te duze lecze na wojska polskiego lecznica OAZA wedlug mnie nie ma lepszej lecznicy... i to co najwazniejsze gdy jest doktor Ołdziejewski to nawet moge zosatwic zwierzaka bo wiemze bedzie on dopilnowany i zdorwy jak po niego przyade... a nie tak jak w niekotrych inych wyslawianych lecznicach... sorki ale zeby pies mial góza watroby a jego leczyli na zatrucie... bez senu nikomu nie polecam lecznicy na hipokratesa... majo sprzet a nie potrafi oz niego kozystac... bez sensu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

Jaki sprzet maja na hipokratesa???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

Pewnie strażakowi chodzi o strzykawki i igły :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

do srażaka
Widziałeś tego guza? A może ci kit wcisnęli, aby kasy więcej wyciągnąc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

Mają sprzęt i raczej potrafią z niego skorzystać :)
Może akurat podczas Twej wizyty był on niesprawny!?
Ja nigdy nie miałam takich problemów będąc tam z moim pupilem!
Nadal twierdzę, że na Hipokratesa obie lecznice są warte polecenia! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

Weterynarz też lekarz-ale nie cudotwórca-i stąd podzielone opinie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

Dr. Leończyk kazał mi przyprowadzić psa do uspania twierdząc że nie ma już dla niego ratunku... (mimo że praktycznie zabił go samym swoim leczeniem). Z kolei doktor Ołdziejewski na Woj. Polskiego tylko rzucił okiem na psa i wiedział co mu jest. Szybko podał kroplówki i następnego dnia pies był jak nowo narodzony... Chyba nic więcej dodawać nie trzeba...

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

Zwróćcie uwagę że lekarz weterynarii bardzo często podejmuję decyzję co do leczenia jedynie na podstawie stwierdzonych objawów - dopiero badanie krwi czy moczu może przynieść odpowiedż co jest naszemu pupilowi. Niestety wielu "opiekunów" nie decyduje się na poważniejsze badania i trudno żeby lekarz miał poprawnie dobrać diagnozę.
Co do wetów - i pan Leończak i pani Iza Grudzińska (Hipokratesa) warci są polecenia, przynajmniej moim zdaniem. Ostatnio byłem u pani Izy pierwszy raz, i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony - fachowa porada i bardzo miłe podejście. Od razu widać że bardzo lubi zwierzęta. Dodatkowo na jej korzyść przemawia to że sama ma szpica w domu, a to dla mnie jest duży plus.
Indar



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

Nowy gabinet weterynaryjny na Polowej, tam gdzie przyjmuje Głuszkowski i Pijagin

weterynarz Łomża N

Marek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

Wojska Polskiego i Wyszenskiego 6 :) Swojego pieska zabieram na Wyszynskiego. Mila atmosfera i umiejetne obchodzenie sie z psem. Wojska polskiego jesli chodzi o jakies powazniejsze sprawy to sa super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

Wyszynskiego * sory ; )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?



A ja polecam lomzynski szpital.Nie potrafia pomoc
czlowiekowi,to moze zwierzakowi?
No,chyba ze jest to sraczka i zastosuja wegiel
w ostatniej chwili i uratuja dupsko!
Bo jesli nie,to pacjent ma przesrane!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

Ja również zdecydowanie lek.wet. Leończak. Leczyliśmy zwierzęta w praktycznie każdej lecznicy w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

Wyszynskiego:) milo sprawnie , jest naprawde fajnie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

4 łapy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

na Hipokratesa jest przemiły weterynarz (P. Leończak) i naprawdę godny jest polecenia;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki weterynarz najlepszy?

Jeśli potrzebujecie kogoś takiego jak Chirurg dla psa warszawa , to z pewnością wiele osób poleci Wam przychodnię WetMedic. Pracujący tam lekarze mają nie tylko uprawnienia, ale i dużą wiedzę z zakresu swojego zagadnienia, którą wykorzystują, by pomóc podopiecznym. Fachowa opieka gwarantowana.

Adi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org