sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kamerzysta

mam prośbe może ktoś zna dobrego kamerzystę który fajnie nakręci wesele? cena nie gra roli wkońcu to pamiatka. Będę wdzięczna za jakiekolwiek namiary:)

Ania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kamerzysta

wejdz na forum na www.slub.lomza.pl tam jest taki post

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kamerzysta

ja znam, ale już na ten rok mają wszystkie terminy zajęte
jeśli nikogo nie znajdziesz to daj znać to kogoś ci polecę (w zależności od terminu)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kamerzysta

Best video 0862198002, 0602814085. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kamerzysta

Ja moge kamerzyscie, ktory zaczyna (lub ma juz doswiadczenie), a nie ma konkretnej kamery, wynajac taki sprzet. Kamera to Sony VX2100.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kamerzysta

też jak najbardziej polecam best video ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kamerzysta

604 954 942 POLECAM Kamerzysta ma super kamerkę SONY HDR-FX1E . Znawcy wiedzą co to za kamerka. Jedna z lepszych w okręgu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kamerzysta

Adam Kamiński jest dobry,jego żona też kręci. Kręcił na moim weselu i jestem bardzo zadowolona. Numer to:604-62-80-90.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kamerzysta

Polecam panią Kamińską, naj naj naj!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kamerzysta

Na 100000% best video naprawde bedziecie zadowoleni z ich usług !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kamerzysta

I co z tego że FX-1 nagra Full HD. Po pierwsze ta kamera potrzebuje więcej światła niż starsze modele VX, P-dek 170 lub XL-1S a większość sal w regionie nie grzeszy w ilość światła. Po drugie aby mieć te full hd przy oglądaniu wypadało by nagrać wesele na płycie Blu-Ray a takowe odtwarzacze mało kto ma wiec wszyscy zapisują wesele na płycie DVD która ma o wiele mniej pojemności (czyli materiał trzeba skompresować, a co za tym idzie traci sie jakość FULL HD). Wracając do głównego tematu nienależn sie sugerować czym nagrywa jeden lub drugi kamerzysta (oczywiście pomijam fakt że co niektórzy nagrywają jeszcze VHS). Przed podjęciem decyzji należy obejrzeć jego "dzieło" i na tej podstawie decydować sie (ale i to nie bedzie miarodajne gdyż tak jak już wspomniałem bardzo dużo zależy od sali na której odbędzie sie wesele).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kamerzysta

Do Stefan01. Po pierwsze to FX ma niewiele wspólnego z full HD. Zgadzam się, że trzeba obejrzeć "dzieło", ale nie wiem co ma do tego sala. Idąc twoim trybem myślenia najlepiej przenieść wesela na plażę, ale wtedy może być za dużo światła itd. Myślę, że "normalny" kamerzysta musi się odnaleźć w każdych warunkach, bo czas ucieka. Po prostu musi być przygotowany sprzętowo, a tu na początku chodzi o kamerę i oświetlenie. No kamera kamerą, dalej to jeszcze trzeba umieć z niej korzystać. To tyle. Zainteresowanych zapraszam. Kontakt jest w tym temacie.

karturo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kamerzysta

Ok. Nie Full HD tylko HDV. :) Miałem na myśli praktycznie to samo co ty. Nie tak bardzo istotny jest sprzęt chociaż ten też jest ważny ale to jak dany kamerzysta nagrywa. Może mieć kamerę za 50 tyś ale jak nie bedzie umiał jej wykorzystać to nic z tego nie bedzie. Wnioskuje z twojego postu ze jesteś kamerzysta, ja bawię się w to amatorsko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kamerzysta

Stefano mówiłeś o oświetleniu. Kamerzysta ten praktycznie wcale nie potrzebuje halogenów. Ma dodatkową lampę na kamerę która tak świeci, że wszystko wychodzi super. Są oczywiśćie wyjątki, że jednak trzeba postawić pare tych lamp(halogenów)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kamerzysta

e kamerzysci umówcie sie na spotkanie przy piwie i podyskutujcie sobie . Tu chodzi o kamerzyste!!!!!!!!!! ja polecam Artura Kalinowskiego z Best Video l jeszcze Serafińskiego ale na niego ito i dwa lata trzeba czekać!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kamerzysta

zreszto każdy(no prawie każdy) będzie chwalił tego co u niego nagrywał albo u rodzinki albo to jakiś znajomy i tylle w tym temacie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kamerzysta

alfik89 zgadzam sie z tobą że lama na kamerze doświetli ale tylko pierwszy plan, dalszy plan jest niestety ciemny jeżeli pomieszczenie w którym sie nagrywa ma mało światła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kamerzysta

Stanowczo NIE polecam 'Wideofilmowania" małżeństwa Perzanowskich ( mieszczą się teraz w Ostrołęce- i pewnie dlatego że już nie mieli klientów w Łomży)Kręcili moje wesele i zmontowali płytę "na odwal" w dodatku jak odebraliśmy płyty prawie wszystkie się zacinały (i wmawiali nam że sprawdzali i u nich było wszystko ok) po czym my sprawdzaliśmy wszystkie płyty na czterech dvd i we wszystkich odtwarzaczach się zacinały. w końcu po wielu telefonach z "łaską" wymienili na nowe. Tak samo we wcześniejszych ustaleniach chcieliśmy aby pojechali z nami ( w tygodniu po ślubie) nakręcić nas w plenerze w Drozdowie (zgodzili się i obiecywali że pojedziemy) i jak doszło do montowania kasety stwierdzili że nie pojada bo nie ma takiej potrzeby bo juz nakręcili plener przy sali weselnej i że już muszą montować płytkę i nie maja na to czasu. Są NIE SŁOWNI I WSZYSTKO ROBIĄ NA ODWAL !!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kamerzysta

ewako21 dlaczego ich wybrałaś? Poza tym wydaje mi się, że skoro coś jest w umowie, to potem za niedotrzymanie jej można nie zapłacić umówionej sumy. W końcu płacisz, gdy odbierasz już gotowy film. Poza tym nie zauważyłaś zacinania przy sprawdzaniu płyt przy odbiorze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kamerzysta

Polecam Artura Kalinowskiego ... Facet zna się na robocie, jest rzeczowy i konkretny poza tym terminowy a to niezwykle ważne ... chyba nikt nie lubi czekać na swój materiał miesiącami :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kamerzysta

Ja poszukuję kamerzysty, który podoła takim najnowszym trendom w filmowaniu. Tak się złożyło, że dzieci strasznie nakręciły się na modne obecnie teledyski ślubne i filmowanie z powietrza.

Bardzo lubię uśmiechnięta być!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kamerzysta

Tutaj masz pełno ofert kamerzystów z całej Polski: https://www.planujemywesele.pl/katalog/1/kategoria/wideofilmowanie - zwróć tylko uwagę jak będziesz podpisywać umowę ile godzin kamerzysta zobowiązuje się nagrywać żeby potem nie było niespodzianek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org