piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak grać w CS`a przez internet?

Witam! Chciałbym pograć ze znajomymi w CS 1.6 przez internet ale nie wiem jak to zrobić :/ Nie chcę grać na publicznych serwerach. Wiem, że można zrobić to tak, że znajomi wpiszą moje ip i podłączą się do mnie. No i tu jest właśnie problem. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyc jak to zrobić krok po kroku z mojej strony jak również ze strony tych, kórzy chcieliby ze mną zagrać? Moja wersja gry to: CS16 Full v32.1 Non-Steam. Internet mam z tp. Do tej pory robiliśmy to tak, że wybieraliśmy new game a oni po wciśnięciu tyldy (~) wpisywali: connect ip: <w tym miejscu moje ip> Niestety ten sposób okazał sie bezskuteczny. Proszę o pomoc krok po kroku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak grać w CS`a przez internet?

Kup Steam to pomoge ;-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak grać w CS`a przez internet?

Musiałbyś mieć stałe IP, a TP takowego nie udostępnia... Ale możesz skorzystać z usług np. z http://www.no-ip.com/ i otrzymasz swoją nazwę DNS. Co do wersji CS'a to już nie do mnie.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak grać w CS`a przez internet?

A nie mogę po każdej zmianie ip podać graczom nowego żeby znów się połączyli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak grać w CS`a przez internet?

Nie, bo publiczny nie oznacza niezmiennego IP, a publicznie dostępnego i niepowtarzalnego. Twój IP jest dzielony przez innych użytkowników TP. Ogólnie, z tego samego IP wchodzi wiele użytkowników, dlatego, kiedy blokujesz dostęp np. do strony dla pewnego użytkownika, to blokujesz wielu osobom jednocześnie.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak grać w CS`a przez internet?

Kupić trzeba CSa wtedy masz steama wybieracie sobie z kolegami serwerek pusty i gracie .Na allegro nówka kosztuje 40zł .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak grać w CS`a przez internet?

Bli blu bla a jednak się da. Znalazłem na forach dotyczących CS. Sprawa jest bardzo prosta, wystarczy odpalic Half-Life Dedicated Server, a potem odpalić CS`a i wyszukiwarce serwerów w zakładce Favorites dodać ip i port :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak grać w CS`a przez internet?

Witam gram czasami w CS GO, ale niestety z powodu pracy coraz mniej czasu zostaje na gry, możemy się z Tobą jakoś dogadać i pograć kilka godzin w weekend, jeśli jesteś zainteresowany napisz do mnie, ostatnio Wchodzę więcej ze względu na skórki własne i staram się wymienić je na bardziej interesujące za pomocą https://cs.money/pl/ chcę zrobić moją kolekcję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org